Přejít na obsah


Fotka

Kohouťácká CWG směnárna


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 Kohoutaci

Kohoutaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 0:15

Pokud někdo máte zájem o výměnu CWG, tak navštivte www.cwgsmenarna.wz.cz Také pokud někdo máte CWG z eventů nebo někdo končí s geocachingem a chce prodat svá CWG, atd. dejte vědět
  • 0

#2 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 11:50

mám tu pár. většinou speciální kousky(série,event)
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#3 Kohoutaci

Kohoutaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 0:12

Vložený obrázek
  • 0

#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 0:34

Jestli není lepší vyběhat si to po keších, ke každému CWG si poznamenat, kde a kdy jsem ho našel... Že by pokus o flame? Dlouho se tu nediskutovalo :-)
  • 0

#5 Kohoutaci

Kohoutaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 0:38

Lepší to každopádně je, ale každý sám svého štěstí strůjcem. Někdo kešky hledá, někdo kešky zakládá, někdo CWGčka hledá v keškách někdo mění na eventech a někdo taky ve směnárnách. At si každej udělá radost podle svého. Bo ne? :D:D
  • 0

#6 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 1:32

Ano vyběhat po keších, jen se tu objevil trend některých i zkušených kačerů vracet se k již uloveným keškách a vybírat z nich kolečka :|
  • 0

#7 Kohoutaci

Kohoutaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 1:42

A BOHUŽEL jen vybírat a nic po sobě nezanechávat pro ostatní. Ale bohužel i takovou smutnou stránku má v ČR Geocaching :(
  • 0

#8 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 9:03

Napadlo mě, má vůbec cenu u logu na webu zmiňovat trade? Určitě ti vyčůránci mají kešky v okolí ve watch listu a jak někdo zmíní trade s cwg a gc hned to jdou vybrat? Už jsem si u toho v okolních keších tady v Chomutově všiml... Jak to vidí zkušení kačeři?
  • 0

#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 9:18

drowned napsal/a:
Napadlo mě, má vůbec cenu u logu na webu zmiňovat trade? Určitě ti vyčůránci mají kešky v okolí ve watch listu a jak někdo zmíní trade s cwg a gc hned to jdou vybrat? Už jsem si u toho v okolních keších tady v Chomutově všiml... Jak to vidí zkušení kačeři?


Jo, někteří to tak opravdu dělají. Někdy do logu vložení kolečka píšu, ale většinou ne. Dokonce jsem slyšel, ale nevím, jestli je to nějak možné, že existují prográmky, které samy sledují keše a když se tam objeví slovo CWG nebo cokoli jiného, dává to echo.

Takže já vkládám skoro do každé nalezené keše, ale nepíšu to do logu.
  • 0

#10 The Foxx

The Foxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 9:19

Nejen v Chomutově... Vložení CWG, nedejbože nějakého kousku zdaleka který mám 2x vůbec na netu nezmiňuji. I tady máme psychopaty s okruhem keší 60km od HC schopných vyrazit.
  • 0
Never forget The Fox... www.kisspraha.cz

#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 9:37

The Foxx napsal/a:
Vložení CWG vůbec na netu nezmiňuji.


Nejsi sám, naprostá většina CWG, která jsem kdy našel, nebyla v logu. A je to jedině dobře.
  • 0

#12 witcheryTeam

witcheryTeam

    Ajrin

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 9:46

Stokrát ohraná píseň.Náš cwg shop je navštěvován celkem pravidelně jistými kačery,ale pokud dají kus za kus,je to v pořádku.Jak začnou zas mizet,rozhodli jsme se směnárnu zrušit.Nelze neustále doplnovat vlastníma.Je to smutné,ale co naděláme.:(
  • 0

Ajrin


#13 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 10:02

witcheryTeam napsal/a:
Stokrát ohraná píseň.


Takováto témata se musí obehrávat pořád dokola, jinak se to bude zhoršovat.
  • 0

#14 Kohoutaci

Kohoutaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 14:22

Jo jo, přesně jak píše witcheryTeam. CWG směnárna je jen bezedná studna na CWGčka a proto jsem založil směnárnu na webu. Sice je to bezedná studna na poštovné, ale zase na druhou stranu z toho mám kolečka jak já, tak i spousta jiných kačerů, kterých je v naší směnárně stále víc a o to šlo. Taky jsem měl sen založit kešku jako směnárnu (po zkušenostech snad dokonce první CWG směnárny a dalších majitelů směnáren a pokusu v našich keškách, rychle zavrhnuto), ale to se dneska už opravu nedá, teda dá, ale pak se kačer sám odsoudí ke sponzorování sebe sama.
  • 0

#15 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 18:44

A co takhle k nějaké směnárně nastavit fotopast? :-) Fakt by mě to docela zajímalo. Osobně si myslím, že to většinou dělají děti s telefonem. Kdyby se geocaching zpoplatnil stokorunou za rok, takových problémů by rapidně ubylo.
  • 0

#16 Kohoutaci

Kohoutaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 18:56

O to se pokusila policie v Německu a nakonec odsoudila k nějaké větší podmínce člověka, co vykrádal coiny. Pomohlo jim k tomu několik foto a video pastí. Škoda že takhle nefunguje policie tady u nás.
  • 0

#17 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 19:08

Teda, tak o tom jsem ještě neslyšel.
  • 0

#18 koralek1528

koralek1528

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 9:15

Tak mě taky nedá, abych si nepřisadil. Mám dvě keše. Druhou jsem udělal aspoň small, aby se tam dalo něco měnit. Je to aspoň malé plus pro mojí tradičku. Bohužel hned ze začátku jsem zjistil, že během týdne se tan ztratilo 7ks CWG. Jsem z toho trochu smutný, co se to děje. Geocaching beru jako hru. Během toho roku mě dost chytla. A dost mě mrzí, že sposty kačerů nectí aspoň základní pravidle hry. Já si osobně od jisté doby dělám evidenci, kde jsem jaké kolečko našel. Je to taková moje zábava. Myslím, že asi také přestanu do logů psát výměnu CWG.
  • 0

#19 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 14:41

Kohoutaci napsal/a:
Jo jo, přesně jak píše witcheryTeam. CWG směnárna je jen bezedná studna na CWGčka a proto jsem založil směnárnu na webu. Sice je to bezedná studna na poštovné, ale zase na druhou stranu z toho mám kolečka jak já, tak i spousta jiných kačerů, kterých je v naší směnárně stále víc a o to šlo. Taky jsem měl sen založit kešku jako směnárnu (po zkušenostech snad dokonce první CWG směnárny a dalších majitelů směnáren a pokusu v našich keškách, rychle zavrhnuto), ale to se dneska už opravu nedá, teda dá, ale pak se kačer sám odsoudí ke sponzorování sebe sama.

Myslím si, že internetová směnárna je bezva nápad!!!!
Je pravdou, že CWG vyměněné v kešce má svůj půvab a do hry přináší pocit opravdového nálezu "pokladu". Část mého týmu "koho a co" (v profilu) jsou vždy úplně nadšeni když se v pokladu oběví CWG. Nikdy nevycházím na lov bez CWGček v kapse, ale taky docela sponzoruji CWGčkama svoji směnárnu GC3721Q a jen se divím kam mizí?
Foto pasti?? - nevím nevím, bylo by to asi jen ke zjištění, kdo kešku navštívil, ale rozhodně jsem pro nezmiňovat se do logů o provedené výměně.
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#20 Kohoutaci

Kohoutaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 0:57

Jo jo, v kešce nalezené CWG obzvlášť potěší, jen je smutné, že poslední dobou čím dál méňe. Kupodivu i čím dál méně v keškách které mají sloužit jako CWG směnárny. No, ale to už je taková doba. Je to smutné, ale s tím asi už nic nenaděláme. Třeba časem ty špatný odpadnou...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama