Přejít na obsah


Fotka

"trail" 101 (kolem Prahy)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#1 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 19:50

Ahoj, Hledam nekoho kdo by chtel vyrazit na cely den, nejspis tento vikend odlovit novy trail kolem Prahy.

Tak bohuzel tento vikend 14-15.1. rusim
  • 0

#2 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 21:25

HANSMATT napsal/a:
Ahoj, Hledam nekoho kdo by chtel vyrazit na cely den, nejspis tento vikend odlovit novy trail kolem Prahy.

... a už máš všechno vyluštěno? nebo hledáš někoho, kdo má vyluštěno a svezeš se ? Bohužel tento víkend stejně nemohu ...
  • 0

#3 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 21:30

vetrnik_cr napsal/a:

HANSMATT napsal/a:
Ahoj, Hledam nekoho kdo by chtel vyrazit na cely den, nejspis tento vikend odlovit novy trail kolem Prahy.

... a už máš všechno vyluštěno? nebo hledáš někoho, kdo má vyluštěno a svezeš se ? Bohužel tento víkend stejně nemohu ...


lustim... a mel bych do vikendu mit vylusteno... spis hledam moznost dopravy
  • 0

#4 Caravel76

Caravel76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2012 - 21:57

Do lustení jsem se pustil az dnes a zatím mám cca 20 kousků jihozápadne od Prahy. Bohuzel tahle sobota se mi absolutne nehodí. Zato prístí, to je jiný kafe! Nechces to presunout na dalsí víkend? Na odlov západní poloviny nabízím jako dopravní prostredek své geovozidlo.
  • 0

#5 noelin

noelin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 9:01

Caravel76 napsal/a:
Zato prístí, to je jiný kafe! Nechces to presunout na dalsí víkend? .


koukam ze pristi vikend tam bude dost rusno ;-) taky se chystam...
  • 0

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 9:03

V klídku si radši počkám, až zarostou geodálnice. Kdysi jsem byl v den zveřejnění na Knoflíku a u jednotlivých keší se dělaly fronty...
  • 0

#7 jira_k

jira_k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 9:05

přemýšlím nad levým břehem od jihu vyluštěno mám, asi u 2 mám i záložní variantu nějak jsem nekoukal na terém a hinty, někde je prý 5-kovej strom možná bych odlovil i něco okolního jedině v sobotu ale nevím to jistě, taky se bojím, že bude dost plno, raděj lovím v klidu a ne si předávat krabičky z ruky do ruky
  • 0

#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 9:49

Tak okoukněte, jak jsou ty silnice frekventované a jak to je na kolo :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 10:07

Tuhle sobotu mozna a v nedeli urcite. Kdo by mel chut se pridat od Slaneho, Loun, tak at se ozve. Vylusteno mam, i kdyz ne vzdycky jsem si 100% jisty (obcas by se hodilo overovatko). Obtiznost je taky temer vsude na 1,5* a ne vzdy to odpovida. Chybi mi vybaveni na T5, auto, gps mam ;-)
  • 0

#10 Caravel76

Caravel76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 10:15

kolombo napsal/a:
Tak okoukněte, jak jsou ty silnice frekventované a jak to je na kolo :-)


Na kolo skoro ideální (teda alespon ta jihozápadní cást) ale az tak od brezna. Dneska by to sice slo (az na ten vítr), ale prístí týden bude jó mrznout a snezit, no zkrátka dorazí zima. Pokud by se nekdo chtel pridat, tak mám v plánu prístí sobotu 21.1. západní půlku autem. Nebojím se, ze by napadlo nejak extra moc snehu, ale bude mrznout, tak zádný brodení po kotníky v bahne.
  • 0

#11 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 10:40

to kolombo: cast mezi Kralupy naad Vltavou az Rudna u Prahy (Tachlovice) znam, takze: souhlas, na kolo to je, zalezi na odolnosti vuci neprizni pocaci, aneb ted se mi do toho na kole taky moc nechce.. cesty vse asfalt lepsi/horsi kvality, osobne doporucuji odlov o vikendu, kdy je na techto silnicich mensi provoz. (v tydnu neni problem potkat x busu, tatrovek, kamionu apod. btw. velka sranda, kdyz se potka bus s kamionem v zatacce :) )). Vzhledem k povrchu je idealni asi trek, MTB neuskodi, ale preci jen na treku to bude rychlejsi...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#12 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 10:41

jira_k napsal/a:
přemýšlím nad levým břehem od jihu
vyluštěno mám, asi u 2 mám i záložní variantu
nějak jsem nekoukal na terém a hinty,
někde je prý 5-kovej strom
možná bych odlovil i něco okolního

jedině v sobotu ale nevím to jistě,
taky se bojím, že bude dost plno,
raděj lovím v klidu a ne si předávat krabičky z ruky do ruky


Asi tri kese maji teren 4+. Ja mam v planu jit podle cisel.
  • 0

#13 baritone

baritone

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 10:54

Kolombo: Mám odloveno 1 - 40 a na kole se to dá, pokud nevadí provoz. Východ Prahy mám "kolmo" proježděný a trail vede podél hlavní spojnic mezi vesnicemi a městy (třeba spojnice Neratovice-Brandýs je fakt nepříjemná). Já osobně bych to celé na kole dávat nechtěla, obecně mám radši cyklostezky než neustále uhýbání autům. Pokud to dáte o víkendu, tak to možná půjde lépe.
  • 0

#14 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 11:04

ahoj, taky se pripojuji se zkusenostmi. Vcera jsem absolvoval 21-62. Mezi tim tu 5t u uval a i tu 4t. Ja osobne bych to na kole, nektere useky nechtel jet. Zvlaste na usek useku Rican je velky provoz a to jsme jeli uz celkem pozde vecer. Jinak kesky se inteligentne umistene, tak u kazde se da minimalne jednim autem zastavit skoro u kese. Co se tyce ty 5ky, tak ta je regulerni. Meli jsme 3,8m teleskopicky zebrik. Ten byl malo, takze se jumarovalo. Je to tak odhadem ve vysce 6-7m a je to prvni vetev. Ta ctyrka pak je nadcenena. Je to na znacce a staci bud vysadit nebo slozeny teleskopicky zebrik ;)
  • 0

#15 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 11:10

Nosferatu XIII. napsal/a:
to kolombo: cast mezi Kralupy naad Vltavou az Rudna u Prahy (Tachlovice) znam, takze: souhlas, na kolo to je, zalezi na odolnosti vuci neprizni pocaci, aneb ted se mi do toho na kole taky moc nechce..
cesty vse asfalt lepsi/horsi kvality, osobne doporucuji odlov o vikendu, kdy je na techto silnicich mensi provoz. (v tydnu neni problem potkat x busu, tatrovek, kamionu apod. btw. velka sranda, kdyz se potka bus s kamionem v zatacce :) )).
Vzhledem k povrchu je idealni asi trek, MTB neuskodi, ale preci jen na treku to bude rychlejsi...


Ptám se spíše na ten provoz a velikost aut. Že tam kolo projede je jasné, když tam jezdí i auta :-)

Moje zkušenost s okreskami v okolí Prahy je právě spíše negativní a nerad bych se nechal přejet kamionem ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#16 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 11:17

kolombo napsal/a:
Ptám se spíše na ten provoz a velikost aut. Že tam kolo projede je jasné, když tam jezdí i auta :-)

Moje zkušenost s okreskami v okolí Prahy je právě spíše negativní a nerad bych se nechal přejet kamionem ....


Tak kolem tech Rican ten kamionu bylo celkem nechutne hodne.
Setri asi na mytnym :(
  • 0

#17 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 13:08

Tento vikend mohu teoreticky oba dny - preferuji sobotu. Vylustenu mam vetsinu. Auto mam. Pripadni zajemci na spolecnou akci volejte 77555LALA Lada
  • 0

#18 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 13:12

jira_k napsal/a:
přemýšlím nad levým břehem od jihu
vyluštěno mám, asi u 2 mám i záložní variantu
nějak jsem nekoukal na terém a hinty,
někde je prý 5-kovej strom
možná bych odlovil i něco okolního

jedině v sobotu ale nevím to jistě,
taky se bojím, že bude dost plno,
raděj lovím v klidu a ne si předávat krabičky z ruky do ruky


Spojime sily ?
  • 0

#19 Caravel76

Caravel76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 14:37

Tak to vypadá, ze bych mohl mít cas i tuhle sobotu , jen né asi celý den. Rekneme tak od desíti do cca ctvrtý odpoledne. Nebudu mít ale urcite auto, tak bych se musel k nekomu pridat. Na palivo samozrejme prispeju. Má uz nekdo konkrétní plán?
  • 0

#20 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2012 - 14:54

LALA.eu napsal/a:
Tento vikend mohu teoreticky oba dny - preferuji sobotu. Vylustenu mam vetsinu. Auto mam. Pripadni zajemci na spolecnou akci volejte 77555LALA

Lada


Hoj ja bych se pridal, odlusteno mam par, ale dnes se do toho vrhnu a mel bych mit vsechno lousknuto.

EDIT: jinak sobota mi vyhovuje taky vic, jeste ale uvidim jestli se nenajde nekdo kdo by to chtel dat najednou.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama