Přejít na obsah


Fotka

Život bez televize


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#21 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 15:03

Nosferatu XIII. napsal/a:
...
B)

zapomněl jsi ještě na Krajní meze, Big Bang T., Buffy...a SAMA DOMA! :D
  • 0

#22 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 15:04

barbus61 napsal/a:
Vynechal jsi:
Eva a Robert
Lena-laska meho zivota
Jak jsem poznal vasi matku(kolize s Lenou)
a slecnu Fajn; Chuva k pohledani
:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p


jak jsem poznav vasi matku tam mam, to je to HIMIM (how i met yout mother) :P
Ale ty prvni dve? To tedy ani kdyby neslo nic jineho!!!
:D:D:D:D:DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#23 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 15:05

dr.vota napsal/a:

Nosferatu XIII. napsal/a:
...
B)

zapomněl jsi ještě na Krajní meze, Big Bang T., Buffy...a SAMA DOMA! :D


SAMA DOMA byla nejlepsi v Ceske sode!!!
:D:D:DB)

EDIT:
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#24 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 15:51

Televizi zcela záměrně nemám. A velmi mě pobavilo, když mi volala jakási paní z UPC a chtěla mi natlačit nějakou tu jejich nabídku programů - když jsem jí po minutě řekl, že televizi nemám, tak jen těžce polkla a rozloučila se :D
  • 0

#25 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 16:06

v domě by se jedna televize našla, ale já ji neviděl zaplou min dva roky. kromě reklam a neustálých upoutávek na "novinky" v TV mi nejvíc vadí dabing. Např. o pár příspěvků výše je zmíněn seriál Big bang theory, kdo zná originál tak jistě bude souhlasit, že Sheldonova postava v českém podání ztrácí hodně ze své osobnosti.
  • 0

#26 Gwen_CZ

Gwen_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 16:26

Nemám. Nejdřív bylo třeba koupit důležitější věci a mezitím jsem zjistila, že mi nechybí :)
  • 0

#27 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 03 leden 2012 - 16:46

Televizi nemám spoustu let, ale přiznám se, že každý rok na Štědrý den se u sestry koukáme na novou pohádku. Abych věděl kde žiju mi stačí drbárna na internetu. Protože jsem filmový amatér nemám rád když je film samá reklama a tak si ty filmy někdy pouštím pěkně v celku. Jsem překvapenej kolika kačerům TV nechybí. Wetu
  • 0

#28 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 16:50

Nám se televize rozbila.... a asi pul roku se mi ani nechtělo hledat nějakou novou kterou by jsme si mohli pořídit, vubec mi to nechybělo, když jsme ji měli tak jsem se na ni stejně koukal tak jednou za měsíc. A ted se na ni nekoukám vubec.
  • 0

#29 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 17:01

Fredy176 napsal/a:
" v TV mi nejvíc vadí dabing.


Neznáš kouzelné tlačítko? Hodně věcí se dnes vysílá dvojjazyčně. Stačí přepnout.

p.s. nevím v jakém světě žiješ ty, ale v to mém moc lidí anglicky nemluví. Jestli to nebude tím že žijeme v České republice kde je úřední řečí stále ještě čeština.
  • 0

Jsem to stále já.


#30 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 17:10

MÁM,
ale, podle mě to je uplně špatně položená otázka. Televizi jsem si před rokem koupil (107cm). A televizní vysílání mi tam běží pouze v neděli ČT24 a Václav Moravec, a přes týden v hodinu, kdy dávají Kdo Přežije.

Nedivim se, že někomu televize respektive televizní vysílání nechybí, ale mě by rozhodně vadila chybějící velikost(monitoru) na sledování seriálů a filmů přímo z HDD do televize..
Další věcí proč by mi televize chyběla je, že bych neměl kam zapojit PS3.
  • 0

#31 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 17:52

Sakra, na svojí X360 jsem úplně zapomněl :)
  • 0

#32 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 18:01

Nemáme. Bere to čas a peníze. Zprávy jsou na netu a v rádiu, filmů a seriálů jsme postahovali habaděj. Chybí mi jen, když je mistrák v hokeji nebo ve fotbale, a to už je dneska na netu taky, takže se bez ní dá dobře obejít. Je fakt, že když ji naši zrušili, tak jsem si teprve uvědomil, kolik mám volnýho času...
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#33 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 18:03

PIVNI PUPEK napsal/a:
Neznáš kouzelné tlačítko? Hodně věcí se dnes vysílá dvojjazyčně. Stačí přepnout.

p.s. nevím v jakém světě žiješ ty, ale v to mém moc lidí anglicky nemluví. Jestli to nebude tím že žijeme v České republice kde je úřední řečí stále ještě čeština.


budeš se divit ale to tlačítko neznám. Ještě v době kdy jsem TV občas sledoval, jsem se o tohle vůbec nezajímal.

ps: jen říkám že dabing vadí MĚ. Považuji se za fimového labužníka (přes 2 000 hodnocení na CSFD - poslední roky už jen na PC pěkne bez reklam) a dabing prostě z mého pohledu kazí zážitek. Když jsem např. slyšel nadabovaného Jokera z Dark knight tak jsem se usmál a přepl zpět na originál. Prostě preferuji originál a je to jen jeden z několika důvodů.
  • 0

#34 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 18:31

Řekl bych, že někdy je naopak dabing lepší, než originál. Například František Filipovský (samozřejmě není to jen on). Angličtina je dost chudá na výrazy, což se u češtiny nedá říct ;) . Nevím, co je za přednost hodnocení na CSFD, ale mám tam profil už pěkných pár let (konkrétně od r 2007) a hodnotím celkem pravidelně. Jinak máme televize tři. Na jedný sledujou ženský seriály, na jedný běží dětské filmy a jedna je spíš lapač prachu. Mě vystačí net a občas kouknu na nějakou pecku (co se pak většinou ukáže jako blbost). Když jsem sám doma, tak bych mohl TV dát do šmelcu.
  • 0

#35 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 18:34

Souhlas - dabing vs. originál je dost plichta. Někdo tak, někdy jinak. Třeba u Pána Prstenů bych z češtiny zvracel :-) Dannyho parťáci (Ocean's eleven) má zas dabing naprosto luxusní...
  • 0

#36 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 19:21

Televizi doma máme (dokonce dvě), ale od té doby co se před pár lety pořídil satelit na ní skoro nekoukám. Občas to zkusím, ale ty reklamy přerušované filmama mě nějak moc nebaví... Pokud jde o filmy a seriály, tak na ně koukám na PC (jsem spokojený s 24'' monitorem 16:10 a docela pohodlným křeslem) a zvládám podobné množství jako Nosferatu XIII. Obvykle anglicky s titulky, které se na netu skoro pokaždé objeví pár hodin/dní po premiérovém vysílání daného dílu někde v zahraničí (a obraz je u 720p WEB-DL mnohem lepší než v TV) A ohledně zpráv... ono je občas lepší nevědět, koho dneska zase zabili, co si vymysleli v EU za další úžasnou směrnici a na co se zapomnělo při minulém zdražování, takže to teď chtějí přidat
  • 0

#37 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 19:26

Bez televize bych asi nemohl žít ... doma máme 2; jednu v obýváku (82 cm), druhou v kuchyni jako monitor - 24".
  • 0
Cogito ergo sun ...

#38 altair18

altair18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 19:33

televizi mám, ale nesleduju ji. zprávy si přečtu na netu a jinak tam jsou pouze sra***!!! mám xbox takže si občas něco zahraju nebo pustím nějaký film B)
  • 0

#39 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 19:50

Nemám. V den pořízení internetu jsem televizi vyhodil z okna ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#40 JendaW

JendaW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 19:57

Nemám, jsme s přítelkyní pro ostatní nepochopitelní :-D Ale s internetem se to dá přežít. P.S. nemáme ani TV kartu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama