Přejít na obsah


Fotka

Rozhovor s FilemoniCZ


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
122 odpovědí na toto téma

#41 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 17:26

já bych doporučil na rozhovor AHA & team - nejvíce založených kešek v ČR (nemluvě o kvalitě listingu atd.), pro mnohé by to mohla být inspirace a určitě zajímavé čtení a pokud by jste někdo znal někoho, kdo loví dlouho, pravidelně a přesto nesklouzl k honu na body, vybírá si jen hezké cache, užije si navštívené místo, hodně fotografuje, se zájmem si přečte informační ceduli, loví v přírodě, mysterky ho moc neberou atd., doporučte ho na rozhovor. Moc rád bych si s takovýmto člověkem přečetl rozhovor
  • 0

#42 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 17:44

V rozhovoru byl zminen titul Kacer roku. Vubec netusim, o co se jedna. Muzete mi nekdo priblizit, kdo a na zaklade ceho se udeluje nebo je to recese?? A jak je to vlastne s temi zebricky? Je k dispozici odkaz na aktualni zebricek ceskych kaceru?? Jinak rozhovor se mi libil a malemu kacirkovi at se dari.
  • 0

#43 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 17:56

Rozhovor neni spatny, jen skoda tech hrubek (carky ani nepocitam). Napr. ... máme opravdu vysoký standart, připraven a proto mám...,
  • 0
Tomas

#44 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 17:57

Ne že bych chtěl nějak do toho rozhovoru rejt, ale až možná moc zbytečně se tlaší na powetrailovskou pilu a honbu za body a kombajnování.

Daleko raději bych si příště přečetl rozhovor s někým kdo třeba pěšky obešel multinu 20 km dlouhou, nebo přešel hřeben hor se sběrem keší, prolezl nějaké kanálovky, vylezl nějakou skálu, apod...

A TY POTISKANE ZNACKY BY MOHLA TATO "CESKA ELITA" ZASE ZAJET UMYT.
  • 0

#45 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 18:05

LadyBird napsal/a:
V rozhovoru byl zminen titul Kacer roku. Vubec netusim, o co se jedna. Muzete mi nekdo priblizit, kdo a na zaklade ceho se udeluje nebo je to recese?? A jak je to vlastne s temi zebricky? Je k dispozici odkaz na aktualni zebricek ceskych kaceru?? Jinak rozhovor se mi libil a malemu kacirkovi at se dari.


Kacer roku je titul za to, kolik powertrailu jsi schopen za dobu hodnoceni udelat. Cim delsi powertraily tim samozrejme lepe. Vedlejsim efektem teto souteze je navic to, ze ti pribyvaji rychleji body. :D:D
  • 0

#46 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 18:17

LadyBird napsal/a:
V rozhovoru byl zminen titul Kacer roku. Vubec netusim, o co se jedna. Muzete mi nekdo priblizit, kdo a na zaklade ceho se udeluje nebo je to recese?? A jak je to vlastne s temi zebricky? Je k dispozici odkaz na aktualni zebricek ceskych kaceru?? Jinak rozhovor se mi libil a malemu kacirkovi at se dari.



žebříček TOP Czech Rep.: http://www.cachersta..._Republic1.html
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#47 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 18:41

k-lord napsal/a:

LadyBird napsal/a:
V rozhovoru byl zminen titul Kacer roku. Vubec netusim, o co se jedna. Muzete mi nekdo priblizit, kdo a na zaklade ceho se udeluje nebo je to recese?? A jak je to vlastne s temi zebricky? Je k dispozici odkaz na aktualni zebricek ceskych kaceru?? Jinak rozhovor se mi libil a malemu kacirkovi at se dari.


Kacer roku je titul za to, kolik powertrailu jsi schopen za dobu hodnoceni udelat. Cim delsi powertraily tim samozrejme lepe. Vedlejsim efektem teto souteze je navic to, ze ti pribyvaji rychleji body. :D:D

ne, trochu jinak, aspoň oficiálně
http://cz-geocoin-sh.../putovni-pohar/
  • 0

#48 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 18:43

100Dteam napsal/a:
já bych doporučil na rozhovor AHA & team - nejvíce založených kešek v ČR (nemluvě o kvalitě listingu atd.), pro mnohé by to mohla být inspirace a určitě zajímavé čtení

+1

100Dteam napsal/a:
a pokud by jste někdo znal někoho, kdo loví dlouho, pravidelně a přesto nesklouzl k honu na body, vybírá si jen hezké cache, užije si navštívené místo, hodně fotografuje, se zájmem si přečte informační ceduli, loví v přírodě, mysterky ho moc neberou atd., doporučte ho na rozhovor. Moc rád bych si s takovýmto člověkem přečetl rozhovor

kapsa
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#49 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 18:44

Macrosek napsal/a:
Rozhovor neni spatny, jen skoda tech hrubek (carky ani nepocitam). Napr. ... máme opravdu vysoký standart, připraven a proto mám...,


Zatim korektora nemam - snazim se, aby hrubky tam nebyly - a na to ze cesky jazyk neni muj matersky, si myslim, ze to neni az tak zle :-)
  • 0

mikisi.png


#50 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 18:51

jj, v pohode :) ja jsem takovej rypal. Proste jsem z prace vycvicenej na perfektni cestinu :)
  • 0
Tomas

#51 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 19:04

mikisi napsal/a:

Macrosek napsal/a:
Rozhovor neni spatny, jen skoda tech hrubek (carky ani nepocitam). Napr. ... máme opravdu vysoký standart, připraven a proto mám...,


Zatim korektora nemam - snazim se, aby hrubky tam nebyly - a na to ze cesky jazyk neni muj matersky, si myslim, ze to neni az tak zle :-)


Jestli chceš, nabízím se na korektury ;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#52 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 19:16

Macrosek napsal/a:
jj, v pohode :) ja jsem takovej rypal. Proste jsem z prace vycvicenej na perfektni cestinu :)


Čeština je moje slabá stránka, ale: takoVEJ RYPal, vycviceNEJ na perfektní češtinu tahá za oči i mě:-))))) Já určitě nemám perfektní češtinu, ale toto také její ukázka není - řekl bych:-)))
  • 0

#53 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 19:26

vitablondak napsal/a:

Macrosek napsal/a:
jj, v pohode :) ja jsem takovej rypal. Proste jsem z prace vycvicenej na perfektni cestinu :)


Čeština je moje slabá stránka, ale: takoVEJ RYPal, vycviceNEJ na perfektní češtinu tahá za oči i mě:-))))) Já určitě nemám perfektní češtinu, ale toto také její ukázka není - řekl bych:-)))


On je jaxi trošku rozdíl mezi ČLÁNKEM a PŘÍSPĚVKEM V "KECÁRNĚ".;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#54 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 20:39

dr.vota napsal/a:
1. listopadu 2011 FilemoniCZ slíbil na FB, že prošetří svoje chybějící logy v logbookách (přitom na netu byli zalogováni FI) na PT kolem Budapesti...ale výsledku jsme se nedočkali, ani po urgencích.
http://www.facebook....53520514695636/

Tak jak to tedy je? :)

...

tak prý...jeli ve více autech a "kamarád" z druhého auta místo logování asi chlastal v hospodě a pak mu to zapomněl říct...

A po diskusi na FB bylo 200 logů najednou pryč.

Jestli ale někdo považuje takovýhle způsob lovu za normální, tak to asi hrajeme každý jinou hru :( :D (Ne, body mi žíly netrhají, ani jim to nezávidím)
  • 0

#55 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 20:41

dr.vota napsal/a:
ne, trochu jinak, aspoň oficiálně
http://cz-geocoin-sh.../putovni-pohar/


Rekneme si to na rovinu. To nikdo za soucasneho nastaveni pravidel bez powertrailu nevyhraje.
  • 0

#56 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 20:49

malaveverka napsal/a:

vitablondak napsal/a:

Macrosek napsal/a:
jj, v pohode :) ja jsem takovej rypal. Proste jsem z prace vycvicenej na perfektni cestinu :)


Čeština je moje slabá stránka, ale: takoVEJ RYPal, vycviceNEJ na perfektní češtinu tahá za oči i mě:-))))) Já určitě nemám perfektní češtinu, ale toto také její ukázka není - řekl bych:-)))


On je jaxi trošku rozdíl mezi ČLÁNKEM a PŘÍSPĚVKEM V "KECÁRNĚ".;)


Řekl bych, že je rozdíl mezi nespisovnou mluvou a nesprávným pravopisem.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#57 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 21:19

weselka napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
...kde je ta spravna hranice? do kolika metru se musi stat a jake ukony se musi provest a ceho vseho se musi jeden dotknout :P.


Takže budeš omlouvat i to, když je logující v čase logování několik kilometrů od keše?


pockej, to tomu nejak nedobre rozumis. ja nic neomlouvam, ja jsem tady ten, kdo se pta, kde je ta hranice vzdalenosti od kese a dotyku logbooku :).
  • 0

#58 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 21:29

Rozhovor jsem četl, nezaujal. Chvilkama jsem měl pocit, jakoby ho ostatná na ty PT skoro až nutili. Přimlouval bych se za kačery typu Milancer, Toniczech, Saman, Dorky, Haggaeus, Dorcadion, Bentley007 a Čmuchal, Poník /ale toho asi už moc nelze považovat za aktivního kačera), PaBa, Dáin a Ollik, Mel-men, reviewry současné i minulé (vím, že se část jmen překrývá) Z nových aktvních kačerů AHA & team, Kapsa, kluky z Východočeského kombajnu, spousty dalších regionálních kačerů...
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#59 Jonea

Jonea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 23:03

Souhlasím s těmi, co jsou nad věcí a užívají si GC plnými doušky. Také bych uvítal rozhovor například s Kapsou, který sice nemá tolik keší, ale procestoval Rusko a další exotické krajiny. A vy co tady pořád řešíte nesmysly s recesními logy na značce, propočty počtu keší za minutu, kopírujete soukromá vlákna z Facebooku, tak se raději věnujte svým partnerkám nebo přátelům...jistě jim chybíte:-)
  • 0

#60 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 23:45

Ach jo, nějaký titul Kačer roku a získá ho ten, kdo se honí za body. Takže tohle má být vzor pro nás všechny ostatní - honění se za body na keších poházených u silnice a logovat je více než podezřelým způsobem? Stejně jako pár geokolegů se přimlouvám, aby byly rozhovory dělány s někým, kdo zakládá pěkné keše a dává přednost kvalitě a ne honění bodů za každou cenu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama