Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1128 odpovědí na toto téma

#941 Kubasak1

Kubasak1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2020 - 19:10

Tak budu první, kdo se tu letos do vlákna ozve, ale jsou nové keše, které by stálo za to dát do Puzzlíků. Do Českých zámku keš pro Úsov: https://www.geocachi...schody-reloaded a do Českých hradů pro Šternberk: https://www.geocachi..._hrad-sternberk


  • 0

#942 yardapb

yardapb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2020 - 17:40

Je nová alternativa za kešku GC4Q007 Kalvárie a krížové cesty a to tato: https://coord.info/GC8XAEY

  • 0

#943 koc256

koc256

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2020 - 19:13

Již delší dobu uvažuji o vytvoření GeoTrophy 2.0... Ale sám se do toho pouštět nechci, takže hledám spíše nějaký tým, kde by to vznikalo komunitně...

 

Proč?

Protože co mi je známo, tak je dost lidí co se pokusilo HEXTEAM kontaktovat (s nabídkou pomoci třeba), ale nedostalo se bohužel žádné odpovědi :(. Vnímám to jako velkou škodu, protože věřím, že udržovat takto skvělý projekt je mnohem jednodušší než to celé rozjíždět na zelené louce.

Věřím, že pomocí údržby by se do JEDNOHO TÝDNE dal celý projekt dokupy - alespoň ve smyslu aktualizace.

 

Prosím o:

1/ názory proč to nedělat - veřejně k diskuzi nebo soukromě (GC PROFIL)

2/ zda má někdo nějaký přímý kontakt na HEXTEAM, případně je schopen zprostředkovat nějaké setkání /zavolání si / odpověď na mail

3/ napište mi (ne sem ale do mailu - skrz GC PROFIL), zda jste schopni nějak přispět případnému novému projektu

 

Sám v tom nemám ještě jasno, ale pokud budu vědět, že v tom nejsem sám a najdeme nějaká kompetentní tým, tak je možná na čase dát tomuto projektu (této myšlence) novou šťávu...


  • 3

#944 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2020 - 21:50

A přes profil si představuješ jak? Nemáš ho vyplněný, takže tě kontaktovat nelze. Už toto je první komplikace.


  • -1

#945 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2020 - 3:54

Nelze? https://www.geocachi...3b-9befc23f9afe


  • 1

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#946 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2020 - 21:20

Prostě anonym. Anebo někdo kdo s počítačem zápasí do té míry, že takovou jednoduchou operaci nezvládne. A pracovat na nějakém projektu by měl zvládnout ?
 


  • -1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#947 mkyral

mkyral

    Marián Kyral

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2020 - 21:40

Prostě anonym. Anebo někdo kdo s počítačem zápasí do té míry, že takovou jednoduchou operaci nezvládne. A pracovat na nějakém projektu by měl zvládnout ?
 

Anonym? To že nechce dostávat hromady spamu je špatně? Možnosti jak jej kontaktovat jsou. A anonym není, fotek má v galerii dost.


  • 1

#948 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2020 - 22:44

Prostě anonym. Anebo někdo kdo s počítačem zápasí do té míry, že takovou jednoduchou operaci nezvládne. A pracovat na nějakém projektu by měl zvládnout ?
 

Kdo s počítačem zápasí do té míry, že nedokáže zvládnout CTRL+C a CTRL+V na GC.com a najít si kontakt, těžko může práci na takovém projektu zvládnout ;) ....


  • -1

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#949 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2020 - 11:18

Možná by to chtělo méně útoků z obou stran.

 

Vyplněním odkazu na profil těžko někdo bude dostávat více spamu. Max. pár osobních zpráv. Nestalo se mi, že by kvůli tomu, že zde mám prolinkovaný profil, mi někdo posílal spam.

Na druhou stranu chápu, že u nicku, kterého tu moc lidí nezná, je lepší představit, tj. je lepší prolinkovat. I tak je velké nebezpečí, že to dopadne stejně, jako s původním Geotrophy / Geopuzzle.

 

Na druhou stranu by bylo moc fajn, kdyby něco podobného opět vzniklo z popela.


  • 3

#950 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2020 - 13:38

Aspoň tím držíme vlákno nahoře a třeba se někdo ozve ;-)
I já jako odpůrce povinného linkování si myslím, že by to v tomto případě bylo vhodné, ale možná jen koc256 zapomněl a není ho třeba kvůli tomu hned osočovat...
  • 2

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#951 koc256

koc256

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2020 - 18:10

Omlouvám se za vzbuzení tolika emocí.

Sem moc nechodím, a tak jsem netušil, že i když mám geocaching.cz účet propojený s geocaching.com účtem (v nějaké fázi registrace se to po mě chtělo a v profilu to mám vyplněno), tak že to není nikde dohledatelné na klik. Každopádně ti bystřejší pochopili, že koc256 zde, je ten samý koc256 na geocaching.com.

 

Nicméně jsem zde přispěl proto, že chci udělat něco pro komunitu. A to by mělo být to důležité... Alespoň já to tak cítím.

 

Tedy pokud je otázka mého jsoucna vyřešena, tak čekám od hojně diskutujícího Arne1 zprávu na mail (není třeba sebepropagace zde) jak je schopen mnou prezentované myšlence pomoci.

 

Děkuji...

 

Jinak pro informaci... Zatím se mi ozvali dva borci z MSK, kteří mají zájem se na daném spolupodílet...


  • 6

#952 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2020 - 9:09

Díky za zprávu. Držím palce.


  • 0

#953 .eastcz

.eastcz

    Re-Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2020 - 18:48

GC1F804
GCXPVX

Doporučuji nastudovat osud těchto keší.

A nabízím k zamyšlení vhodnost vytváření výzvy / suvenýru / puzzle, které je postaveno na odlovu keší vlastníků, kteří o to třeba ani nestojí - nyní, nebo o účast v této záležitosti přestanou mít zájem později.

Případně - což je hodně častý úkaz - ani nebudou kontaktní.

Keší o které se stará někdo, kdo nemá standardní přístup k listingu, jsou fakt hromady - zvlášť na těch atraktivních místech. Každý ze svého okolí jistě zná nějaké historické kousky o které pečuje vlastník sousední krabičky...

Aktivitě palec nahoru & přeji hodně zdaru! 

- ištván
 


  • 0

#954 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2020 - 10:05

Já bych se podílet rovněž chtěl, ale na originálu. 

 

Ohledně příběhu těch archivovaných keší, tak je to samozřejmě nešťastné. Vždy by mělo být s ownerem domluveno, zda-li keš může být součástí GP. To ale může zařídit pouze admin geotrophy.net, tzn. hexteam.


Tento příspěvek byl upraven od raven95: 19 srpen 2020 - 12:59

  • 1

#955 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2020 - 21:05

Ahoj, co tyce kontaktovani pres GC profil, zjistuji, ze nektere zpravy chodi na e-mail, ale ne vsechny, coz me prekvapuje, neni to tak ze by prestaly chodit, neb jeden je asi dva tydny stary. Ale mnoho jich neprislo.

Aktualizace sbiram i zde, ale jelikoz hraji gc uz jen sporadicky, chodim sem, jen kdyz si vzpomenu a pri vetsich aktualizacich, vetsina mi chodi na mail.

 

K tem problematickym keskam, nevedel jsem o tom. Autory nekontaktuji a nepozaduji to ani od tech, kteri GP vytvareji, pokud nepotrebuji od nekoho fotku. Pripustim, ze jsem to ani nepovazoval za potrebne, GP nevyzaduje nic, co nepozaduje samotna hra GC. Pouze se stalo, par let zpet, ze owner slovinske kesky si nepral, aby keska byla soucasti GP, pac pry mu tam diky tomu chodi moc lidi, ale nechapu, klidne si to necham vysvetlit, ale me to prijde jako vystrizene ze hry Hospoda Na mytince. Ostane hrani GP pomoci kesek je jen jedna z moznosti a dost premyslim, ze do GP treba nezahrnout i Munzee. Archivovane kesky zustavaji v GP, aby se zapocitali tem, kteri je radne odlovili, pokud nekdo loguje kesku proti pravidlum GC, obavam se, ze s tim nic neudelam. Ostatne nektere kesky se daji bezporbemove odlovit i po archivaci a vzdy cekam, zda vznikne nahrada, kdy se to stane taky neovlivnim, ale neznamena to, ze je to znamka mrtveho projektu. Nektera GP jsou proste problematictejsi, treba ty osobnosti, a reseni smazat GP by asi taky nepotesilo. Kazdopadne nova GP, ktera by mela dilky prevzane vazane na mesta uz nevzniknou.


  • 0

#956 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2020 - 22:10

Za sebe chci napsat, že jsem před časem poslal žádost o zařazení mojí nové keše věnované rodnému domu Františka Křižíka místo původní archivované. Pak jsem na to pozapomněl a před pár dny jsem zjistil, že je to v pořádku vyřízené.

Nevidím důvod vytvářet cokoli nového, pokud se  Hexteam už geokešingu tolik nevěnuje, myslím, že je jen o dohodě, aby se aktualizacemi zabýval někdo jiný, kdo bude na aktualizace mít víc času a pojede to dál.


  • 2

#957 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2020 - 6:53

No ak je hexteam ochotny tuto ulohu niekomu pustit, tak tiez suhlasim, hoci geotrophy az v tak velkej miere neriesim.


  • 0

#958 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2020 - 8:01

Ahoj, co tyce kontaktovani pres GC profil, zjistuji, ze nektere zpravy chodi na e-mail, ale ne vsechny, coz me prekvapuje, neni to tak ze by prestaly chodit, neb jeden je asi dva tydny stary. Ale mnoho jich neprislo.

Aktualizace sbiram i zde, ale jelikoz hraji gc uz jen sporadicky, chodim sem, jen kdyz si vzpomenu a pri vetsich aktualizacich, vetsina mi chodi na mail.

 

Nech si na mail posilat zpravy z tohoto vlakna a nemusi sem ani chodit, abys "vedel", ze nekdo na neco upozornuje.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#959 koc256

koc256

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2020 - 11:40

Tak skrz nějaké doporučení se mi podařilo s HEXTEAMem spojit a jak vidno zareagoval i zde. Díky!

 

Dobrá zpráva je, že stále mají zájem se o GP a GT starat.

Nyní tedy jsem slíbil, že udělám revizi základních (pro mě základních a zajímavých) GP (kostelíky, kopečky, hrady, zámky, pivovary, rekordy, rodné domy).

 

Tím by se stav GP mohl co nejvíce narovnat vůči aktuálnímu stavu v terénu.

 

Pokud chce někdo řešit něco dalšího nebo něco z těch mnou zmíněných GP, tak dejte vědět. Chtěl bych to do konce měsíce dát dokupy a celé najednou poslat k aktualizaci.


  • 0

#960 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2020 - 12:21

 

Tak skrz nějaké doporučení se mi podařilo s HEXTEAMem spojit a jak vidno zareagoval i zde. Díky!

 

Dobrá zpráva je, že stále mají zájem se o GP a GT starat.

Nyní tedy jsem slíbil, že udělám revizi základních (pro mě základních a zajímavých) GP (kostelíky, kopečky, hrady, zámky, pivovary, rekordy, rodné domy).

 

Tím by se stav GP mohl co nejvíce narovnat vůči aktuálnímu stavu v terénu.

 

Pokud chce někdo řešit něco dalšího nebo něco z těch mnou zmíněných GP, tak dejte vědět. Chtěl bych to do konce měsíce dát dokupy a celé najednou poslat k aktualizaci.

 

 

Toto dělám průběžně také, ale není to moc platné. Možná by byl dobrý v každém kraji nějaký garant, který by si to vzal na hrb a případné chybějící dílky zařídil. Kostelík ve Slavoňově keš nemá, dokonce žádná není ani v docela velkém okruhu. Mě revírníci keš neschválí, protože bych jí měl daleko a byla by bez údržby. Úlně nejlepší by bylo, kdyby problematická puzzle byly virtuálky - bez údržby napořád. Z groundspeaku jsem ale žádný nevydundal...

Rodné domy, resp. dílky Jaroslav Ježek a Jaroslav Hašek jsou na těžce zamudlených místech, navíc s konflikty. Zde něco vyrobit (což už bych mohl), je dost problematické. Chtělo by to sehnat pražáky s darovanými virtuálkami, popř. vytvořit multiny s virt. stagemi. Momentálně mám přislíbeno, že Mirek Routa Jaroslava Ježka vyrobí, jen to bude trvat..


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama