Přejít na obsah


Fotka

Přidání *.ggt mezi podporované přílohy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 14:19

Ahoj, šlo by, prosím, přidat formát *.ggt (Geogetí seznam keší) mezi podporované přílohy příspěvků? Sice to jde obejít přes třeba txt, v podstatě to také textový soubor je, ale bylo by to lepší bez toho přejmenovávání.
  • 0

#2 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 14:37

LudaL napsal/a:
Ahoj,
šlo by, prosím, přidat formát *.ggt (Geogetí seznam keší) mezi podporované přílohy příspěvků? Sice to jde obejít přes třeba txt, v podstatě to také textový soubor je, ale bylo by to lepší bez toho přejmenovávání.


Takhle kdyby se ještě dal přidat do příspěvku jako tabulka keší, to by byla paráda :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#3 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 15:31

ggt přidáno, zkuste to. Není mi jasné, co se myslí tím "dal přidat do příspěvku jako tabulka keší"
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 15:34

GGT neni technicky nic jineho, nez seznam GC kodu, kazdy na samostatnem radku. Takze tim bylo mysleno asi to, jako kdybys ty GC kody napsal primo do prispevku a obalil tim formatovacim tagem 'GC'.
  • 0

#5 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 17:10

HaLuMa napsal/a:
GGT neni technicky nic jineho, nez seznam GC kodu, kazdy na samostatnem radku.

Takze tim bylo mysleno asi to, jako kdybys ty GC kody napsal primo do prispevku a obalil tim formatovacim tagem 'GC'.


To by bylo hezké, ale ještě hezčí by bylo, kdyby to ještě dotáhlo název keše. Ale to už je asi blbost, třeba i kvůli nutnosti kontaktovat gc.com
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#6 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 18:32

Díky, za rychlou reakci. Vyzkoušeno funguje. Ještě mě napadlo něco jiného. Ale samozřejmě sám zvaž jestli to má význam v poměru k náročnosti, kterou neznám. Vím, že tu je tag cache, ale bohužel ho část lidí stále nepoužívá. Snažím se občas provádět osvětu, neboť i já jsem na to přišel až po upozornění. Prostě lidi jsou lidi a návody nebudou číst i kdyby jim je nosil na zlatém podnose. Takže mě napadlo, zda prostě by nešlo upravit forum tak, aby se odkaz na keš doplnil automaticky, když někdo napíše GC kod. Takové automatické doplnění tagu cache.
  • 0

#7 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 18:43

kolombo napsal/a:
To by bylo hezké, ale ještě hezčí by bylo, kdyby to ještě dotáhlo název keše. Ale to už je asi blbost, třeba i kvůli nutnosti kontaktovat gc.com

Tak ten název se asi ví, když podržíš myš nad tím GC kodem, tak se ti název objeví v bublinkové nápovědě (nebo jak tomu programátoři říkají). Bere se to předpokládám z místní databáze, takže to funguje s určitými omezeními (pouze CZ a ty co se už aktualizovali).
  • 0

#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2012 - 19:00

LudaL napsal/a:
Takže mě napadlo, zda prostě by nešlo upravit forum tak, aby se odkaz na keš doplnil automaticky, když někdo napíše GC kod. Takové automatické doplnění tagu cache.


To by tam ale muselo být zaškrtávátko, které to vypne. Už dnes nejde napsat některé znaky, aby se z toho nedělal smile.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama