Přejít na obsah


Fotka

Vylepseni webu Geocaching.cz - rozcestnik na clanky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 15:14

Tak jsem zase jednou zkoumal GC.cz a rikal jsem si, ze je skoda, ze rubrika "Články" je v podstatě mrtvá. Napadlo mě vylepšení, nebo spis oziveni teto rubriky - ze by se tam mohly vkladat odkazy na clanky o geocachingu - treba neco na zpusob sdileni na socialnich sitich. Co vy na to ?? Pripadne by info o poslednich treba trech - peti clancich molhy nejak zkracene viset na hlavni strance ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#2 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 16:56

tak články je určen přímo pro vkládání článků. Asi i jde je pak dávat na hlavní stranu, ale v zhledem k jejich aktuálnímu počtu to zatím nemělo smysl. Jestli spíš nezaložit ve fóru téma "Upozornění na články". Už teď tento postup někteří používají, jen na to není samostatné téma a pak se rovnou o článku diskutuje (viz třeba odkazy na články s rozhovory)
  • 0

#3 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 17:06

pepa.z.pocernic napsal/a:
tak články je určen přímo pro vkládání článků. Asi i jde je pak dávat na hlavní stranu, ale v zhledem k jejich aktuálnímu počtu to zatím nemělo smysl.
Jestli spíš nezaložit ve fóru téma "Upozornění na články". Už teď tento postup někteří používají, jen na to není samostatné téma a pak se rovnou o článku diskutuje (viz třeba odkazy na články s rozhovory)

Jasan - o to mi prave slo, ze clanky tu prakticky zadne nejsou ale na netu je jich celkem dost.

Rozcestnik formou vlakna ve foru ale podle me neni idealni, protoze samotne odkazy pak rychle zapadnou v dalsich prispevcich.

Ja to myslel spis tak, ze by slo o nejakou tu obdobu sdileni - tedy malicky nahled fotky + prvnich par vet z clanku. Pripadne by to mohlo podlehat schvaleni spravcem, aby se z toho nestala reklamka. Taky by spis melo jit o skutecne clanky o geocachingu, psane samotnymi kacery - clanky z medii, kde je o geocachingu jen okrajova zminka podle me nemaji vetsi smysl ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#4 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 17:26

blbě jsem se vyjádřil, nebylo by to vlákno, ale vlastní fórum. Tedy první příspěvek vlákna by mohl obsahovat to co píšeš. Pak to imo nezapadne. Leda by se diskutovalo o více článcích. Tedy ten model, co se teď používá třeba u rozhovorů. Jen by to bylo v samostatném fóru, takže by to bylo rozeznatelné v aktivních, případně stačí rozkliknout příslušné fórum a nemíchá se to s ničím. Pokud jde o obsahovou stránku, tak tam se bez ohledu na technické provedení nedá zaručit, že tam lidi nebudou dávat to co tam nepatří a muselo by se to dodatečně filtrovat
  • 0

#5 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 17:37

Aha, tak to by asi taky slo .... :) Jinak ja to ale myslel spis tak, ze by ten nahled + prvnich par slov z clanku i trochu ozivil uvodni stranku - jako treba poslednich par fotek z galerie. Mohlo by to taky nahradit polozku "Novinky" na hlavni strance, kde vlastne nic neni ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#6 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 17:47

Pokud jde o oživení, tak by se to asi dalo zadávat přímo formou těch novinek a nemusí to mít jen podobu odkazů na články, ale obecně na novinky (co všechno by to mohlo být?). edit: pro představu jsem tam nějakou novinku přidal edit2: když se to tak vezme, tak ta novinka by mohla fungovat jen jako upoutávka a odkazovat na fórum, aby se o tom nemuselo diskutovat těmi komentáři
  • 0

#7 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 17:55

pepa.z.pocernic napsal/a: Pokud jde o oživení, tak by se to asi dalo zadávat přímo formou těch novinek a nemusí to mít jen podobu odkazů na články, ale obecně na novinky (co všechno by to mohlo být?).

Tak by se to mohlo treba prejmenovat na "Novinky ze sveta geocachingu" a vkladat tam odkazy na clanky pres formular, ktery by mohl byt prakticky stejny, jako ten na vkladani odkazu. Maximalne by se to mohlo pripadne doplnit o moznost vlozeni mininahledu fotky a prvnich par vet ze clanku ....
Ja myslim, ze by to mohlo byt opravdu hodne zajimavy, protoze osobnich webu, i webu ruznych skupin je hafo a tohle by slouzilo jako takovy rozcestnik nebo RSS na novinky ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 17:58

Heh, uz na to koukam, tak nejak jsem to myslel - jako je ted ta ukazka .... Ted je jen otazka, jak to tam vkladat a pripadne zda to podminit schvalovanim, aby z toho nebyla reklamka nebo tam nebyly nesmysly .... P.S. - Bezim na autobus, zbytek vecer nebo zitra.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#9 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 18:20

a nemyslite neco na zpusob zpravicek co mame na kutilsky poradne??
  • 0

#10 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 13:30

Diky Pepovi se podarilo rozjet pokusny provoz, ukazky najdete na hlavni strance uprostred dole. Co na to rikate ? P.S. - Je to zatim jen pokus, hlavni myslenkou bylo, aby tam byly hlavne clanky psane samotnymi kacery.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#11 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 15:29

No paráda...Něco takového mi tu chybělo.
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 15:42

Je to super, hned jsem si přečetl o lovu keší letadlem :-) O tom kousku jsem slyšel jako o letu bájného Fénixe a díky téhle vychytávce jsem byl upozorněn i na článek.
  • 0

#13 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 15:47

Taky chvalim,vypada to dobre a i me nejaky ten ckanek hned zaujal:-)
  • 0

#14 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 19:43

Ohooo, velke diky, nema to chybu. I v tom "malu" clanku jsem si nasel par zajimavych kousku a uz se tesim na dalsi.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama