Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1128 odpovědí na toto téma

#121 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 14:27

Moc pěkný projekt. Jak GT tak GP. Motivace pro letošek tedy určitě je :-) Jen jsem se chtěl zeptat, jestli se kešky u GT generují pouze z "fyzických" kešek, nebo jestli se berou v potaz i earthky. V tom případě by totiž nejvyšší keška Španělska byla nejspíš tato GC1EPYZ Dík za odpověď
  • 0

#122 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 14:48

lalos: ano, cela ta myslenka projektu je predevsim zamarena na krabicky. U toho Spanelska je to myslim v pohode, ale pokud neni nekde krabicka na nejvyssim vrcholu statu tak je to horsi. U Danska je v seznamu Earthka, pac jsem si netroufl hledat nejvyse polozenou krabicku a radsi tam nechal nejvyssi vrchol.
  • 0

#123 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 15:17

Díky za vysvětlení. Bylo to tak trochu ze zištných důvodů ;-) Earthku jsem odlovil, na tradičku, která je o 200 mnm níže nezbyl čas :-(
  • 0

#124 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 19:21

Jestli si generujes odznaky na webu, tak bych si tam ten odznak klidne pridal. Je to hra a smysl je odmenit nejaktivnejsi cestovatele :) Ja jsem se ted predevsim venoval GP a asi by nebylo od veci mit i u GT moznost priradit vice kesek k odznaku (uz z duvodu archivace) a zrovna tento pripad si myslim, by byl idealni pro prirazeni earthky, ktera je "vys" jako alternativni :) A mozna tato situace u tech nejvysssich jeste nekde nastane. Mimo to me napadlo, zda neudelat GeoPuzzle na nejvyssi vrcholy statu. 35 kousku by pokrylo vetsi cast Evropy. Samozrejme by se to z vetsi casti krylo s GT ale preci jen ty nejvyssi jsou asi z tech GT nejatraktivnejsi a mozna i nejvice zastoupeny v odlovu a pro nekoho by to v podobe GP mohlo zajimavejsi.
  • 0

#125 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 20:21

vrcholy statu joooo :-)) Sice nebudu mit zadnej dilek, ale aspon bude se kam zlepsovat...jinak diky moc za to co delas...
  • 0

#126 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 21:06

Rozhledny jsou luxusní ... škoda, že ještě nemám z cest do Kořenova Hvězdu - Štěpánku, chybí mi střecha na Trúbě :-D

Všichni moc děkujeme - a těším se na další králíky z klobouku :)

PS: myšlenka soutoků mě také velmi zaujala - a když už jsme u těch alternativních Earth caches, u Machochy (České rekordy) by byla vhodná GC123C1 - Nature foot trail Macocha / Naucna stezka Macocha
  • 0
Cogito ergo sun ...

#127 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 10:29

Rozhledny jsou parádní, jen mě tu zase mrzí (jako i na českých kopečcích), že jsem na spoustě z nich byl ještě v dobách, kdy jsem o GC neměl ani zdání (a mnohde v té době ani krabička ani nebyla). U těch rozhleden bych měl rázem 3/4 splněno :) Co mě ale hodně překvapilo, to je rozhledna Zlatý Chlum. Pohled na ni vyvolal jednu zapadlou nedůležitou vzpomínku a následná prohlídka galerie fotek ji ještě umocnila (zvláště té s malým smrčkem přímo u keše, najednou mi před očima vyvstala i spousta dalších podrobností z toho výletu). Zjistil jsem, že jsem tu keš našel ještě coby mudla. Tímto se odlov mé první keše posouvá o půl roku dříve, než kdy jsem se o geocachingu dozvěděl :o :o :D BF nález tehdy učinil táta, zbytek rodiny se ještě kochal nahoře na rozhledně, a tak se dole nudil a coural se okolo a nějak ji objevil, pobaveně mě zavolal, zkoumali jsme co to je - asi nějaká bojovka - vrátili ji na místo... nevím, jestli jsme se tehdy zapisovali, spíš ne. Doteď jsem si na to nevzpomněl, za své první setkání s geocachingem jsem měl večer v hospodě, co mi byl geocaching téměř šeptem představen kamarádkou "jsme hráli takovou blbost, tobě se to bude určitě líbit". Zajímavé připomenutí kačerského "prazážitku" :) Počítat si ho nebudu, přeci jen - první nález by mi poněkud rozhodil statistiku :)
  • 0

#128 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 11:01

hexteam napsal/a:
Dobesch: sestaveni pivniho rad prenecham, v tomto tematu se vubec neorientuji :) Muzu poslat instrukce co je treba dodat, je to celkem jednoduche :)


Pokud budes tak hodny tak instrukce posli -- ja se na to nejak vrhnu a uvidime co bude pouzitelnejsi - zda fotky (at uz soucasne ci nejake hezke historicke) ci ta loga
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#129 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 1:00

Jedna archiválie, která chybí v dřevěných kostelících:

kostel svaté Kateřiny

http://coord.info/GC17VHM
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#130 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 9:30

Tahle rozhledna by si určitě zasloužila účast http://coord.info/GC19M9A , navíc i keš u ní je na vysoké úrovni.
  • 0

#131 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 13:20

Myslím, že se u rozhleden chybně generuje pozadí. Mám nastavené černobílé kostky a vygeneruje transparent. Vím, že je to detail, ale pro úplnost.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#132 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2012 - 15:25

Ahojky,
Mel bych dotaz zda se objeví GeoPuzzle Ceské rozhledny na webu http://geoget.ararat...kript:geopuzzle. Díky
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#133 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2012 - 17:24

spis se ptej tady autora pluginu ;)
  • 0

#134 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2012 - 20:33

radvoj napsal/a:
Myslím, že se u rozhleden chybně generuje pozadí. Mám nastavené černobílé kostky a vygeneruje transparent. Vím, že je to detail, ale pro úplnost.


diky, opraveno
  • 0

#135 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2012 - 9:27

Archi1 napsal/a:
Ahojky,
Mel bych dotaz zda se objeví GeoPuzzle Ceské rozhledny na webu http://geoget.ararat...kript:geopuzzle. Díky

Určite áno, ale momentálne sa snažím prerobiť plugin tak, aby sťahoval XML súbory priamo z webu GeoTrophy/GeoPuzzle, a trošku nestíham, ospravedlňujem sa!

Aktualizované 1.2.2012 - nová verzia pluginu je konečne na svete, vrátane podpory puzzle České rozhledny!
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#136 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2012 - 22:35

Plugin se mi libi. Generuji GSAK stastistiky v anglictine a v pripade puzzle trochu zlobi cestina - viz, muj profil. Any idea? Nerad bych prechazel na cestinu... Predem dekuji.
  • 0

#137 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 09 únor 2012 - 0:32

@ lala Toto funguje. Odstrani to diakritiku. Verze makra je 2.6. <plugin>FSGPlugin_GeoTrophyList?dia=x</plugin>
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#138 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2012 - 22:15

Ano, takhle to funguje a diakritika je fuč. LALA.eu ale chce češtinu a ne cestinu.
Když spouštím plugin bez potlačení diakritiky a dám si ve FSG Notes Test (náhled pluginu), tak je čeština správně, ve výstupním html souboru už je to ale špatně.

Zkusil jsem plugin upravit:

Řádek z rutiny pro odstranění diakritiky
$nodia ="lsctzyaieuaoreuCSDZrZLd  "
je třeba nahradit řádkem. Místo odstranění diakritiky tak dostaneme diakritiku se správným kódováním.
$nodia = "ľščťžýáíéůäôrěůČŠĎŽřŽĽď  "
Teď je čeština špatně zase v Notes Test, ale důležitější je, že výstup je správně.

Některé znaky (ň, Ř...) ale ještě chybí a tak jsou názvy s těmito znaky stále zkomolené.
  • 0

#139 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 6:28

Dobesch napsal/a:

hexteam napsal/a:
Dobesch: sestaveni pivniho rad prenecham, v tomto tematu se vubec neorientuji :) Muzu poslat instrukce co je treba dodat, je to celkem jednoduche :)


Pokud budes tak hodny tak instrukce posli -- ja se na to nejak vrhnu a uvidime co bude pouzitelnejsi - zda fotky (at uz soucasne ci nejake hezke historicke) ci ta loga


jeste jedna mapa :http://www.pivnitv.c...vo/pv/#hpz_mapa
  • 0

#140 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2012 - 10:00

Ahoj v Sedlištích u kostela Všech svatých byla 25. února 2012 založena keška GC3D806. Mohla by se přidat do puzzle, aby ten kdo jí odlovil měl vybarvený další dílek. Dík
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama