Přejít na obsah


Fotka

Podzemí v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
347 odpovědí na toto téma

#41 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 10:16

Styx je v pohodě v trekovkách - tedy pokud netrefíte stav po průtrži mračen, doporučuji silnější gumové rukavice a skateboard nebo gumové nákoleníky. Epsilon - jednoznačně doporučuji rybářské holiny, zvlášť pokud chcete probrouzdat i další části kanálu - stojí to za to. Měsíční - v pohodě trekovky, dá se většinou suchou nohou. Počítal bych minimálně pro jednoho z členů teamu s náhradním oblečením, na jedné stage je nebezpečí zašpinění dost velké. Tuto bych jednoznačně doporučoval na noc, výstup od finále v denních hodinách může být hlavně ve větší skupině dost náročný :).
  • 0
Monte

#42 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 10:21

Jelca: Tak pokud bys tedy jel, tak bych se svezla. Mohla bych se pak revanžovat flekem na parkování v centru, bez placení a s ostrahou. :-) Etigo: Já si myslí, že se to nějak přežije. :-D Nejsme z cukru! :-)
  • 0

#43 geoKolibrik

geoKolibrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 10:23

a kdyžtak to svedeme na pátek 13.:D
  • 0

#44 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 13:54

S Epsilonem co jsem zatím slyšela, tak se vyplatí ty rybářské holiny a tudíž mě tato celkem odrazuje. Ale na Měsíční se těším, že jí někdy dám:)
  • 0

#45 EuropeMAN

EuropeMAN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 14:05

GeoCule napsal/a:
Tak fajné přátelé, zapisujte do deníčků, že v pátek třínáctého v 19:00 na výchozích souřadnicích STYXU zahájíme naí výpravu! :-D

To datum me zlakalo. Pridam se take.
  • 0

#46 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 17:35

Tak jak to tak pozoruji, výprava se asi trochu protáhne. Přece, každý bude chtít kešku vidět a osobně se do mí zapsat, tak se alespoň všichni vystřídáme. Asi bude vtipné pozorovat čumili při výlezu! :-D Jaj už se fakt těším! :)
  • 0

#47 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 17:56

Ještě mě tak napadlo: Kdyby někdo chtěl vyrazit na minivýpravu do podzemí, nebo noční tak jsem pro. Že bysme vyrazili tak ve dvou, max třech:-) Jasně , že uvítám raději kačerky:-)))) Ale rozhodně někdo, kdo by chtěl/a/ třeba i sám/a/ , ale bojí se:-) Určitě ne fiflena, která potřebuje kolem sebe spoustu lidí, nebo diváků:-))))) Uvidíš, že takové odlovy mají také své kouzlo...:-) Je to jen takový nápad, tak kdyžtak písni:-)
  • 0

#48 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 18:03

vitablondak napsal/a:
Ještě mě tak napadlo: Kdyby někdo chtěl vyrazit na minivýpravu do podzemí, nebo noční tak jsem pro. Že bysme vyrazili tak ve dvou, max třech:-) Jasně , že uvítám raději kačerky:-)))) Ale rozhodně někdo, kdo by chtěl/a/ třeba i sám/a/ , ale bojí se:-) Určitě ne fiflena, která potřebuje kolem sebe spoustu lidí, nebo diváků:-))))) Uvidíš, že takové odlovy mají také své kouzlo...:-) Je to jen takový nápad, tak kdyžtak písni:-)


wow :D:D:D to je ale hozená rukavice:D:D:D
  • 0

#49 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 18:10

Sedmitecka napsal/a:

vitablondak napsal/a:
Ještě mě tak napadlo: Kdyby někdo chtěl vyrazit na minivýpravu do podzemí, nebo noční tak jsem pro. Že bysme vyrazili tak ve dvou, max třech:-) Jasně , že uvítám raději kačerky:-)))) Ale rozhodně někdo, kdo by chtěl/a/ třeba i sám/a/ , ale bojí se:-) Určitě ne fiflena, která potřebuje kolem sebe spoustu lidí, nebo diváků:-))))) Uvidíš, že takové odlovy mají také své kouzlo...:-) Je to jen takový nápad, tak kdyžtak písni:-)


wow :D:D:D to je ale hozená rukavice:D:D:D


Jen jestli ji někdo zvedne:-)))) Přeci jen, mrazy nikde a venku teplo:-))
  • 0

#50 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 22:22

vitablondak napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:

vitablondak napsal/a:
Ještě mě tak napadlo: Kdyby někdo chtěl vyrazit na minivýpravu do podzemí, nebo noční tak jsem pro. Že bysme vyrazili tak ve dvou, max třech:-) Jasně , že uvítám raději kačerky:-)))) Ale rozhodně někdo, kdo by chtěl/a/ třeba i sám/a/ , ale bojí se:-) Určitě ne fiflena, která potřebuje kolem sebe spoustu lidí, nebo diváků:-))))) Uvidíš, že takové odlovy mají také své kouzlo...:-) Je to jen takový nápad, tak kdyžtak písni:-)


wow :D:D:D to je ale hozená rukavice:D:D:D


Jen jestli ji někdo zvedne:-)))) Přeci jen, mrazy nikde a venku teplo:-))


Ahoj,
kdyz se Ti neozve kacerka, dej vedet a ja jsem v zasade pro jakoukoliv legraci. Par podzemi, co jsou vysed uvedene mam a rad si doplnim dalsi. Plati to ale i o jakychkoliv jinych >=D4 ve strednich Cechach.
  • 0

#51 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 14:47

Sedmitecka napsal/a:
S Epsilonem co jsem zatím slyšela, tak se vyplatí ty rybářské holiny a tudíž mě tato celkem odrazuje.
Ale na Měsíční se těším, že jí někdy dám:)


Ad Epsilon - není to takový drama, cca 25 cm vody. Problém je příchod ke štole, kde je to vymletý a místy kaluže přes 60 cm smrduté vody, ale dá se to přeskákat. Jinak pokud to budete chtít vzít zpátky vrchem (je to zajímavý), tak počítejte s tím, že na noc se brána do areálu zavírá. Já si to neuvědomil, ale ostraha nás ven pustila :->.

Jinak Epsilon mi přišel z těch třech nejtěžší - hlavně díky tomu, že tam podlejzáte zrezlou uzávěru štoly, z toho sem neměl dobrej pocit - pokud by to spadlo, tak je to podzemí zatopený hned...
  • 0

#52 Danstahr

Danstahr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 15:36

Sedmitecka napsal/a:
S Epsilonem co jsem zatím slyšela, tak se vyplatí ty rybářské holiny a tudíž mě tato celkem odrazuje.
Ale na Měsíční se těším, že jí někdy dám:)


Já dal Epsilon v teniskách (začátek listopadu), stačilo by si dát odpadkový pytel do boty, utěsnit gumičkou a bylo by to suchou nohou. Takže to zase takové terno není a v normálních holinách to půjde (pokud tam nevlezete po týdnu dešťů) v pohodě, jediné problematické místo bude asi ta štěrbina těsně před finále.
  • 0

#53 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 0:59

hohac napsal/a:

Ad Epsilon... Jinak pokud to budete chtít vzít zpátky vrchem (je to zajímavý), tak počítejte s tím, že na noc se brána do areálu zavírá. Já si to neuvědomil, ale ostraha nás ven pustila :->.


Dovolim si malinko offtopic...

Proc ma asi owner v listingu tucne tuto vetu: "Nezkoušejte se vracet od kešky po povrchu, museli byste jít pres soukromý pozemek, vrátný by mohl cmuchat, kudy jste se do areálu dostali, a kešku najít a znicit."
  • 0

#54 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 9:05

Tak
  • 0
Tomas

#55 geoKolibrik

geoKolibrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 9:24

Macrosek napsal/a:
Tak ja se, z dovoleni, taky pridam :) Ty kesky uz mam nejakou dobu v planu. Pokud by nekdo chtel, mzuu mu pujcit klasicke vojenske maskace, ale mam jen mensi velikost (na me) coz je na postavu 170 cm :)


Zdravim Macroseku, tak super, jsem rad, ze navazeme na spolecny Silvestrovsky odlov. Jo, a jeste jednou diky za to sampanske B)
  • 0

#56 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 9:32

neni
  • 0
Tomas

#57 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 11:58

Danstahr napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:
S Epsilonem co jsem zatím slyšela, tak se vyplatí ty rybářské holiny a tudíž mě tato celkem odrazuje.
Ale na Měsíční se těším, že jí někdy dám:)


Já dal Epsilon v teniskách (začátek listopadu), stačilo by si dát odpadkový pytel do boty, utěsnit gumičkou a bylo by to suchou nohou. Takže to zase takové terno není a v normálních holinách to půjde (pokud tam nevlezete po týdnu dešťů) v pohodě, jediné problematické místo bude asi ta štěrbina těsně před finále.


No,zalezi na stavu vody. Co jsem mluvila s lidma,tak byli moc vdecni za ty brodaky a vsem ostatnim do holin nateklo.
Epsilon urcite ted v zime davat nebudu a mozna ani potom. Zkratka nemusim mit vsechno,zatim:-) Je spousta jinych kanalovek,ktery jsou "pekny" :-)
  • 0

#58 HADovo

HADovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 12:57

No a což takhle na začátek dát něco jednoduššího - třeba Ztroskotane UFO?
I když, přiznám se, zkušenost nemám ani s jednou.
  • 0
HAD

#59 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 13:04

HADovo napsal/a:
No a což takhle na začátek dát něco jednoduššího - třeba Ztroskotane UFO?
I když, přiznám se, zkušenost nemám ani s jednou.


Ztroskotane UFO je pekny:-) Moje prvni a v podstate jedina kanalovka. To je dobra volba pro zacatek,bych tak rekla.
  • 0

#60 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 13:07

A jinak,plati ten Styx 13.?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama