Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1128 odpovědí na toto téma

#1001 Luciferek

Luciferek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2020 - 7:24

Vcera vecer jsem provedla kontrolu kopcu CZ, SK, Tatry, vse se zda byt v ramci moznosti OK.. (na Raci je akorat kes v horsim stavu, ale snad owner zareaguje na vyzvu revirnika a opravi ji)

 

Pokud se mi ozve nekdo z J+K kraje ohledne zalozeni kostelu dam vedet .. kdyby se neozvali zkusim kontaktovat dalsi ... kostel v Roznove si beru na starost..

 

Ravene dobry napad, ja jsem okres FM.. preferuji zakladani / loveni kesi na horach, pokud by bylo nekdy treba neco zalozit na horach klidne dejte vedet, jsem ochota zalozit / opravit i mimo muj okres ..


  • 3

#1002 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2020 - 10:57

Měnit dílky je nesmysl. Prostě někdy nejsou lovitelné všechny. Ale pokud se někdo vydá cíleně prodílek přes celou republiku a o ten pak přijde, tak mu to hru znechutí.

Jak nastane situace, že někdo přijde o dílek?


  • 0

#1003 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2020 - 12:27

Jak nastane situace, že někdo přijde o dílek?

Pokud se vymění dílek, jak bylo navrhováno, tak je po něm. Jinak ne. Proto je to nesmysl něco měnit, krom toho to bylo autorem jasně vyvráceno. Takže i kdyby to někdo chtěl, tak mu nezbývá držet hubu a krok :)


  • 1

#1004 koc256

koc256

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2020 - 14:41

Mám takový dojem, že celá tato diskuse je o ničem. Koc256 si vzal do hlavy, že se budou měnit dílky a tak to bude. Každá jiná možnost je špatná. 

Ano, podle tebe neudělal. Luciferek se nabídla, že založí kostelík, Vojtíšek si vezme na starost Liberecko, já navrhl alternativní keše k pivovarům a zajistil zprovoznění jedné disable.

Není to ale podle tebe, nechceme měnit dílky, takže je to špatně. 

Mám ale takový dojem, že stejně by měl mít rozhodující slovo hexteam, ne? Opět musím opakovat: vznesl jsi dotaz, jestli měnit dílky či neměnit. Žádná odpověď nezněla měnit. Ale ty stejně trváš na měnění. 

Znechutíš to tady všem, kdo chtěli nějak pomoci a mám obavu, že GP tím bude trpět a zůstane ve stavu, v jakém je, protože nebude po tvém.

A stejně jako ty, píšu na závěr svého povídání i já: Opět jen můj názor 

 

Pokud pominu, že jsi alibisticky vykopíroval jen něco a udělal nad tím nesmyslný závěr, tak jsem psal třeba toto: "každý krok vedoucí k udržování puzzlíků beru jako krok správným směrem. A za to díky!". Jinak já tu myšlenku výměny již opustil (viz níže).

Jen mi prostě přijde, že vyjadřovat se tu umí každý, ale konkrétní pomoc vázne. Vázne neznamená, že není žádná, ale mnohem více lidí kecá a konají tři/čtyři... A prostě jsem jen skeptický a mám obavu (to mohu ne? nebo tě to pohoršuje?), že nakonec konkrétní cílové kroky půjdou pomalu (pokud vůbec).

 

"Ale ty stejně trváš na měnění.": nechci to tu už rozviřovat, ale k tomuto jsi prosím tě dospěl kde? Tímto: "Neprošla, OK, ale nyní se těším na to jak se zejména ti nesouhlasící pohrnou vpřed a vyvinou aktivitu k znovuobnovení keší, které tam i roky nejsou... ...třeba jako owneři."? Tedy tím, že deklaruji opuštění myšlenky?

 

Také mi to tak přijde. Měnit dílky je nesmysl. Prostě někdy nejsou lovitelné všechny. Ale pokud se někdo vydá cíleně prodílek přes celou republiku a o ten pak přijde, tak mu to hru znechutí. Takových lovců je mezi námi určitě více. To, že nikdo nic nedělá je taky blbost. Sám jsem navrhl a poslal minimálně 5 náhrad za dobu, co hraju, vč. puzzle Maxe Švabinského, které předtím vůbec nebylo. K tomu mám přislíbené vytvoření Jaroslava Ježka, které taky ještě nemělo přiřazenou keš. Teď nebylo moc času, ale příští týden už se do toho zase pustím. Za mě bychom měli především sehnat ownery z jednotlivých krajů, nebo ještě lépe okresů a zařídit, aby chybějící dílky byly vytvořeny. Na FB jsem se snažil iniciovat dílky Náchodského pivovaru a třeba rodný dům TGM (bez valného úspěchu). 

 

Jak jsem psal, nechci se k tomu vracet. Ale tím jak to popisuješ, tak mnou navrhovaný systém nebyl správně pochopen (o nic bys nepřišel). Pokud chceš, tak vysvětlím do PM/DM (nebo jak se tu tomu říká :)).

 

A jak jsem již psal dříve, jsem rád, za každou aktivitu, která povede k zprovoznění puzzlíků v maximální možné míře. Díky všem ve věci aktivním!


Tento příspěvek byl upraven od koc256: 28 srpen 2020 - 14:42

  • 1

#1005 ALLiK team

ALLiK team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2020 - 15:48

Obávám se, že jsi to nepochopil ty. Místo jednoho pivovaru/hradu/kopce atd. dáš do puzzlí jiný a všem, kteří odlovili ten starý, bude svítit jako odlovený ten nový. O takové řešení já nestojím. Předpokládám, že nejsem sám, kdo chce mít v puzzlích vybarvená místa, která navštívili, a ne nějaká úplně jiná. 


Tento příspěvek byl upraven od ALLiK team: 28 srpen 2020 - 16:03

  • 2

#1006 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2020 - 17:51

Nevím, proč jsem dostal mínus, ale bylo tomu tak. Ten, kdo měl Ferdinanda Porsche, tak najednou dílek neměl.

Pokud by byla varianta, že bude starý dílek a poté nový, tak to bude dle mého guláš a už vidím, jak si s kamarády povídám o puzzlích a třeba u hradů půjde při extrému o úplně jiné puzzle. S jistou nadsázkou bez ohledu na stávající  dílky by se mohl stát případ, že se zeptám, tak co Bezděz z puzzlí jak se líbila keš? A odpovědí mi bude jakej Bezděz? (Vím že tam je, jen jsem nechtěl vymýšlet dílek, který není...)

 

PS: stává se z toho tlachárna, místo "jednací" místnosti


  • 0

#1007 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2020 - 17:54

Vcera vecer jsem provedla kontrolu kopcu CZ, SK, Tatry, vse se zda byt v ramci moznosti OK.. (na Raci je akorat kes v horsim stavu, ale snad owner zareaguje na vyzvu revirnika a opravi ji)

 

Pokud se mi ozve nekdo z J+K kraje ohledne zalozeni kostelu dam vedet .. kdyby se neozvali zkusim kontaktovat dalsi ... kostel v Roznove si beru na starost..

 

Ravene dobry napad, ja jsem okres FM.. preferuji zakladani / loveni kesi na horach, pokud by bylo nekdy treba neco zalozit na horach klidne dejte vedet, jsem ochota zalozit / opravit i mimo muj okres ..

 

Chtělo by to mapku rozdělení, jako maj revírníci a postupně si vybarvit "garanty". Třeba zjistíme, že pokryjeme slušnou část republiky (sousedé mohou taky) a dáme se do práce. Za mě okres UNL, v omezené míře PHA


  • 1

#1008 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2020 - 18:42

Obávám se, že jsi to nepochopil ty. Místo jednoho pivovaru/hradu/kopce atd. dáš do puzzlí jiný a všem, kteří odlovili ten starý, bude svítit jako odlovený ten nový. O takové řešení já nestojím. Předpokládám, že nejsem sám, kdo chce mít v puzzlích vybarvená místa, která navštívili, a ne nějaká úplně jiná. 

 

 

To je to co jsem psal nakonec. Toto už je jen detail technického provedení. Např. by generátor poznal, kterou keš jsi odlovil a takový dílek by ti tam vygeneroval.


  • 2

#1009 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2020 - 13:54

JSem ochotná udělat kes ke Kvasaru a případně k dřevěnému kostelíku v Blansku


  • 4

#1010 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2020 - 12:02

Včera večer byla archivována keška na Kosti, mám založit novou?


  • 3

#1011 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2020 - 16:02

Je tam ta virtuálka, ta by mohla taky platit do Puzzle...
  • 2

#1012 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2020 - 16:05

Je tam ta virtuálka, ta by mohla taky platit do Puzzle...

 

Mohla by, to byl od mně jen návrh. Možná bych zkusil domluvit kešku přímo v íčku Kosti, mám tam známého


Tento příspěvek byl upraven od vojtisekp: 30 srpen 2020 - 16:06

  • 0

#1013 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2020 - 16:48

No to infocentrum nevím... Jakou má otevírací dobu? Hrad tuto:
  • 0

#1014 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2020 - 19:13

Mohla by, to byl od mně jen návrh. Možná bych zkusil domluvit kešku přímo v íčku Kosti, mám tam známého

To ne. Když už chceš založit novou keš pro puzzle, ať je dostupná ideálně v režimu 24/7.


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1015 ALLiK team

ALLiK team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2020 - 21:43

Soulasím s taxoftem. Zrovna na Kosti se dají pro kešku najít parádní místa s výhledem na hrad, třeba i ze strany, kde jsou vidět tři stěny věže.


  • 0

#1016 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2020 - 21:49

Soulasím s taxoftem. Zrovna na Kosti se dají pro kešku najít parádní místa s výhledem na hrad, třeba i ze strany, kde jsou vidět tři stěny věže.


Ok, o jednom místě bych věděl. Beru to tedy jako to že tam mám tu kes založit. Je na to něco speciálního potřeba, např. speciální listing nebo něco takového?
  • 0

#1017 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2020 - 8:17

Zubr v Přerově je opět lovitelný, GC6VRTH owner obnovil, jak mi slíbil. Děkuju.


  • 2

#1018 Luciferek

Luciferek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2020 - 9:37

JSem ochotná udělat kes ke Kvasaru a případně k dřevěnému kostelíku v Blansku

 

Ok, o jednom místě bych věděl. Beru to tedy jako to že tam mám tu kes založit. Je na to něco speciálního potřeba, např. speciální listing nebo něco takového?

 

Mudlodcero a vojtiskup myslim, ze vam ne jeden sberatel geopuzzle podekuje, pokud kese zalozite .. :)

Ja do listingu vkladam nakonec jen ten odkaz na puzzlik ( http://www.geotrophy.net/geotrophy.xml ) at je jasne, ze tj soucast geopuzzle..


  • 0

#1019 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2020 - 10:08

Ten xml soubor je celkem k ničemu. Když chceš ukázat, že je součástí Geopuzzle, dal bych tam raději odkaz na celý web Geotrophy nebo přímo na příslušnou kategorii puzzle. Ale to je můj názor.


  • 0

#1020 Luciferek

Luciferek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2020 - 10:38

Ten xml soubor je celkem k ničemu. Když chceš ukázat, že je součástí Geopuzzle, dal bych tam raději odkaz na celý web Geotrophy nebo přímo na příslušnou kategorii puzzle. Ale to je můj názor.

Neni k nicemu .. prave ze po vlozeni to vygeneruje puzzlik, ze ktereho je patrne ze se jedna napr o ceske kopecky a to geothropy.net tam je taky napsano .. a kdyz na neho kliknes proklikne te to na geothropy.net.


Tento příspěvek byl upraven od Luciferek: 31 srpen 2020 - 10:44

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama