Přejít na obsah


Fotka

Série II - plugin do statistik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#41 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 9:56

Arne1 napsal/a:
V původní verzi byly v jednom sloupečku okresy, yeď jsou tam kraje. Nejde to zase nějak přehodit na okresy ?

No jsou tam ty celky které podporuje Groundspeak nicméně dalo by se pro česko/slovensko dát někde možnost tam nasekat okresy... zamyslím se do další verze
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#42 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 9:58

Jelikož to máte na tom http://XXX.gringo.cz/ tak by to mohlo být součástí pluginu, ty obrázky ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#43 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 10:06

nemohlo :) ne všechny jsou odtud prostě si někde najdu obrázek a použiju něco je u mě ale něco je i jinde... je to na každém, co si tam kdo chce dát a z jakého servru to pak bude dolovat... když změním server a to se třeba stane, přestane to všem fungovat... proto je to na každém co si tam dá. Když seknu s webem tak by to všem zmizlo x důvodů proč ne i hlavní obrázek se dá změnit aby šel odjinud akorát to není v nastavovacím xichtíku ale je to přímo v nastavení pluginu Plně konfigurovatelný plugin nezávislý na mé existenci a existenci mého servru ... např s BadgeGen je to horší ten musí mít hostování obrázků někde B) další důvod série vznikají a zanikají nebudu udržovat stáda obrázků... každej bude mít něco svýho
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#44 ambroz.cz

ambroz.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 17:31

Používám AutoStat pro automatické generování. Lze nějak zařídit, aby si AutoStat spustil automaticky i SeriesII před vlastním generováním?
  • 0

#45 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 17:35

ambroz napsal/a:
Používám AutoStat pro automatické generování. Lze nějak zařídit, aby si AutoStat spustil automaticky i SeriesII před vlastním generováním?

Nepoužívám :-) ale obrať se na autora myslím, že by to neměl být problém přidat další položku
Já používám na generování Combine pro mě je to flexibilnější zařízení...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#46 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 18:34

Používám kombinaci autostatu a combine.. Někde tady Mikrom nabízel dokonce combine předělávku autostatu. Když pohledáš, najdeš ;)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#47 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2012 - 18:37

ambroz: bud volat autostat v ramci Combine, nebo pouzit Combine verzi AutoStatu, nekde jsem ji tu daval..
  • 0

#48 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 20:30

tak jsem vyzkoušel a chybí mi na konci každé série takový ten grafik - dostupné x archivováné x OK ... .nalezeno x nenalezeno.... Nepodařilo se mi ho tam nandat..... nejde to nebo jsem nenašel to správné zaškrtávátko? Díky
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#49 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 19:50

PaTTrick napsal/a:
tak jsem vyzkoušel a chybí mi na konci každé série takový ten grafik - dostupné x archivováné x OK ... .nalezeno x nenalezeno....

Nepodařilo se mi ho tam nandat..... nejde to nebo jsem nenašel to správné zaškrtávátko?

Díky


nic? :(
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#50 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 23:07

PaTTrick napsal/a:

PaTTrick napsal/a:
tak jsem vyzkoušel a chybí mi na konci každé série takový ten grafik - dostupné x archivováné x OK ... .nalezeno x nenalezeno....

Nepodařilo se mi ho tam nandat..... nejde to nebo jsem nenašel to správné zaškrtávátko?

Díky


nic? :(

Zatím tam grafy nejsou :-)
Časem doufám....B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#51 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 23:11

Omluva, že sem nereagoval hned ale občas se my vypne u některých témat sledování když náhodou nereaguju stačí SZ... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#52 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 23:48

Přimlouval bych se za graf a za rozklikávátko. Př. aby byly odlovené série sbalené, neodlovené rozbalené. Bylo by to přehlednější. Viděl bych, co mi chybí. I když...mám několik sérií, kde mám něco odloveno, ale neopsal jsem si čísla, takže vlastně odloveno nemám. No nic, je to jen taková úvaha, co by tam ještě MOHLO být. Díky za možnost vypnutí některých sérií, nemám staženou celou republiku a tak třeba z Významných stromů jsem tam měl zcela nesmyslně malé číslo jako celkový počet. A nechce se mi stahovat celý bookmark, měl bych tam věci, kam se nikdy nedostanu. Takže vypnutí série to řeší.
  • 0

#53 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2012 - 21:01

DrakMrak napsal/a:
Omluva, že sem nereagoval hned ale občas se my vypne u některých témat sledování když náhodou nereaguju stačí SZ... B)


o nic nejde...díky za info...
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#54 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2012 - 9:38

nainštaloval som Série II pred tým som pomocou geojarry otagoval Slovenské legendy, skontroloval či je je otagované a spustil seting chybová hláška nenalezena žádna záložka(Bookmark) ako na to?
  • 0

#55 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2012 - 9:45

Nevím :-)
Funguje to takto:
po spuštění se v databázi najdou všechny TÁGY typu 'Bookmark' pokud není žádný vyběhne to na tuto chybu... bez toho abych ti koukl do DB těžko radit...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#56 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2012 - 9:50

ale když na to tak koukám :-D možná tam mám chybu.... v kódu hmmm no bude to tím, že těch Bookmarků mám víc typů a nikdy jsem to nezkoušel jen na jednom Bookmarku :-D Pravděpodobně když přidáš aspoň jeden další Bookmark už to bude fungovat... já si to opravím ale nebude to hnedle ... zkus tam přidat aspoň jeden další a pokud ho nechceš vidět ve výstupu tak ho vypni pak v pluginu.
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#57 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2012 - 9:55

Oprava pro jeden Bookmark bude později mám to v kódu opravené ! ale mám to zrovna rozhrabané z jiného důvodu takže s novou verzí to pak sfouknu naráz... takže pro zatím platí: aspoň dva různý bookmarky otágovaný aby to fungovalo B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#58 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2012 - 11:44

jop funguje dik
  • 0

#59 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2012 - 13:54

ešte taká otázočka. dalo by sa k určitým sériám ako je zlatý fond slovenských kešiek pridať na konci ešte obrázok? mám na mysli odznak za počrt odlovených kešiek.
  • 0

#60 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 20:09

Tak jsem dneska po dlouhym laborovani proc to sakra nefunguje prisla na pricinu jednoho problemu. Ve chvili, kdy ma tag Bookmark ve svy hodnote zapsanej jen jedinej bookmark (proste jsme tagovali kese jen z jednoho bookmarku), to plugin povazuje jako ze zadnej takovej tag neexistuje a jeci k tomu prislusnou hlasku. Dobu jsme vymejsleli, proc to dela, hledali kde se dalo... Pak me napadlo otagovat kese jeste jednim bookmarkem a najednou se to rozjelo...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama