Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1128 odpovědí na toto téma

#141 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2012 - 10:21

A ještě se chci zeptat. Na stránce geotrophy je i síň slávy, jak často se obnovuje, pokud vůbec. Já sám bych se rád viděl mezi dřevěnými kostelíky ;) Co pro to můžu udělat? :) EDIT: sjel jsem trošku níž a už jsem to našel. Takže radu už doufám nepotřebuji.
  • 0

#142 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2012 - 14:23

Dekuji, za zpravu, kesku jsem priradil ke kostelu.
Timto take dekuji Jahnikum, kteri zalozili 3 chybejici krabicky a do nove sezony muze toto GeoPuzzle startovat kompletni :)

Take mame nove GP na tema hrady v Madarsku. Autorem je lj. Puzzle muze byt asi zajimavjsi spise pro kolegy ze Slovenska, ale treba pokud by nekdo planoval roadtrip do Madarska, tak treba toto GP pomuze zpestrit cestovani :)

  • 0

#143 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2012 - 8:43

Ahoj geopuzzle i trophy se mi moc libi (nejen design je super), koukal jsem, že na projektu pořad pracujes, mel bych takovej drzej dotaz : jestli treba neuvazujes do budoucna o moznostech registrace na web s tim, ze by jsi kazdej mohl v mapach odmazavat puzzliky, ktery uz ma odloveny pripadne, ze by ho to automaticky radilo do sine slavy, pripadne treba rozdeleni geopuzzlu do kraju, kdyz jede nekdo do nejake oblasti, aby hned videl co mu chybi ? Vim je to asi dost prace a nic za ni :(, treba jsou me napady kraviny tak me hned neukamenujte :)

jinak za http://www.geotrophy.net velky dik
  • 0

#144 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 22:49

Slashiik: jsem moc rad ze se projektik libi a (nejen) proto na nem stale pracuji :)
Registrace zatim neni, je to hlavne z duvodu, ze nejsem programator, takze pokrocilejsi funkce vznikaji pomalu :) Ale asi hlavne kvuli tem tabulkam lovcu to snad casem vznikne :)
To filtrovani mapy by mozna mohlo byt uzitecne,. Napr. osobne to resim tak, ze mam v Locusu natahany kesky z GP v samsotane kategorii, takze si jednoduse zobrazim co kde je a co uz mam.

Par novinek na webu:
Pokud si generujete GP na webu, uklada se ted cookie, takze vam u kazdeho GP zustane posledni vygenerovany stav i do pristi navstevy (na stejnem pocitaci)

Pokud uz mate zaznam v siny slavy a vyberete nick ze seznamu, predvyplni se formular udaji z databaze.
Take uz neni treba vyplnovat odkaz na profil, generuje se z nicku.
A hodil jsem tam tabulku TOP 10 - deseti nejlepsich lovcu GP :)


  • 0

#145 TORES62

TORES62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2012 - 20:26

Pořád se učím a dnes jsem objevil Geopuzzle..je to parádní aplikace..díky za ni,po datumovkách mám zase něco k doplňování!!!
  • 0

#146 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 18:07

Moc se mi libi napad na puzzle. Jen tak pro zajimavost jsem si zkusil vygenerovat Ceske puzzle a byl jsem prekvapen, ze v kazdem mam minimalne jeden zasah. Jsou to skvele namety pro dalsi vylety, diky za ne! Kdyz jsem se dival, jake jsou zpracovane, tak jsem si rikal, jestli by nebylo pekne treba udela puzzle ceske serie. Dilek by se vybarvil treba kdyby se odlovilo 60% serie (jestli to je mozne). Ale nevim jestli je tolik serii, ktere se daly takto zpracovat.
  • 0

#147 Milancer

Milancer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2012 - 20:36

Chtelo by to najit nahradnika za jednoho z rekordmanu. GC19MRV je jiz v propadlisti dejin a zatim nema nastupce. Najde se nekdo z okoli Prelouce, kdo by zalozil elektrarne dustojnou kes?
  • 0

#148 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2012 - 21:49

TORES62, -PaD-: dekuji za pozitivni ohlasy Geopuzzle na GC serie asi ne. Samotna GP jsou takove umele serie a tak nejak trochu "navrat" ke klasicke turistice v ramci GC. GC serie jsou prilis ruznorode. Milancer: hm tak to je skoda, sam jsem ji nestihl. Mozna by zatim mohla byt zarazena GC1A21G nez by pripadne vznikla nova primo na elektrarnu.
  • 0

#149 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 9:30

Co takhle geopuzzle se zříceninama? Já bych to uvítal, protože dost s rodinou prolejzáme rozvaliny bývalých hradů a na každé je nějaká ta krabička ;)
  • 0

#150 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 9:08

Vyhoda i nevyhoda zricenin je, ze jich bude hodne. Ale rek bych ze casem vznikmne, zatim to nechavam spise jako zalozni tema :)

Mame ale nove GP ze Slovenska - Slovenske jaskyne - nebyl jsme si jist vysledkem zpracovani tohoto tematu do GP, ale myslim ze to vypada take moc pekne :)


  • 0

#151 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 19:50

při aktualizaci pluginu do geogetu jsem si vzpoměl na jeden nápad co jsme měli nedávno na lovu - ceske mini pivovary B)
  • 0

#152 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 5:37

hexteam napsal/a:
Vyhoda i nevyhoda zricenin je, ze jich bude hodne. Ale rek bych ze casem vznikmne, zatim to nechavam spise jako zalozni tema :)

Mame ale nove GP ze Slovenska - Slovenske jaskyne - nebyl jsme si jist vysledkem zpracovani tohoto tematu do GP, ale myslim ze to vypada take moc pekne :)


Tak se vyberou jen některé zříceniny, rozhledny tam taky nejsou všechny, to by bylo maxi puzzle.
Jeskyně jsou fajn, mám tam jednu :-)
  • 0

#153 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 7:37

Fredy176 napsal/a:
při aktualizaci pluginu do geogetu jsem si vzpoměl na jeden nápad co jsme měli nedávno na lovu - ceske mini pivovary B)

Tenhle napad sem tu mel nekdy v lednu --teda v sousednim vlakne. Idea by byla ted jen ji dotahnout a urcit si co kam zardit. Navic sem s hruzou zjistil, ze minipivovaru s kesi neni 35, takze sem to chtel rozsirit i na ty stredni a hlavne podminkou by melo bejt, ze se tam Vari -- mam dve vyjimky - Kutna Hora (nevari) a Plzen (Za Zasluhy o novy druh piva)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#154 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 8:03

rád pomůžu a třeba se podaří nějaký seznam dát dohromady :) kdyžtak SZ
  • 0

#155 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 8:24

V jakémkoli rozšiřování puzzle vám všem fandím, je to dobré zpestření hry.
  • 0

#156 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 9:00

Fredy176 napsal/a:
rád pomůžu a třeba se podaří nějaký seznam dát dohromady :) kdyžtak SZ


Shrnuti v SZ odeslano
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#157 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 12:38

Výborný nápad tyhle skládačky a jěště mě napadlo, co takhle si udělat puzzle vizualizaci série Významné stromy? To by taky nemuselo být špatné...
  • 0
Jsme svéprávní a svobodní lidé a nepotrebujeme aby za nás jednala jakákoliv asociace, aliance ani jiný bordel podnik.

#158 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 15:08

Dobesch: díky za rychlou reakci, dneska máme v Prostějově geopivko tak to prodiskutuju ještě s jedním kolegou a v neděli by měl být čas na tom zapracovat :) druzicka: významnýh stromů je strašně moc, těžko by se vybárali jen některé, na to dle mě bohatě stačí midlanův web
  • 0

#159 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 16:15

:) moc se mi Puzzlíky líbí!!! :) Jen by to prý ještě chtělo, aby byl "povinně" v listingu obrázek...aby bylo jasně vidět, že je keš do puzzlí zařazena :) Moc díky za tuho "hračičku" .) a kdyby se někomu podařilo vymyslet, že by si každý vytvořil jedny puzzlíky vlastní, to by byla teprve paráda :) :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#160 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 16:42

druzicka napsal/a:
Výborný nápad tyhle skládačky a jěště mě napadlo, co takhle si udělat puzzle vizualizaci série Významné stromy? To by taky nemuselo být špatné...

ale těch je :-D ale jinak by se mi to líbilo taky
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama