Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1128 odpovědí na toto téma

#101 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 21:13

když už se bavíme o vodopádech, ještě mě jako téma napadly prameny, ty taky patří mezi moje favority :)
  • 0

#102 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 22:12

Tema vodpady se mi urcite libi, premyslel jsem ze zacatku o pramenech, ale tam je trochu asi problem, ze ne kazdy pramen je zajimave misto, kor na porizeni fotky a ne vzdy je jiste zda je to ten pravy pramen :) Tim padem mozna by nebylo spatne udelat neco jako vodstvo Ceska - ty nejhezci vodopady, prihodit par pramenu vyznamnych rek, nejake jezero, soutok a mozna jeste neco :) Ale treba vodopady opravdu vydaji na samostatne GP. Pokud by tech GP ale bylo prilis mnoho, myslim, ze by to trochu ztratilo na atraktivnosti, takze se budu snazit ta temata ted trochu vice vybirat :)
  • 0

#103 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 23:44

Pokud se bude uvažovat o soutocích, měl bych kandidáta. http://coord.info/GCKZ1G
Nikdy jsem tam ještě nebyl, koukal jsem jen z blízkého mostu na opačném břehu. Ale stačí se podívat na ortofotku, soutokovatější místo snad není.
  • 0

#104 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 9:13

Coz mi pripomina, ze bych mel mozna zacit kompletovat ty nakously pivovary. Aby autor GP nebyl na vsechny nase vymyslenosti sam
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#105 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 9:25

To mi připomíná, předevčírem jsme byli v KH a tam je keš k tomuto, Pivovar Lorec http://www.geocachin...bc-d7af3b3c3702
  • 0

#106 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 9:54

MK1977 napsal/a:
To mi připomíná, předevčírem jsme byli v KH a tam je keš k tomuto, Pivovar Lorec http://www.geocachin...bc-d7af3b3c3702


Vim o nem, buhuzel trosku nesplnuje me kriterium na Funkcni pivovar (naposledy se tu varilo v roce 2009) ale misto mam rad a tak s nim, i pres to, do serie pocitam (byt k odlovu kese sem se jeste nedostal). Navic jsou zpravy, ze by se zde opet mohlo varit pivo - a to pod nazvem Havir, kdyz jsme v KH a jako special zase LOREC - znacka Lorec totiz narozdil od znacky Dacickyo nebyla prodana Hainekenu.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#107 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 10:06

Díky za všechny perfektni puzzle. A jeden dotaz, nešlo by udělat nějaké, které by trochu vybočovalo? Třeba podzemí.? To zas táhne mě.
  • 0
když vidím díru, musím do ni.

#108 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 10:47

karelbela napsal/a:
Díky za všechny perfektni puzzle. A jeden dotaz, nešlo by udělat nějaké, které by trochu vybočovalo? Třeba podzemí.? To zas táhne mě.


Nechci mluvit za tvurce, ale proc by neslo - pokud to bude mit nejakou myslenku a logiku --- treba jeskyne s pristupnym podzemym + historicke podzemi a katakomby proc ne, ale zase mit tam kazdou druhou kanalovku.

Na druhou stranu asi stoji za to popremyslet o tom, jak ty fotky na to "nevelkym" obrazku budou yvpadat a jakou budou mit vypovidaci hodnotu. Ja treba ujizdim na CS. opevneni, ale dospel sem k nazoru ze pri rozmerech fotky by byl "jeden objekt jako druhej" i kdyz v realu je kazdej unikatni a ma svoji krasu at uz provedenim nebo zasazenim do terenu. Tohle na tech pidifotkach uplne zmizi.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#109 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 13:53

Dobesch: sestaveni pivniho rad prenecham, v tomto tematu se vubec neorientuji :) Muzu poslat instrukce co je treba dodat, je to celkem jednoduche :) karelbela: Dobesch to vystihl zcela presne, takze tak. Zalezi jak by se to cele pojalo. Ty fotky take muzou byt problem, ta myslenka je torchu o tom, abych na dilku poznal, co jsem to navstivil. A treba dostat do ctverecku ty rozhledny taky nebylo uplne jednoduche :) Ostatne i ty pivovary - nevim jak dobre se budou shanet pouzitelne fotky. Tam by tedy jeste byla i moznost pouzit na dilky loga pivovaru :)
  • 0

#110 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 14:02

hexteam napsal/a:
Dobesch: sestaveni pivniho rad prenecham, v tomto tematu se vubec neorientuji :) Muzu poslat instrukce co je treba dodat, je to celkem jednoduche :)

karelbela: Dobesch to vystihl zcela presne, takze tak. Zalezi jak by se to cele pojalo. Ty fotky take muzou byt problem, ta myslenka je torchu o tom, abych na dilku poznal, co jsem to navstivil. A treba dostat do ctverecku ty rozhledny taky nebylo uplne jednoduche :) Ostatne i ty pivovary - nevim jak dobre se budou shanet pouzitelne fotky. Tam by tedy jeste byla i moznost pouzit na dilky loga pivovaru :)


Chapu to mě přepadla taková myšlenka, to se moc často nestává :o Vím černá díra na malém obrázku vypadá - no jako černá díra.
  • 0
když vidím díru, musím do ni.

#111 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 14:03

Je hotove GP Ceske rozhledny, tak snad se budou libit :)

Toto GP bylo trochu narocnejsi na vyber fotek, neb dostat rozhlednu do ctverecku neni uplne snadne :) Takze to asi nebude to nejkrasnejsi GP, ale snad bude prijemne ho lovit, myslim ze jsou v nem vybrana pekna mista k navstiveni :)
  • 0

#112 Kendar05

Kendar05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 14:11

Rozhledny se mi moc líbí, jen bych se přimlouvala, aby u Minaretu byla i původní archivovaná keš, nejenom Minaret2.
  • 0

#113 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 14:31

Puzzle se mi moc líbí. Jediná věc, kterou jsem si dala do profilu. Jen mě trochu mrzí, že se každému dílku věnuje jen jedna keška. Když se jede na výlet někam dál a zrovna daná "referenční" krabka je třeba disable, ale na daném místě člověk byl i kvůli jiné blízké keši, je to škoda. Nešlo by u něčeho, kde to jde (namátkou mě napadá Břevnov nebo Orlík-prostě kde jde o větší plochu) dát více kešek, které jsou nedaleko? Jinak držím palce do dalších projektů. Rozhledny jsou super. Škoda, že většinu jich mám prolezlou ještě před geocachingem. :|
  • 0

#114 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 18:35

Kendar05: urcite, staci sem (nebo SZ) hodit GC kod te archivovane a somzrejme se to natyka jen minaretu. Evca.N: to by uz ted nemel byt problem, mrknu na to a kde to pujde pridam alternativni. Nebo pokud treba vite, ze nejaka mutlina ma u objektu zastavku, tak muzeme take pridat. Na Jedlove je nejaka mysterka, ale envim zda je na Jedlove i k ni krabka.
  • 0

#115 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 18 leden 2012 - 7:25

Zdravím. Je v plánu někdy i Puzzle ne-celorepubliková? Něco jako třeba Praha-gotická, Zámky středních Čech a tak? Jestli ne, je někde nějaká možnost udělat si to jenom sám pro sebe? Díky :)
  • 0

#116 Milancer

Milancer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 9:13

Moc zajimavy projekt. Pridavam par archivalii z meho PQ. rozhledny: Minaret LVA GCG68V K-ryry GCN3XC Babylon GCH4E8 Frydlant GCKBFR hrady: Veveri GCJMWV Sovinec GCYQN3 Rozmberk GCQNYN Pernstejn GCK15D Hrad LOKET GCP4EW Hrad Zvikov GCVYTT Vodni hrad/Watter Castle Budyne GCY4GR
  • 0

#117 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 10:42

Petr.P napsal/a:
Zdravím. Je v plánu někdy i Puzzle ne-celorepubliková? Něco jako třeba Praha-gotická, Zámky středních Čech a tak? Jestli ne, je někde nějaká možnost udělat si to jenom sám pro sebe? Díky :).


ja myslim, ze kdybysme tu hlavni praci udelali, aby na jirku-hexteam, zbylo "jen" to dat na stranky a spusit skript, ze by to projit mohlo :). mne osobne by se libily ty slohy - gotika, renesance, baroko, secese+kubismus ..... ci zdene kampanily - samostatne stojici zvonice.

jen nevim, jestli to delat az tak mistne male - jen praha. ono to pak uz neni moc vyzva, to udelas za dve odpoledne :).
  • 0

#118 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 12:56

Milancer: diky moc vse zarazeno - mimochodem pekne skore :) U neketerych hradu jsem jeste doplnil alternativni kesky, aby tedy treba pokud bude hlavni bude disabled, tak aby clovek nemusel odjet s neprizenou. U drevencyh kosteliku byla v HK nove prirazena multina, ktera tam ma zastavku. Puvodni tradicka, ktera mela byt jen jako docasna, zustala jako alternativni.
  • 0

#119 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 13:09

Petr.P: tem reginalnim bych se opravdu rad vyhnul. V regionech funguje mnoho serii uz od owneru at uz tematicky ci obrazce. A to GP by melo zustat jako vetsi vyzva, kterou clovek bude lovit treba i nekolik roku nez to da dohromady :) A myslim, ze o to vice to pak potesi. Graficka cast GP je tovrena ve Photoshopu a nemyslim, ze by v teto podobe to bylo prenesitelne do webove aplikace, uz tim ze se to musi trochu sloziteji rozrezat na ty jednotlive dilky. Asi by se dala udelat nejaka zdjedusena varianta - pouze ty ctverecky vedle sebe bez puzzle vyrezu. Ale alespon v nejblizsi dobe bych se do niceho takoveho nepoustel. Naopak bych ted tomu nechal nejaky volnejsi prubeh pres sezonu. Taky bych byl radsi, aby to zustalo v nejake "oficialni" verzi, takze treba mene GP, ale aby to plne "fungovalo" :)
  • 0

#120 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 13:26

Projekt GP mě vělice zaujal a potěšilo mě i skore. Aspoň mám teď po nějaké době opět motivaci. Jinak bych se přikláněl k zavedení GP - Rozhledny. Palec nahoru!!!
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama