Přejít na obsah


Fotka

GeoGet- statistiky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 filda44

filda44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2012 - 10:20

Pomocí GStats jsem si vygeneroval statistiky, ale mám takový problém: Když se ukáže mapa, kde jsou vytečkované červené puntíky, kde jsem všude lovil, je to úplně špatně. Třeba v Německu, Dánsku, Rakousko, kde jsem nenašel ani jedinou keš. A domácí souřadnice mám v geogetu správně nastaveny. Potom také nechápu, jak se mi může zobrazovat tabulka, v kolik hodin jsem keše našel - vždyť to se přece nikde neuvádí, a navíc to bylo taky špatně. Můj poslední dotaz je na BadgeGen II - u odznáčků je i CWG collector, a já tam mám 0 CWG, i když jich mám hodně, nevíte jak si to nastavit? Díky moc za odpovědi.
  • 0

#2 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2012 - 11:07

Ahoj, napred by bylo dobré si prolinkovat profil na GC.com, aby ty Tvoje statistiky nikdo nemusel hledat. U mapky musí být v template správně uvedené UID, když jen zkopíruješ odkaz z gc.cz, budes tam mít mapu někoho jiného. Předtím musíš ještě svoje nálezy nahrát na gc.cz, to za tebe udělá Autostat. S domácími souřadnicemi v GG to nemá co dělat. Tabulka podle časů se ti udělá, když do logů na GC.com píšeš čas nálezu. POkud ne, máš všude půlnoc :-) BAdgegen ti neporadím, moc nepoužívám, ale aby se ti CWG zobrazovaly, musíš je mít u nalezených keší v GG zadány, (nebo to se to musí zadat přispuštění generování Badgegen.
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2012 - 12:31

Podívej se na heslo GASP.
  • 0

#4 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 16:54

Když pustím můj profil a statistiky přes prohlížeč Chrome, tak se zobrazí všechny obrázky CWG. Ale když přes FF, tak jenom některé a zbytek jsou otazníky Kde je chyba?
  • 0

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 17:18

Bour napsal/a:
Když pustím můj profil a statistiky přes prohlížeč Chrome, tak se zobrazí všechny obrázky CWG. Ale když přes FF, tak jenom některé a zbytek jsou otazníky
Kde je chyba?

Není to Firefoxem jako takovým. Zkoušel jsem Operu, Chrome, IE a FF - všude OK. Takže tam máš nastavené nějaké blokování obrázků nebo něco podobného.
  • 0

#6 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 19:02

Pomocí GStats jsem si vygeneroval statistiky, ale mám takový problém: Když se ukáže mapa, kde jsou vytečkované červené puntíky, kde jsem všude lovil, je to úplně špatně. Třeba v Německu, Dánsku, Rakousko, kde jsem nenašel ani jedinou keš.

Protoze jsi ty kese nenahral sem na gc.cz. Podivej se na navod a kese si nahraj http://www.geocachin...&thread_id=5558
  • 0
MaFa




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama