Přejít na obsah


Fotka

Život bez televize


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#1 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 13:37

Chtěl bych udělat takovou malou anketu mezi kačery - kdo z vás nemá televizi a proč? Nebo proč ji máte?
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 13:44

Nemám televizi protože zprávy se dočtu na netu a filmy a seriály mám na netu taky, někdy ještě před jejich televizní premiérou (angličtina bez titulků mi nevadí). A hlavně se můžu rozhodnout, kdy se chci na co koukat.
  • 0

#3 HaB1

HaB1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 13:44

Nemáme. Protože jí ani jeden z nás neměl a kupovat ten krám? Proč? Stejně by se na to jen prášilo:) :) :)
  • 0

#4 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 13:49

Nemáme. Informace jsou na netu a v daleko větší názorové šíři než náš český mainstream. Povinné platby na ČT považuji za zločinné, obsah jejího vysílání rovněž. Trapný europeistický politicky korektní newspeak.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#5 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 13:55

Nemeli jsme... ale uz mame... ale vetsinou na ni stejne bezi jen pohadky - jak v TV na o2TV, nebo z externiho HDD. SPis ji pouzivame jako multimedialni prehravac, nez na sledovani "klasicke" TV nabidky... m.
  • 0

#6 barbus61

barbus61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 13:58

Mame 3. A jedou u nas od rana do noci. Strasny co?:o
  • 0

#7 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:05

nemám už 5 let... z iptv si pustím zprávy, nebo z netu, filmy raději bez reklam, česká seriálová tvorba a další nepublicistické pořady jsou nekoukatelné...
  • 0

#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:06

barbus61 napsal/a: Mame 3. A jedou u nas od rana do noci. Strasny co?:o

My mame jednu a taky jede nepretrzite - casto pracuju z domu a tak mam pustenou CT24 celej den misto radia, pripadne pres TV posloucham Countryradio (kdyz uz jsou ty kydy na CT 24 neunosny), jinak preferuju porady jako "Na ceste", "Toulava kamera", "Objektiv" a podobne ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#9 va3

va3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:08

Nemám. Jako zdroj informací a zábavy ... i žrout času ... úplně stačí internet ;) Televizní poplatek nicméně tak nějak ze setrvačnosti platím ...
  • 0

#10 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:10

Já ji taky nemám, když jsem se odstěhoval od rodičů, prostě jsem si ji nekoupil. Nemám čas se na ni koukat a docela dost ušetřím (TV poplatky, pořízení televize, elektřina, chipsy, odtučňovací kúry...)
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#11 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:11

Nemám. Snažím se udržovat domácnost minimalistickou, tedy přesněji řečeno. Čím míň krámů doma, tím líp. Ještě přesněji řečeno, lednice, počítač, rychlovarná koncive, jeden trouba elektrickej a jeden trouba, který to všechno ovládá. Ale hlavní důvod je asi to, že jsem od rána do rána v práci, popř. venku, popřípadě zavalen v knížkách a když už je vážně nějhůř, tak si pustím film dle vlastního výběru a chuti na počítači. Pořád lepší dát stovku za film v půjčovně, než se nechal každých dvacet minut přemlouvat na nákup zaručeně nejvýhodnějšího jogurtu, po kterém vám narostou chlupy i na střevech.
  • 0
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am

#12 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:12

Špatně položená otázka. Pořady televizních stanic lze sledovat i bez televize a naopak si lze na televizi pouštět jen filmy stažené z netu. :) A abych tedy odpověděl. Televizi mám. Raději se dívám na film na velké obrazovce, než na monitoru počítače, u kterého stejně sedím celý den v práci, tak ho mám dost.
  • 0

#13 versla

versla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:17

Nemám, zdálo se mi to jako zbytečný výdaj. Na koukání na filmy používám PC. Kdybych měla investovat do pěkné televize, koupím si pěkný nástěnný počítač, který bude včetně TV ;-)
  • 0

#14 lajdacek

lajdacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:27

Hodně mě překvapilo, kolik z vás tv vůbec nemá! Máme jednu, běží prakticky pořád, jak už říkal náš syn - "abych nebyl doma sám" :-))) Sledujeme Eurosport - v létě F1, motorky a tenis, v zimě veškeré lyžování a hokej. U zpráv nadskakujeme vzteky :-)))
  • 0

#15 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:30

Klasickou televizi nemáme, nebylo by ji kam dát. Občas koukám na zprávy a vyjímečně nějaký film, na to stačí TV karta k počítači.
  • 0

#16 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:32

Máme - ale za poslední rok a půl na ní téměř bez výjimky běží Krteček nebo Traktor Tom. Jakmile si dovolíme pustit něco jiného, hned se objeví náš malý sabotér (necelé 3 roky) a s gustem nám ji vypne. Chodí spát až kolem 22 hodin, takže po večerech se místo koukání na telku snažíme stihnout, co se přes den nedalo (kdo má či relativně nedávno měl malé dítě, pochopí). Ale kupodivu nám to ani moc nevadí.
  • 0

#17 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:54

Mam - nebot nemuzu zit bez sitcomu :) Nevidet x krat do tydne My name is Earl, Simpsonovi, Kutila Tima, HIMIM, Outsourced, Family Guy, etc... a neusinat u Akt X, neobedvat pri zahadach JAGu, tak nevim... :) No treba jen dnes me jeste ceka: Největší tankové bitvy: El Alamein (1/10) Dva a půl chlapa IV (13) Ledová apokalypsa (1/2) (sakra kolize s tanky) Jmenuju se Earl 2x Simpsonovi Takova moderni rodinka HIMIM Akta X Brutální Nikita II (18) Dva a půl chlapa II (12, 13) a kdybych chtel uplne upadnout do tv komatu tak si muzu dat zoufalky a allymcbeal :D:D:D:D:DB) No uznejte sami, bez televize to nejde :) Jo ale v zajmu sveho dusevniho zdravi nesluduji nikde zadne zpravy!!! B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#18 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:58

Mame
Slouzi pro prehravani pohadek z ntb, sem tam jako velky externi monitor.

Mam rad porady o cestovani ... sport (vcera jsem usnul pri Winter Classic Game :) )... zpravodajstvi. Filmy si velmi peclive vybiram.
Mala zase pohadky (Jimjam, MiniMax ...).
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#19 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 15:02

Samozřejmě že mám. 94cm úhlopříčku, protože na filmy se na nic menším koukat moc nedá ;) Ono i tohle je svým způsobem pořád málo :) Větší se mi ale už mezi současný nábytek bohužel nevejde :( B) K tomu B-R domácí kino, MM centrum s 2TB diskem a mám o zábavu postaráno přesně podle své chuti. Jinak z klasického TV programu se občas z legrace podívám na zprávy, pro porovnání s tím co se za ten den objevilo na netu. Někdy to jsou docela humorné protiklady... Pak někdy nějaký ten film, který mne zajímá, občas seriál a samozřejmě dokumenty, především na ČT2. Většinou mi ale celé večery běží jentak coby kulisa, aby v obýváku nebylo moc ticho když brejlím do PC a na televizi "koukám svými zády" ;)
  • 0

#20 barbus61

barbus61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 15:02

Nosferatu Vynechal jsi: Eva a Robert Lena-laska meho zivota Jak jsem poznal vasi matku(kolize s Lenou) a slecnu Fajn; Chuva k pohledani :P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama