Přejít na obsah


Fotka

Kešky dostupné po ledu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
126 odpovědí na toto téma

#61 wampaCZ-65715

wampaCZ-65715

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2013 - 22:19

L.a.u napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Já se chystám na tyhle dvě:
GC1VC88
GC159Q7
Jen musím ještě někde najít vypočtené souřadnice z léta, kdy mě cestu k finálce zahradila voda. :@


Shamane (a ostatní), jak to vlastně vypadá s ledem? Já jen vím, že máme zamrzlá okna, víc jsem ještě nezjišťovala :D

Na tyhle dvě poděbradské se taky chystám. Loni jsem dala jiné 2 ostrovní.


Souradnice jsem si take uz vyresil, ale myslim ze jen jezero bude mozne.- Slunecni hodiny asi zamrzle nebudou.

Ale klidne bych se tam zitra vydal.
  • 0

#62 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 12:43

Hmm, tak vypočtené souřadnice na Poděbradské jezero nemůžu najít, budu to muset znovu obejít a vypočítat. :@ Jinak na ty Sluneční hodiny by mělo snad stačit trochu ledu u břehu, nemusí být zamrzlé celé Labe, tak snad tam něco bude. :)
  • 0

#63 alfaBetaGamma

alfaBetaGamma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 19:52

Karborundum brousek v Benatkach ve ctvrtek v pohode, primo pod kesi se dokonce bruslilo.
  • 0

#64 pripluv

pripluv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 11:45

Solim napsal/a:
…mrožovátko aneb samozachranny system…

Znám ze zapolárního Finska a už pět let se chystám na výrobu. Proto díky za nákres (a připomenutí :).
Měl bych dotaz – ty hřeby jsi tam narval jak? Vyvrtat díru lehce menšího průměru, narvat tam kulatinu (uřízlé hřebíky) a přejet na brusce? Lepil jsi to nějak, nebo tam je jen natlačený? Jak máš ten bodec dlouhý? Na fotce mi přijde skoro až krátký, ale těžko posuzovat. Díky...
  • 0

#65 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 11:51

pripluv napsal/a:

Solim napsal/a:
…mrožovátko aneb samozachranny system…

Znám ze zapolárního Finska a už pět let se chystám na výrobu. Proto díky za nákres (a připomenutí :).
Měl bych dotaz – ty hřeby jsi tam narval jak? Vyvrtat díru lehce menšího průměru, narvat tam kulatinu (uřízlé hřebíky) a přejet na brusce? Lepil jsi to nějak, nebo tam je jen natlačený? Jak máš ten bodec dlouhý? Na fotce mi přijde skoro až krátký, ale těžko posuzovat. Díky...

Něco podobného se dá objednat přes net. Je to součást povinné výbavy při chytání na ledu-na dírkách (severské země). Většinou jsou to hroty zalité v plastu a bývá k tomu i píšťalka :o).
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#66 pripluv

pripluv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 12:02

Kde se to dá objednat, potažmo pod jakým názvem vyhledat? Díky...
  • 0

#67 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 12:34

pripluv napsal/a:

Solim napsal/a:
…mrožovátko aneb samozachranny system…

Znám ze zapolárního Finska a už pět let se chystám na výrobu. Proto díky za nákres (a připomenutí :).
Měl bych dotaz – ty hřeby jsi tam narval jak? Vyvrtat díru lehce menšího průměru, narvat tam kulatinu (uřízlé hřebíky) a přejet na brusce? Lepil jsi to nějak, nebo tam je jen natlačený? Jak máš ten bodec dlouhý? Na fotce mi přijde skoro až krátký, ale těžko posuzovat. Díky...

Jsou to nerezove vruty asi 120mm dlouhé, ktere jsem normalne zasrouboval a pote urizl hlavicku a na brusce udelal ty spicky.
To co kouka ven ma prumer 4mm a delku 25mm.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#68 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 12:57

pripluv napsal/a:
Kde se to dá objednat, potažmo pod jakým názvem vyhledat? Díky...

Pridavam par odkazu, kde jsou videt jak profi, tak amaterske bodce, v tom prvnim odkazu lze i objednat, v tom duhem odkazu je videt, ze staci koupit dva sroubovaky a snurku a ty sroubovaky naostrit do spicky. Fantazii se meze nakladou. V jednom odkazu je fotka jak se pouzivaji. Jinak doporucuji si je vyzkouset alespon nasucho, to jest lehnout si na led a pomoci tech bodcu se par metru odplazit. Minuly tyden jsem na ne dostal reklamu z nejakeho e-shopu, ale uz jsem ji smazal a nejsem schopen si vzpomenout odkud to bylo. Jinak i ty Nordicke brusle by asi nebyly k zahozeni.
http://brusleni.e-zp...ticle.php?id=17
http://www.rsvysocin...ad/11/bodce.jpg
http://www.protisedi...nordicke-brusle
http://www.mnhradist...zlych-hladinach
Tady se podivejte na video
http://www.nordickeb...rdicke-brusleni
a jeste jeden odkaz od kaceru za velkou louzi
http://www.cachecraz...rfest-2012.html
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#69 pripluv

pripluv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 15:59

Díky moc, ty šroubováky jsou zajímavá varianta. Asi se ale dám cestou lidové tvořivosti. Myslím, že tak v půlce léta bych je mohl mít hotový :D
  • 0

#70 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 16:07

pripluv napsal/a:
Díky moc, ty šroubováky jsou zajímavá varianta. Asi se ale dám cestou lidové tvořivosti. Myslím, že tak v půlce léta bych je mohl mít hotový :D

No tak to budes mit primo idealni cas na mokre zkousky, bez nebezpeci omrznuti :D . Jako simulátor ledu bys mohl pouzit nafukovaci lehatko a hromadu flastru ne lepeni :D :D :D .
Stejne tuto zimu si uz asi zamrzlych rybniku neuzijeme. Ja stihl jen jeden :( .
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#71 Bady Grease

Bady Grease

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 13:13

tady jedna z olomoucka GC3C8WM
  • 0

#72 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 17:30

Tuhle zimu už je to asi passé, vypadá to, že led už nebude. :(
  • 0

#73 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 12:49

Předpověď počasí se každým dnem mění, to je hrozné, ti meteorologové jsou úplně zbyteční, sami nevědí, jak bude.
včera: http://www.novinky.c...eorologove.html
dnes: http://www.novinky.c...-10-stupnu.html

Myslíte, že zítra odpoledne bude dostatečně pevný led na jezeře v Poděbradech?
  • 0

#74 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 14:38

shaman3 napsal/a:
....
Myslíte, že zítra odpoledne bude dostatečně pevný led na jezeře v Poděbradech?

Vcera jsem jen tak cvicne hodil ocko na dve stojate vody a ani jedna nebyla celistve zamrzla. Myslim, ze pro letosni zimu s ledem koncime, alespon v nizine a tam Podebrady jsou.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#75 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 15:00

Hmmm, takže zas až za rok. :(
  • 0

#76 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 15:38

Určitě nikde neriskuj - letos ve středních a nižších polohách ani žádný pořádný led nebyl.
  • 0

#77 shaman5

shaman5

    shaman3

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2014 - 5:30

Jak to vypadá tuhle zimu s ledem? Už jste někdo lovil kešku dostupnou po ledu? Stihnu to poslední den v roce?


Tento příspěvek byl upraven od shaman5: 31 prosinec 2014 - 5:31

  • 0

#78 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2014 - 9:28

shamane5, ty jsi ideální adept na testování síly ledu :-)

 

Vzhledem k tomu, kdy opravdu začalo mrznout, tak na led by teď asi vlezl jen blázen.


  • 5

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#79 Kuníkové

Kuníkové

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2014 - 9:57

Jak to vypadá tuhle zimu s ledem? Už jste někdo lovil kešku dostupnou po ledu? Stihnu to poslední den v roce?

Nevím, jestli to stihneš, ale včera jsme odlovili toto: http://coord.info/GCXTVC Led byl dost silný, aby unesl cca 80 kg.


Tento příspěvek byl upraven od Kuníkové: 31 prosinec 2014 - 9:58

  • 0

#80 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2014 - 15:13

Mno, led bych neriskovala, ale mám dobrou zprávu od kačerů, co odlovili keš na Selibovském rybníce, který je vypuštěný. :)  Kdo bude bude na jihu, lehce najde kousíček od Písku.

Dnes jsem se tam nevypravila, protože jsem dělala doprovod po pár keších jednomu ze svých oblíbených geoparťáků a sama odlovila symbolicky jen jeden restík. :wub: Ale na Nový rok....by to nebyl špatný začátek a první keš v roce. ;)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama