Přejít na obsah


Fotka

Vrat muj TB/GC uz konecne do obehu!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#1 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 9:35

Ahoj, opet jsem si rozkliknul stranku se svymi GC/TB a nestacim se divit. Nekteri uz drzi cestovatele v pazourach temer od leta. Dejme dohromady nejakou vtipnou zpravu, co tak nezodpovednym lidem poslat, aby poslali mince zpet do obehu. Samozrejme v idealnim pripade v AJ/NJ/FJ.
  • 0

#2 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1207 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 10:15

Jsem na tom stejne, muj jediny neztraceny coin trci u jednoho kacera v Dansku a nevypada to ze by se v nejblizsi dobe nejak vyrazne pohnul.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#3 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3084 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 10:35

Prima napad, to by bylo fakt skvely, mit nejakej "mustr" ve vice jazycich. Melo by to ale byt kratke, vystizne a hlavne pochopitelne, protoze ti zdrzovaci GC budou s velkou pravdepodobnosti "zabrzdeni" i dusevne .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#4 hrabalr

hrabalr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 10:46

Obávám se, že v těchto případech ani sebevtipnější mail s těmito lidmi nehne. Už jsem to zkusil, ale nic nepomohlo.
  • 0

#5 B O B R

B O B R

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 11:15

taky jsem dnes psal Španělovi [tb]TB3YK0K[/tb] a Amíkovi [tb]TB3C3V6[/tb]. Tak uvidíme jak to dopadne
  • 0

#6 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 11:26

BOBRe nechces se pochlubit cos mu napsal? Ja obvykle pisu toto: Ahoj xxxx, už dlouhou dobu nosíš v kapse můj TB/GC. Nechtělo by se Ti vyrazit na nějakou hezkou cache a TB/GC tam vložit, aby dál cestoval a dělal mi radost? Diky yyy. Hello xxxx it's quite long time what you have grabed my TB/GC. What found some nice cache and drop off TB / GC inside? It would make me very happy. Many thanks yyy.
  • 0

#7 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 12:18

Musím souhlasit s hrabalr. Sebevtipnější mail u některých prostě nezafunguje. Svůj první puštěný coin jsem dolovala skoro půl roku z jednoho Francouze. Když ho konečně poslal, sebral ho jiný, a na žádnou zprávu nereaguje. Má ho u sebe už taky přes půl roku. A to psal do logu, jak mu pomůže... Nápad na nějaký univerzální mail to je hezký, ale pak stejně záleží na tom konkrétním kačerovi, jak se k tomu postaví...
  • 0

#8 B O B R

B O B R

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 12:21

ahoj
od 25.12 máš můj GC 100nálzů Vzhledem k tomu, že jsi od té doby našel již několi keší, ale nikde jsi GC nelogoval že uvedenou keš navštívil . Máš to ještě, nebo je již vložen někde.

Díky za info Bobr


Píšu to slušně neb kdyby mě někdo do mejlu začal sprudka jebat tak vystříknu jak šveskovej knedlik a napsal bych něco od plic. Takhle si myslím, že to plní účel a úživatel se nemůže cítit jakkoli dodtčen - teda pokud to translátor překládá tak jak jsme to napsal. Ale myslím, že když to uživatelům přijde poněkud kostrbatě přeložené, že je napdne , že to dělal autonat ;)


už mě odepisoval ten španěl , že našel jen několik mikro kam ho nechtěl dávat a je už zase zpět v Rakousku takže ho někam vloží.
  • 0

#9 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1310 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 12:43

Já používám jako první výzvu tohle:

Hi,
would you, please, let us know about your plans with our LudaL´s Two Seasons of December geocoin? It´s been already more than a month...
Thank you.
LudaL with family


  • 0

#10 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 12:48

Mě tahá jeden Amík TB už od října. Ale aspoň ho loguje. Problém bude asi v listingu TB/GC - "Cestovat z keše do keše ...", oni si pak myslí, že si ho můžou nechat, nebo co? Já už mu píšu opravdu od začátku listopadu a on že prej - "pracuje se na tom" Taky bych ho trefil. Jinej problém co jsem zjistil je ten, že se nečtou listingy u TB/GC. Já dostal pracně jedno TB na Sicílii, bylo to v pátek o prázdninách a v pondělí jsem ho měl zpátky na Moravě. Teď ho mám cca 20 km od domova. Jiný zase se mi povedlo dostat do Mexika a týden na to je v Evropě. No nic alespoň, že je logujou a je vidět kde lítaj. PlaZem
  • 0

#11 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1310 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 12:56

plazem napsal/a:
Jinej problém co jsem zjistil je ten, že se nečtou listingy u TB/GC.

Tak spousta lidí listingy TB nečte online na lovu, zvláště v zahraničí. Když doma zjistíš, že ten GC měl v keši zůstat, tak už bývá pozdě.
Jediné řešení je to psát přímo k GC. Ale myslím, že ani to nebude 100%.
  • 0

#12 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 13:26

Spousta kaceru listingy necte z principu. Zkusil jsem letos vypustit pekny coin s popisem, ze nechcu visited a discovered logy bez pridane hodnoty. Takove logy dusledne mazu a nekteri kaceri se pak se mnou hadaj proc, at to teda radeji nepoustim? :-) No prca.
  • 0

#13 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 13:39

dostik7 napsal/a:
...nechcu visited a discovered logy bez pridane hodnoty. Takove logy dusledne mazu a nekteri kaceri se pak se mnou hadaj proc, at to teda radeji nepoustim? :-) No prca.



...a ty máš od Zeměmluva udělená nějaká vlastní pravidla, která ti dávají právo mazat popsané dva druhy regulérních logů pro GC ? :o
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#14 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 13:48

Jinou možnost než pořád dokola psát maily nemáme. Takže taky píšu. A co se týče neplnění úkolů, tak když jsem na dovolené, zjistím úkol až doma, kdy nálezy loguju. Už se mi stalo, že jsem našel coin, který měl zůstat v keši nebo v určité zemi, ale to měl na sobě cedulku. Já cedulky využívám jen když jedu někam na dovolenou a mnou uložené itemy budu do keší logovat až po nějaké době, tak aby další nálezce počkal. A zatím to vždycky fungovalo.
  • 0

#15 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 13:53

Hm, spanel, francouz...ja mam tb pul roku u cesky Luci-e. 19 nalezu, jedinej tb...zadne reakce. Pomalu se s nim loucim.
  • 0

#16 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 14:04

Chapu, ze si chcete postezovat jak hrozni jsou ti, kteri se od vasich milacku nechteji odloucit, ale drzte se prosim tematu. CO JIM NAPSAT ??? Strucne, vecne. Dale bych poprosil, a to je asi to hlavni proc jsem vlakno zalozil, nejake jazykove mutace vyhruznych (:)) emailu.
  • 0

#17 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 15:47

Jezci-sokolov napsal/a:
Hm, spanel, francouz...ja mam tb pul roku u cesky Luci-e. 19 nalezu, jedinej tb...zadne reakce. Pomalu se s nim loucim.

Tak to je taky výborný !!!!
  • 0

#18 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 21:40

Jezci-sokolov napsal/a:
Hm, spanel, francouz...ja mam tb pul roku u cesky Luci-e. 19 nalezu, jedinej tb...zadne reakce. Pomalu se s nim loucim.


Ježku znám ji, pozeptám se, co se děje....
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#19 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 21:54

Poslala jsem TB Oldu do Japonska a těšila se na logy v "rozsypaném čaji".:D Měl u sebe cedulku s úkolem, přesto 1.návštěvník po vložení TB sebral a odvezl do USA. Asi 5.kačer jej sebral v dubnu loňského roku a přes slib brzkého vložení do pěkné keše jej vězní doma. Také uvítám slušný ale úderný text, aby to ten "jenkíí" pochopil. Ve Španělsku trčí Jizerský zlaťáček 3,5 roku v Barceloně. Ale Almogwir jej nechce ukrást....mi napsal! 2x se mi osvědčilo toto: celý měsíc každý večer 10 - 15 x za sebou poslat stejný mail (žádná prosba). Němce to přestalo bavit po 3 týdnech s GC poslal na cestu a Litevec to vydržel pouhé 2 týdny. Veverka je doma.:D
  • 0
1.

#20 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2012 - 21:59

Ivank napsal/a:
2x se mi osvědčilo toto: celý měsíc každý večer 10 - 15 x za sebou poslat stejný mail (žádná prosba). Němce to přestalo bavit po 3 týdnech s GC poslal na cestu a Litevec to vydržel pouhé 2 týdny. Veverka je doma.:D

To vyzkouším, mám dost coinů zaseklých u záčátečníků, kteří maj odloveno pár keší a pak s tím sekli. Válka nervů začne :) Do té doby než si nastaví mailovou adresu do filtru Spam.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama