Přejít na obsah


Fotka

Život bez televize


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#61 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 11:12

Mno, tak kuprikladu ja TV nemam. Mam moznost sledovat stream digitalniho vysilani na NTB ale nedelam ani to. Nejak jsem si za.dobu studia VS proste odvykl. Obcas si pustim ze streamu zpravy na CT24 ale to je asi tak vsecko. Jinak samozrejme sleduji oblibene serialy, nebot sosnout se da dnes vsecko...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#62 Dommi

Dommi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 19:09

Mám, ale NESLEDUJI. Pouštíme si na ni filmy jaké chceme a kdy chceme, bez toho, aby nám vymývaly mozky televizní reklamy a podobné blbosti.
  • 0

#63 Niraj

Niraj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)
  • Locationkousíček vod Myšle

Publikováno 07 leden 2012 - 22:17

Nemáme a doufám, že to tak dlouho vydrží. Žijem krapet alternativněji, takže to není jediná věc, kterou oproti běžným domácnostem nemáme. A necítím to jako nějaké omezení. Ale bez PC, to bych nechtěl být. ;) Neshledávám žádný důvod TV mít, nemyslím si, že by pro nás měl její obsah nějaký obohacující účinek. A ještě za ty krávoviny platit, to se mi principielně příčí. Když už chci mermomocí něco zajímavýho shlédnout, tak to většinou na netu někde v archívu doženu. A když ne, tak to tak má asi být. Pohádky klukoj pouštíme též z netu nebo z CD/DVD na PC. P.S. - jsem dost mile překvapen, kolik zdejších lidí TV nemá.
  • 0

#64 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 22:33

to Niraj: Však jsme taky leckde my "beztelevizňáci" za podivíny. Mně už dost kamarádů řeklo, že by to do mě neřekli, že žijem doma bez televize - asi nevypadáme dost alternativně nebo co... Jednou se přišli zeptat sousedi, jestli nám jde telka, že jim ne. Řekli jsme, že nevíme, protože ji nemáme. Úplně zdřevěněli a zablekovali: "aha, to nás vůbec nenapadlo!" :))
  • 0

#65 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 23:11

Si začínám připadat jak exot, když se normálně dívám na televizi :o
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#66 LeeHill

LeeHill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2012 - 23:47

Dlouho jsem TV nemělaa hrdě všude prohlašovala, že jsem rádiový člověk. Nakonec jsem byla okolnostmi donucena TV koupit a navíc čučet na přiblblé reklamy, protože je fakt blbé když někdo přijde do kšeftu, v ruce má tisícovku a chce ji vesele utratit za něco, co bylo včera v reklamě, říct, že TV nemám. Tak sleduju reklamy, at vím, co mají zákaznící žádat.
  • 0
Podpis

#67 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 19:52

Někdo čumi celý večer na televizi, jiný tráví svůj čas u internetových diskusí...kdo z nich je intelektuál? :o))) Je fakt, že když mi televize dá tip na film, raději si ho stáhnu z netu a podívám se na něj v klidu a navíc je o hodinu kratší díky absenci reklamy. Takže i u nás běží televize celkem často :o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#68 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 20:02

zlicinaci napsal/a:
Si začínám připadat jak exot, když se normálně dívám na televizi :o

to bude tím, že ten kdo má televizi, sedí u ní. Ten kdo nemá, víc tráví čas u netu a má čas tady odepisovat... My taky nemáme televizi a nechybí nám
  • 0

#69 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2012 - 20:26

zlicinaci napsal/a:
Si začínám připadat jak exot, když se normálně dívám na televizi :o


To bude tím, že ti co televizi mají, tak se tady k tomu moc nepřiznají.

Máme byt 3+1, tzn. že máme taky 3+1 TVs. V každém pokoji jednu a v kuchyni na ledničce taky.
V obýváku s domácím kinem, 6-tiletá dcera v pokojíčku 22" s integrovaným DVD-přehrávačem, v ložnici starou 20" s externím set-top-boxem a s DVD-přehrávačem a v kuchyni starou malou 14" s externím set-top-boxem.
Někdo mi určitě řekně, že je možná něco špatně, ale my se doma na TV prostě díváme a když jsou tyto možnosti, díváme se na ni tam, kde zrovna jsme.
B)
  • 0

#70 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 8:49

zlicinaci napsal/a:
Si začínám připadat jak exot, když se normálně dívám na televizi :o


Už jsem psal, TV je normální součástí kultury. Pokud se někdo ohání tím, že ji nemá a proto je lepší, je hlupákem a je zbytečné s ním o tom diskutovat.

Vlastnictví TV na inteligenci vlastníka nemá vliv. Kdo byl blbem s ní, po jejím prodeji nezajde do knihkupectví a nekoupí si Proustovo Hledání ztraceného času. Spíše bude hledat něco na srovnatelné intelektuální úrovni s pořady, které předtím sledoval.

Základem práce s tímto složitým přístrojem je pochopení funkce vypínače a schopnost přečíst si televizní program a vybrat si, k čemu si sednu a k čemu ne.
  • 0

#71 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 8:55

Merencin napsal/a:

zlicinaci napsal/a:
Si začínám připadat jak exot, když se normálně dívám na televizi :o


Už jsem psal, TV je normální součástí kultury. Pokud se někdo ohání tím, že ji nemá a proto je lepší, je hlupákem a je zbytečné s ním o tom diskutovat.

Vlastnictví TV na inteligenci vlastníka nemá vliv. Kdo byl blbem s ní, po jejím prodeji nezajde do knihkupectví a nekoupí si Proustovo Hledání ztraceného času. Spíše bude hledat něco na srovnatelné intelektuální úrovni s pořady, které předtím sledoval.

Základem práce s tímto složitým přístrojem je pochopení funkce vypínače a schopnost přečíst si televizní program a vybrat si, k čemu si sednu a k čemu ne.

Pod to se lze jen podepsat. Pravda ale je, že mezi kačery bude průměrná doba sledování televize podstatně menší než ve zbytku populace, protože na to prostě nemají čas ;).
  • 0

#72 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 11:56

Merencin napsal/a:

zlicinaci napsal/a:
Si začínám připadat jak exot, když se normálně dívám na televizi :o


Už jsem psal, TV je normální součástí kultury. Pokud se někdo ohání tím, že ji nemá a proto je lepší, je hlupákem a je zbytečné s ním o tom diskutovat.

Vlastnictví TV na inteligenci vlastníka nemá vliv. Kdo byl blbem s ní, po jejím prodeji nezajde do knihkupectví a nekoupí si Proustovo Hledání ztraceného času. Spíše bude hledat něco na srovnatelné intelektuální úrovni s pořady, které předtím sledoval.

Základem práce s tímto složitým přístrojem je pochopení funkce vypínače a schopnost přečíst si televizní program a vybrat si, k čemu si sednu a k čemu ne.


Vlastnictví TV skutečně nemá na inteligenci vlastníka vliv. Dokonce ani sledování TV nemá na inteligenci diváka vliv. Jen nutí tu inteligenci používat v souladu se svými cíli.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#73 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 11:59

Vianney napsal/a:

Merencin napsal/a:

zlicinaci napsal/a:
Si začínám připadat jak exot, když se normálně dívám na televizi :o


Už jsem psal, TV je normální součástí kultury. Pokud se někdo ohání tím, že ji nemá a proto je lepší, je hlupákem a je zbytečné s ním o tom diskutovat.

Vlastnictví TV na inteligenci vlastníka nemá vliv. Kdo byl blbem s ní, po jejím prodeji nezajde do knihkupectví a nekoupí si Proustovo Hledání ztraceného času. Spíše bude hledat něco na srovnatelné intelektuální úrovni s pořady, které předtím sledoval.

Základem práce s tímto složitým přístrojem je pochopení funkce vypínače a schopnost přečíst si televizní program a vybrat si, k čemu si sednu a k čemu ne.


Vlastnictví TV skutečně nemá na inteligenci vlastníka vliv. Dokonce ani sledování TV nemá na inteligenci diváka vliv. Jen nutí tu inteligenci používat v souladu se svými cíli.


Nenutí. Je to vaše vůle, vaše rozhodnutí. Nic víc, nic míň. Nebo nad vámi stojí s karabáčem?
  • 0

#74 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 12:02

Není. Alkoholika taky nikdo nenutí, aby pil, ale už není v jeho moci přestat. (Samozřejmě jsou výjimky). Všichni jsme pod vlivem... ;)
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#75 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 12:11

Vlastnictví TV na inteligenci vlastníka nemá vliv.

To ne, ale inteligence má vliv na vlastnictví TV.
  • 0

#76 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 12:26

Vláček napsal/a:

Vlastnictví TV na inteligenci vlastníka nemá vliv.

To ne, ale inteligence má vliv na vlastnictví TV.

:D :D :D :D

To snad ani nemá cenu komentovat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama