Přejít na obsah


Fotka

Podzemí v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
347 odpovědí na toto téma

#21 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:27

Sedmitecka: Jo,jo a právě: Je lepší mít plné trekovky, než holínky:-))) Což může být věc názoru:-) Do půli lýtek jsem měl na Styxu a i trenýrky jsem měl mokrý v Epsilonu:-) Měsíčná šachta suchou nohou:-)
  • 0

#22 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:28

Sedmitecka napsal/a:

GeoCule napsal/a:
for vitablondak: Díky! :-) Radyse hodí vždy!

Takže myslím, že je datum dohodnuté. Pátek 13. je náš! Teď už jen kdy vyrazit a kde se sejít. Myslím, že by se to dalo třeba v 18:00 a to u výchozích souřadnic. Tedy pokud by nepršelo či podobně. Možná by bylo dobré dát si tel. čísla a já bych v ten den poslala potvrzující sms, že to platí.


Termín by se i hodil, bo na víkend budu určo v Pha.. takže pokud by to vyšlo, tak bych se přifařila (i když nevím časově, na mě bude asi 18:00 dost brzy, abch se do Pha dostala...). A která z uvedených by se dávala? Případně, jaké pořadí?


13. 1. by to byla STYX a tam bychom se mohli dohodnout na další Epsilon a posléze i na Mesíční šachtě.
S časem stačí jen říct v kolik a myslím, že ani pozdější by nebyl nic obtížného. Tak v 19:00 nebo 20:00.
Ju a jinak jsem si uvědomila, že výbava je kompletní, beru si pracovní uniformu (kanady a modráky). :-)
  • 0

#23 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:30

vitablondak napsal/a:
Sedmitecka: Jo,jo a právě: Je lepší mít plné trekovky, než holínky:-))) Což může být věc názoru:-) Do půli lýtek jsem měl na Styxu a i trenýrky jsem měl mokrý v Epsilonu:-) Měsíčná šachta suchou nohou:-)


Jj... no budu to muset nějako vymyslet.. i když u Styxu mě děsí už jen ten vlez, abych se tam nerozmázla hnedky na začátku:D:D:D
  • 0

#24 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:30

Mé je 724 662 334, abyste věděli, kdo to bude psát! :-)
  • 0

#25 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:33

Sedmitecka napsal/a:

vitablondak napsal/a:
Sedmitecka: Jo,jo a právě: Je lepší mít plné trekovky, než holínky:-))) Což může být věc názoru:-) Do půli lýtek jsem měl na Styxu a i trenýrky jsem měl mokrý v Epsilonu:-) Měsíčná šachta suchou nohou:-)


Jj... no budu to muset nějako vymyslet.. i když u Styxu mě děsí už jen ten vlez, abych se tam nerozmázla hnedky na začátku:D:D:D


Neboj, když se rozmázneš, tak se zvedneš:-))) Skáče se na sucho. Tedy když není moc vody:-)
  • 0

#26 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:44

vitablondak napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:

vitablondak napsal/a:
Sedmitecka: Jo,jo a právě: Je lepší mít plné trekovky, než holínky:-))) Což může být věc názoru:-) Do půli lýtek jsem měl na Styxu a i trenýrky jsem měl mokrý v Epsilonu:-) Měsíčná šachta suchou nohou:-)


Jj... no budu to muset nějako vymyslet.. i když u Styxu mě děsí už jen ten vlez, abych se tam nerozmázla hnedky na začátku:D:D:D


Neboj, když se rozmázneš, tak se zvedneš:-))) Skáče se na sucho. Tedy když není moc vody:-)


no o to právě jde, abych se zvedla:D:D:D už jsem se tam byla podívat 2x:D:D:D tedá jako u vlezu:D
  • 0

#27 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:46

Sedmitecka hodilo by se ti víc v 19:00?
  • 0

#28 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:55

GeoCule napsal/a:
Sedmitecka hodilo by se ti víc v 19:00?


tak sedmá by byla lepší, tu bych snad měla zvládnout. V nejhorším bych byla v půl sedmé na hlaváku, tak záleží jak rychle zvládnu přesun
  • 0

#29 geoKolibrik

geoKolibrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:55

Co by se ti Sedmitecko asi tak mohlo stát v pátek 13. :D
  • 0

#30 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:58

GeoCule napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:

GeoCule napsal/a:
for vitablondak: Díky! :-) Radyse hodí vždy!

Takže myslím, že je datum dohodnuté. Pátek 13. je náš! Teď už jen kdy vyrazit a kde se sejít. Myslím, že by se to dalo třeba v 18:00 a to u výchozích souřadnic. Tedy pokud by nepršelo či podobně. Možná by bylo dobré dát si tel. čísla a já bych v ten den poslala potvrzující sms, že to platí.


Termín by se i hodil, bo na víkend budu určo v Pha.. takže pokud by to vyšlo, tak bych se přifařila (i když nevím časově, na mě bude asi 18:00 dost brzy, abch se do Pha dostala...). A která z uvedených by se dávala? Případně, jaké pořadí?


13. 1. by to byla STYX a tam bychom se mohli dohodnout na další Epsilon a posléze i na Mesíční šachtě.
S časem stačí jen říct v kolik a myslím, že ani pozdější by nebyl nic obtížného. Tak v 19:00 nebo 20:00.
Ju a jinak jsem si uvědomila, že výbava je kompletní, beru si pracovní uniformu (kanady a modráky). :-)


Jo, takže začínat se bude Styxem.. hm.. Tož ještě pozjišťuju nějaké info;) Epsilon bych asi i vynechala... to nevím, jestli bych byla schopná dát a i mi to tam přijde už eklhavtní...

se mi tento příspěvek nějak neodeslal:D
  • 0

#31 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:59

geoKolibrik napsal/a:
Co by se ti Sedmitecko asi tak mohlo stát v pátek 13. :D


v pátek 13.??? To bude určo jen šťastný den:D:D:D
  • 0

#32 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 21:00

Tak fajné přátelé, zapisujte do deníčků, že v pátek třínáctého v 19:00 na výchozích souřadnicích STYXU zahájíme naí výpravu! :-D Sedmitecka: Kdybys nestíhala, tak mi můžeš poslat sms (viz. číslo shora) a my na tebe počkáme. :-) Odkud pojedeš?
  • 0

#33 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 21:03

GeoCule napsal/a:
Tak fajné přátelé, zapisujte do deníčků, že v pátek třínáctého v 19:00 na výchozích souřadnicích STYXU zahájíme naí výpravu! :-D

Sedmitecka: Kdybys nestíhala, tak mi můžeš poslat sms (viz. číslo shora) a my na tebe počkáme. :-) Odkud pojedeš?


Jedu z ÚL.
  • 0

#34 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 21:09

Sedmitecka napsal/a:

GeoCule napsal/a:
Tak fajné přátelé, zapisujte do deníčků, že v pátek třínáctého v 19:00 na výchozích souřadnicích STYXU zahájíme naí výpravu! :-D

Sedmitecka: Kdybys nestíhala, tak mi můžeš poslat sms (viz. číslo shora) a my na tebe počkáme. :-) Odkud pojedeš?


Jedu z ÚL.


Tak to máme podobnou cestu, já jedu z Loun. :-)
  • 0

#35 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 21:11

:) jen né jedním vlakem:) Jo a čísílko už mám uložené:) a možná by se přidal ještě geokolega,ale jen možná, ještě o tom, chudák, neví:D:D:D
  • 0

#36 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 21:17

Buhužel :( pro mě je lepší varianta bus! :-) Tak fajné budu se těšit a snad vlaky nebudou mít zpoždění!
  • 0

#37 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 2:06

Jak si tu čtu tak tuhle diskuzi, tak si tak říkám ... Víťa má pravdu, koneckonců na jedné ze zmíněných jsme se i potkali ... Namátkou Styx je fakt pohoda a krom toho že jsem tam oslavil narozeniny jsem se tam ještě párkrát vrátil... I šachtu jsme musel navštívit podruhé, je to totiž super!!!! S Epsilonem bych byl vzhledem k meteo předpovědi opatrný, ale uvidíme jak se vyvrbí v den srazu... Co tím chci říct? Rozhodně se mnou počítejte! Už jen proto, že jsem viděl sedmitečku ve dne, v noci, na skále, ale v kanále ještě ne :-) No a teď vážně ... Prostě jdu (kdyby se něco měnilo tak mi Pavlínka jistě brnke, že? :-) ) a jelikož budu shodou náhod 13 v Žatci, tak kdyby byl zájem, tak to mohu vzít přes Louny a konec konců i přes Sedmitečku a aniž bych se chtěl vytahovat, tak si myslím, že umím nabídnout tak nějak jiný komfort než MHD :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#38 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 7:31

Jelca: Pokud předchozí přízpěvek byl o mě, tak mám drobnost: Vzhledem k "aktivitě a organizování zájezdů" na keše tady na foru tě znám. Ale jen odtud - z pročítání fora:-) Už jsem si párkrát říkal, že bych se také něčeho zúčastnil, že bych tě rád poznal...:-))) Ale přeci jen jsem spíš samotář a kešky si lovím sám. Až na malé výjimky. Myslím, že jsme se nepotkali:-(( Byl jsem před tvými megavýpravami ve Styxu i v Měsíční šachtě. Ale právě scela záměrně před tvou výpravou:-) Ale chápu, že jsem také zapadl do spoluúčastníků:-)))) A jelikož jsem opravdu samotář, tak bych si tě pamatoval, potkávám málo lidí na keškách. Jsem nenápadňák:-)))
  • 0

#39 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 9:33

Jelca napsal/a:
Jak si tu čtu tak tuhle diskuzi, tak si tak říkám ... Víťa má pravdu, koneckonců na jedné ze zmíněných jsme se i potkali ... Namátkou Styx je fakt pohoda a krom toho že jsem tam oslavil narozeniny jsem se tam ještě párkrát vrátil... I šachtu jsme musel navštívit podruhé, je to totiž super!!!! S Epsilonem bych byl vzhledem k meteo předpovědi opatrný, ale uvidíme jak se vyvrbí v den srazu...

Co tím chci říct? Rozhodně se mnou počítejte! Už jen proto, že jsem viděl sedmitečku ve dne, v noci, na skále, ale v kanále ještě ne :-)

No a teď vážně ... Prostě jdu (kdyby se něco měnilo tak mi Pavlínka jistě brnke, že? :-) ) a jelikož budu shodou náhod 13 v Žatci, tak kdyby byl zájem, tak to mohu vzít přes Louny a konec konců i přes Sedmitečku a aniž bych se chtěl vytahovat, tak si myslím, že umím nabídnout tak nějak jiný komfort než MHD :-)


Jeee,ahojda:-)
Moc rada Te tu ctu;-) A protoze se chces pridat,tak myslim,ze uz necouvnu ani kdyby buhvico:-)
A kdybys to mohl vzit jeste cestou necestou nejak kolem mych HC,tak to bych Ti byla vdecnaaa.

Jinak v kanale jsi me jeste nevidel,pravda,taky jsem zatim dala jen pohodove Ztroskotane UFO:-) Ani nasi jedinou mistni nemam,neznam tu mistni silence podobne postizene:-)

Toz se na Tebe tesim;-)
  • 0

#40 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 10:06

A nebude krapet chladno na to se cákat ve vodě? Přece jenom leden je leden. :D Taky nad tím přemýšlím...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama