Přejít na obsah


Fotka

TOP100


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
89 odpovědí na toto téma

#81 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 22:10

Doplněny další regiony. Musel jsem snížit nároky - kromě Brna a Prahy je to tak, jak jsem říkal - 15 FP je opravdu velmi silný požadavek, málo keší jej splní zároveň s tím, aby měly alespoň 40%. Snížil jsem tedy na kritérium 10 FP.
  • 0

#82 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 22:28

MedoMys napsal/a:
Doplněny další regiony.
Musel jsem snížit nároky - kromě Brna a Prahy je to tak, jak jsem říkal - 15 FP je opravdu velmi silný požadavek, málo keší jej splní zároveň s tím, aby měly alespoň 40%. Snížil jsem tedy na kritérium 10 FP.


Nějak ztrácím přehled kde jsou ty výsledky ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#83 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 23:04

V prvním příspěvku, samozřejmě.
  • 0

#84 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 23:39

jestli to mají být okolí krajských měst nebo kraje jako takové, kde jsou Pardubice? A co je "východní Morava"? :o To rozdělení je vůbec takové nějaké podivné...
  • 0

#85 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 23:43

Jasné, každý máme svůj žebříček oblíbených keší. Pokud někdo má rád stromovky a cache je ve výšce 20 metrů na stromě - každý kdo tam vyleze jí dát bod, protože nikdo kdo stromovky rád nemá, tak by tam v životě nelezl. Pak stačí, aby byla na kraji Prahy a už má min. 20 odlovů a z toho všichni jí dají favorita. Proto jsem navrhl navýšení hranice favorite, ale dále ti do způsobu mluvit do filtru nebudu. Je to tvůj pořadník, nastavil sis ho podle sebe - jsou to tvé oblíbené cache, já bych hodnotil jinak. Rozhodně se to nedá považovat za nějaký oficiální žebříček či jeho náhradu. To mi přišlo kvalitnější hodnocení Českých legend přes GCVolte K tvému původnímu příspěvku, co tam máš za chyby - jasně jsem po tom, co jsem ti úvodní chybu sdělil a tys mě vynadal (i když si jí pak opravil), že zbytek pokud s něčím chceš pomoci, abys mi napsal mail.
  • 0

#86 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 23:44

MedoMysi: prostě se nezavděčíš:D Za mě ale dík, pár keší v na Liberecku mě zaujalo, těch jsem si zatím nevšiml.
  • 0

#87 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 23:47

dr.vota napsal/a:
jestli to mají být okolí krajských měst nebo kraje jako takové, kde jsou Pardubice? A co je "východní Morava"? :o
To rozdělení je vůbec takové nějaké podivné...


To je to, co jsem hlásil já. Kde je např. http://coord.info/GC32YHX, ale tohle je prostě filtr podle jednoho z kačerů, který si jej nazval TOP100, pokud by to bylo TOP 100 of MedoMys, nikdo by neřekl ani slovo.
  • 0

#88 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 23:52

Alke04 napsal/a:

dr.vota napsal/a:
jestli to mají být okolí krajských měst nebo kraje jako takové, kde jsou Pardubice? A co je "východní Morava"? :o
To rozdělení je vůbec takové nějaké podivné...


To je to, co jsem hlásil já. Kde je např. http://coord.info/GC32YHX, ale tohle je prostě filtr podle jednoho z kačerů, který si jej nazval TOP100, pokud by to bylo TOP 100 of MedoMys, nikdo by neřekl ani slovo.

a po zběžném pohledu je tam hodně duplicit, řada keší se objevuje v "okolí" různých výběrů
  • 0

#89 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2012 - 0:07

dr.vota napsal/a:
jestli to mají být okolí krajských měst nebo kraje jako takové, kde jsou Pardubice? A co je "východní Morava"? :o
To rozdělení je vůbec takové nějaké podivné...

Jo, Pardubice holt spadly pod Hradec :-)
Kešky z Pardubic a Hradce tam ale nenajdeš, asi jsou málo kvalitní ;-) Ale koukal jsem, že pod Hradcem a okolím tam jsou kešky nejen z celého Pardubického kraje, ale i z části Středních Čech :-)
  • 0

#90 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2012 - 7:53

A víte co ? Běžte do ... :( Nikdo netvrdil, že je to nějaký oficiální systém. Je to pouze interpretace současného stavu keší a jejich FP, které má sloužit jako vodítko, kam se podívat, kde to kačeři % hodnotí velmi vysoko. Nikoli jako nějaký žebříček a předhánění se, kdo je lepší. Na vaši hru se slovíčky já kašlu, prostě jsem to nazval tak, co mi přišlo pod ruku, nic víc v tom není. A nebudu to pojmenovávat desetislovním popisem, aby vám to udělalo blaho na duši či co. S těma dalšíma oblastma jsem si hrál jen kvůli tomu, že jste to chtěli. Jinak mi to k ničemu není, protože se tam jen tak nepodívám. Vzalo mi to dost času, ale po vašich reakcích jsem otrávený a vyléčen z toho pro vás ještě hnout prstem. Výběr je tak, aby zhruba pokryl ČR, jsou tam nějaká volná místa, především pak ostravsko a SZ Čechy. Stále se jedná o zhruba 50 km okolí měst, jak jsem psal, nejedná se o kraje. Tak nechápu to divení se, že pokrývá 3 kraje, a že se ty oblasti překrývají. Jedná se jen o určité vybrané oblasti, kde se dá očekávat trochu větší kumulace kačerů, nikoli o přesné pokrytí. A mapka se mi sem vytvářet nechce, myslím, že každému to bude dostatečně jasné. (V Morava - střed je někde mezi Vsetínem a Bystřicí p.H, Vysočina - střed je v Humpolci). Proč nedat hranici 50 FP, ale naopak snížit na 10, jsem v posledním příspěvku zdůvodnil. Kromě Brna a Prahy se pak s vyšším požadavkem nedá provést rozumný výběr ani 50 kousků. Alke04: jako reakci na tvoje tvrzení "částečně opraveno" jsem napsal, jestli bys mohl poskytnout informace, ve kterých případech je chyba. Ani slovem jsem tě nenapadl. Pokud to z nějakého důvodu nechceš psát zde, mohl jsi seznam poslat přes SZ nebo mailem. Bez reakce. Nechápu, proč se z mně neznámého důvodu do mě neustále navážíš. Takto tě musím považovat pouze za rýpala, nikoli za člověka, který by chtěl pomoct. Je mi líto, zamykám a v tomto směru končím s jakoukoli aktivitou.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama