Přejít na obsah


Fotka

Podzemí v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
347 odpovědí na toto téma

#1 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 18:58

Ahoj! B) Hledám někoho, kdo by se mnou chtěl absolvovat tyto tři kešky Styx GC13QK0, Epsilon GC1F0R5 a Měsíční šachta GC1NW48. Strašně mě lákají, ale na to abych se tam vydala sama nemám odvahu. Ráda bych je dala postupně od nejlehčí až po Měsíční šachtu. Pokud by měl někdo zájem se přidat ozvěte se! :P
  • 0

#2 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:02

Ahojky, pokud bude nějaký rozumný termín, ráda se přidám.. :) Dlouho jsem váhala, ale rozhodla jsem se, že jsem pro každou špatnost!
  • 0

#3 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:10

Obludky oo77 napsal/a:
Ahojky,
pokud bude nějaký rozumný termín, ráda se přidám.. :) Dlouho jsem váhala, ale rozhodla jsem se, že jsem pro každou špatnost!


Termín může být jakýkoliv. Sice nejsem z Prahy, ale dost často tam přebývám. Takže pokud nebudu zrovna v práci či na zkoušce. Je mi to v podstatě jedno. :D Stačí jen navrhnout!
  • 0

#4 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:22

jako hlidka bych to bral B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#5 geoKolibrik

geoKolibrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:23

ahoj, též nemám žádnou z nich, tak proč nevyužít možnosti a neodlovit další člen do týmu B)
  • 0

#6 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:34

No, jako ráda bych se přidala, ale co jsem zatím o těchto keších slyšela, tak na jejich zdolání vážně nemám to správné vybavení:D:D:D Ale možná že bych se třeba i ukecala a něco splašila:D:D:D
  • 0

#7 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:34

Strávit Silvestr v kanále by sice bylo originální... ale asi bych to nechala na leden... :) nemůžu pondělky a středy (to jsem v práci), a pak nemůžu mezi 16 a 23. lednem kvůli státnici... :) Jinak se přizpůsobím... Od února to už bohužel budou jen víkendy a pozdnější odpoledne, protože se zařadím mezi pracující.. :)
  • 0

#8 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:36

Super, tak zkuste navrhnout nějaké datum pro první z nich STYX! :-)
  • 0

#9 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:44

Sedmitecka napsal/a:
No, jako ráda bych se přidala, ale co jsem zatím o těchto keších slyšela, tak na jejich zdolání vážně nemám to správné vybavení:D:D:D Ale možná že bych se třeba i ukecala a něco splašila:D:D:D


No to já taky budu muset ještě pořešit, páč mi tak nějak ve výbavě schází holinky! :-) Ale to si myslím, že je ten nejmenší problém. Tedy je sehnat!
  • 0

#10 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:45

GeoCule napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:
No, jako ráda bych se přidala, ale co jsem zatím o těchto keších slyšela, tak na jejich zdolání vážně nemám to správné vybavení:D:D:D Ale možná že bych se třeba i ukecala a něco splašila:D:D:D


No to já taky budu muset ještě pořešit, páč mi tak nějak ve výbavě schází holinky! :-) Ale to si myslím, že je ten nejmenší problém. Tedy je sehnat!


Kéž by jen holínky:) to budu muset ještě probrat a optat se geokolegů, co tyto kanálovky už mají a nějak se zařídit:D:D:D
  • 0

#11 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:47

Nějak nemám ponětí v jakou denní či noční dobu by byl odlov nejlepší, takže to také ráda přijmu návrhy! :-) Pokud by byl lepší noční, tak bych zvolila datum 6. 1. pokud denní a nebo pro denní i noční magické datum 13. 1. v pátek - pokud tedy nejste pověrčivý! :-)
  • 0

#12 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:49

Každopádně bych předtím napsala ownerovi či někomu, kdo je má už za sebou a zeptala se na bližší info, i když si myslím, že pokud by nás bylo víc, dali bychom to dohromady!
  • 0

#13 geoKolibrik

geoKolibrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:57

Hlasuju jednoznačně pro magické datum pátek 13., dodá to odlovu takovou zvláštní atmosféru :D
  • 0

#14 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 19:59

geoKolibrik napsal/a:
Hlasuju jednoznačně pro magické datum pátek 13., dodá to odlovu takovou zvláštní atmosféru :D


Taky bych byla radši! :) Už jen kvůli tomu datu! :D Tak co shodnou se i ostatní?
  • 0

#15 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:08

geoKolibrik napsal/a:
Hlasuju jednoznačně pro magické datum pátek 13., dodá to odlovu takovou zvláštní atmosféru :D

palec nahoru :D tohle datum je pecka.. :D
  • 0

#16 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:09

GeoCule napsal/a:
Každopádně bych předtím napsala ownerovi či někomu, kdo je má už za sebou a zeptala se na bližší info, i když si myslím, že pokud by nás bylo víc, dali bychom to dohromady!


Ahoj, dovolím si napsat a možná poradit: Všechny výše zmíněné a pár dalších kanálovek v Praze i jinde mám odloveno. A lidi, prosím neblázněte a nestresujte! Není to žádná věda! Osobně jsem byl ve všech zmíněných jen v trekovkách, s čelovkou a ušpinění a namočenívhodném obleku - maskáče:-) A bylo to tak akorát:-)) Jinak, pokud se chcete úplně maximálně vybavit, tak: holínky, maskáče, helma (jen pokud si nedáváš pozor na hlavu. Osobně nesnáším), čelovku a třeba rukavice. A do Styxu se může hodit skateboard. Ale jde to i bez něj, jako já. JInak mám za to, že u těch keší jsou odkazy co a jak, jak se vybavit, co dělat a co nedělat. Pokud vás půjde skupina, tak se opravdu není čeho obávat! Jen běžte v době , kdy nebude pršet, nebo déšť nebude hrozit! Nutné je spolehlivé světlo, nejlépe čelovka! Je jedno, zda ve dne, nebo v noci:-) Jen myslete hlavou a neblbněte a vše půjde jak na drátkách:-) Doporučuju si listing vytisknout sebou. Držte se stále ve skupině.
Jinak, pokud by vás zajímalo, pár ukázek z kanálů je na vitablondak.cz.
  • 0

#17 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:18

for vitablondak: Díky! :-) Radyse hodí vždy! Takže myslím, že je datum dohodnuté. Pátek 13. je náš! Teď už jen kdy vyrazit a kde se sejít. Myslím, že by se to dalo třeba v 18:00 a to u výchozích souřadnic. Tedy pokud by nepršelo či podobně. Možná by bylo dobré dát si tel. čísla a já bych v ten den poslala potvrzující sms, že to platí.
  • 0

#18 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:22

[quote]vitablondak
no co jsem slyšela, tak v některých z uvedených měli dotiční plné holínky, takže jen v treckovkách bych to nedala:D:D:D Ono fakt záleží, jaká je zrovna hladina vody... a co vidím momentálně, tak u nás je vody celkem dost a všude...
  • 0

#19 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:23

GeoCule napsal/a:
for vitablondak: Díky! :-) Radyse hodí vždy!

Takže myslím, že je datum dohodnuté. Pátek 13. je náš! Teď už jen kdy vyrazit a kde se sejít. Myslím, že by se to dalo třeba v 18:00 a to u výchozích souřadnic. Tedy pokud by nepršelo či podobně. Možná by bylo dobré dát si tel. čísla a já bych v ten den poslala potvrzující sms, že to platí.


Termín by se i hodil, bo na víkend budu určo v Pha.. takže pokud by to vyšlo, tak bych se přifařila (i když nevím časově, na mě bude asi 18:00 dost brzy, abch se do Pha dostala...). A která z uvedených by se dávala? Případně, jaké pořadí?
  • 0

#20 geoKolibrik

geoKolibrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 20:24

Tak super, pro mě je 18:00 hodin či po ideál, takže vyhovuje. Moje číslo je 608 981 782. Zatím si píšu do "deníčku" B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama