Přejít na obsah


Fotka

TOP100


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
89 odpovědí na toto téma

#21 Radkak

Radkak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 22:39

Mám takový matný pocit, že podobný seznam se někde tady už objevil, hodnocení dle FP a počtů nálezů..

už jsem to našla, je to 20 nej, jsem to nějak popletla :)http://www.geocachin...206#post_322206
  • 0

#22 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 7:35

Ok, zkusím to vygenerovat i pro jednotlivé regiony, a připojit GPX. Ale nejspíš až po Novém roce. Kouskování na kraje mi přijde divné, protože se nikdo při hledání krabek neřídí hranicemi krajů, ale vzdáleností. Třeba jedna z NEJ oblastí - Český Ráj - je na rozmezí 3 krajů. Použitelnější vidím spíš uvažovat 50 km okolí velkých měst, čímž se pokryje většina kačerů a jimi přijatelná dojezdnost.
  • 0

#23 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 10:49

Někdo to myslím chtěl...

TOP 50 okolí Prahy
http://dl.dropbox.co...okolí Prahy.ggt

TOP 50 okolí Brna
http://dl.dropbox.co... okolí Brna.ggt
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#24 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 18:38

GPX jsem doplnil k původnímu příspěvku.
  • 0

#25 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 21:14

Nevím, ale ten seznam je nějakej divnej :-( Teda pokud jde o Prahu a okolí. Jsou tam keše co mají 13 FV v Praze a keše co jich mají > 200 tam nejsou. On je hrozně důležitý ten pohled, co je to TOP.
  • 0

#26 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 21:39

Není to třeba taky o tom procentuelním poměru? Že keš 13/10 tam je, ale třeba keš 2000/200 už tam bejt nemusí (PM/FP)..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#27 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 11:02

sobikovi napsal/a:
Nevím, ale ten seznam je nějakej divnej :-( Teda pokud jde o Prahu a okolí. Jsou tam keše co mají 13 FV v Praze a keše co jich mají > 200 tam nejsou. On je hrozně důležitý ten pohled, co je to TOP.

Přečti si úvodní příspěvek, je tam uvedeno, že se jedná o %, tedy asi nejobjektivnější princip. Pokud se ti to nelíbí, tak to ignoruj. Není smyslem tohoto tématu rozebírat, co by ti nejlíp vyhovovalo ;)
  • 0

#28 Nikita-1

Nikita-1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 2:40

Já si spíše myslím, že než tady rozebírat na fóru jak by kdo dělil kraje a zda je lepší na kilometry či podle velkých měst, tak bude lepší, když všichni diskutující zatlačí na groundspeak pomocí Feedback a navrhnou tuto možnost do možných zlepšení filtru pro PQ. Pak už by si každý kačer sám vygeneroval GPX podle svého gusta. A je po problému ne? Také bych to uvítal. Platíme za PM, tak ať se GS snaží ne?;)
  • 0

#29 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 9:35

Zrovna včera jsme toto vlákno řešili na výšlapu. Vyslovil jsem domněnku, že na zlínsku je obecně velmi vysoká kvalita keší, která převládá nad kvantitou. Zde jsou tedy čísla: Zastoupení Zlínského kraje v celkovém počtu keší v republice - 4,3% Zastoupení Zlínského kraje v počtu TOP100 keší dle tohoto vlákna - 11% Kdyby někdo chtěl, může tuto statistiku dokončit :-)
  • 0

#30 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 16:52

PaWcz napsal/a:
Díky za přehledy! Také moc nevidím důvod, proč by Praha měla mít zrovna čtyřnásobek. Ale krajské žebříčky (třeba TOP 30 nebo TOP 25) by mě docela zajímaly.


Pokud se to počítá jen podle FP, tak bude Praha vždy ve výhodě, je tam příliš PM, co nikdy neviděli pořádnou keš v horách ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#31 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 19:37

Na okraj - vi nekdo (jak zjistit), kolik zhruba procent ze vsech cacheru v CR tvori PM clenove?
  • 0

#32 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2012 - 22:15

Nikita-1 napsal/a:
Já si spíše myslím, že než tady rozebírat na fóru jak by kdo dělil kraje a zda je lepší na kilometry či podle velkých měst, tak bude lepší, když všichni diskutující zatlačí na groundspeak pomocí Feedback a navrhnou tuto možnost do možných zlepšení filtru pro PQ. Pak už by si každý kačer sám vygeneroval GPX podle svého gusta. A je po problému ne? Také bych to uvítal. Platíme za PM, tak ať se GS snaží ne?;)

Feedback byl zrušen, protože pořád někdo něco po GS chtěl :D
  • 0

#33 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 17:52

No - přiznám se, že mě překvapilo, že z mých keší si dal do výběru jednu - to tu téměř nejslabší... jak co se týče počtu favoritů, tak poměru kolik lidí jí dalo bod. Jaký byl prosím přesně klíč - sám si docela cache poslední dobou vybírám a volím podle favoritů.
  • 0

#34 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 20:18

Alke04 napsal/a:
No - přiznám se, že mě překvapilo, že z mých keší si dal do výběru jednu - to tu téměř nejslabší... jak co se týče počtu favoritů, tak poměru kolik lidí jí dalo bod.
Jaký byl prosím přesně klíč - sám si docela cache poslední dobou vybírám a volím podle favoritů.

Přesný klíč je v prvním příspěvku.
Promiň, nějaké nedopatření. Buď měla v prosinci lepší poměr, ale spíš to vypadá na chybně získaný údaj. Tato tam být nemá :P Ale co kontroluji ostatní v seznamu, ty sedí.
  • 0

#35 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2012 - 20:55

Chybu v spracovani favoritov a precent mohol v decembri zapricinit aj bug v MoZiGo. Ak pocet nalezov prekrocil 1000 tak groundspeak k takemuto cislo pridava ciarku(priklad 1,1234=1234), s cim program neratal a do databazy zapisal blbosti...Cize tie kesky ktore mali viac nalezov ako 1000 a neboli od decembra aktualizovane poslednou verziou mozigo, mozu obsahovat tuto chybu v databaze.
  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#36 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 1:08

Diky za peknou praci! Presto si nemyslim, ze by se ten seznam mel jmenovat TOP, prave proto, ze (jak sam pises) jsou znacne zvyhodneny kese zalozene az pote, co byly FP zavedeny. Temer nikdo bodiky zpetne na drive nalezenych nedaval. Jsem vsak vdecny za seznam tipu na dalsi vylety. Jeste jednou diky!
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#37 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 9:35

fotrik napsal/a:
.... Temer nikdo bodiky zpetne na drive nalezenych nedaval..


Myslím, že když je keš dobrá, tak ty body nabere i u nových nálezců :-)
  • 0

#38 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 9:38

Smrk napsal/a:

fotrik napsal/a:
.... Temer nikdo bodiky zpetne na drive nalezenych nedaval..


Myslím, že když je keš dobrá, tak ty body nabere i u nových nálezců :-)


Ale pokud ma polovinu nalezu pred zavedenim FP, ma polovicni pomer FP, nez by mela mit, a nemusi se tak v seznamu vubec objevit. Skutecne objektivni TOP seznam by ta procenta jeste prepocital pomerem nalezu pred a po zavedeni FP. Petre, slo by to?
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#39 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 10:00

stejně v tom bude guláš...já třeba dával FP zpětně, když mi jich ježíšek nadělil celou hormadu
  • 0

#40 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 10:17

fotrik napsal/a:
Ale pokud ma polovinu nalezu pred zavedenim FP, ma polovicni pomer FP, nez by mela mit, a nemusi se tak v seznamu vubec objevit. Skutecne objektivni TOP seznam by ta procenta jeste prepocital pomerem nalezu pred a po zavedeni FP. Petre, slo by to?

Rozumím, ale tak drastické to není. Co jsem zběžně procházel, tak ty dobré byly opravdu ohodnoceny i zpětně a nenapadá mě z hlavy žádná, která by se kvůli tomu propadla. Jak jsem psal, je tam mírné znevýhodnění, ale není to až tak zásadní.
Jistě by to šlo "nějak" přepočítat, ale musel by se vzít seznam těch, co udělili FP, najít mezi logy a spočíst, kolik jich bylo před, kolik po a případně ještě řešit ty, co FP udělili zpětně. Neumím si to prakticky představit, bylo by to natolik pracné, že já se do toho určitě pouštět nebudu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama