Přejít na obsah


Fotka

Kešky dostupné po ledu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
126 odpovědí na toto téma

#121 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2021 - 12:51

V sobotu jsem jel vláčkem z Benešova do Čech jižních a překvapila mě stojatá a přece nezamrzlá Lužnice
  • 0

#122 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2021 - 13:17

Řeky letos nezamrzají. Malše má pořád 2 stupně, asi na přehradě v Římově odpouštějí zespodu. Vltava už má pod stupeň, plave na ní tříšť, ale souvisle není zamrzlá ani náhodou. Loni takové mrazy nebyly, ale řeky zamrzly. No alespoň mají otužilci kde plavat, když zavřeli bazény a stojaté vody zamrzly. Na Šumavě mrzne víc, tam bych se ledu nebál, ale nebyl jsem tam, nevím.


  • 0

#123 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2021 - 13:54

Řeky letos nezamrzají. Malše má pořád 2 stupně, asi na přehradě v Římově odpouštějí zespodu. Vltava už má pod stupeň, plave na ní tříšť, ale souvisle není zamrzlá ani náhodou. Loni takové mrazy nebyly, ale řeky zamrzly. No alespoň mají otužilci kde plavat, když zavřeli bazény a stojaté vody zamrzly. Na Šumavě mrzne víc, tam bych se ledu nebál, ale nebyl jsem tam, nevím.

No jasne....proto jsme vcera 10 minut na Labi u Lysý rozbíleji led abychom se dostali na volnou vodu....a já dneska ráno rozšlapal skákáním (a to mám skoro metrák) led tak na sedací lázeň.....ale na bruslení po Labi to teda není, to je fakt.....


  • 1

#124 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2021 - 21:06

Ono je problém že řeky zamrzají nejlépe na první dobotu. Berounka u nás zamrzne ochotně, pokud je to po podzimu a zimně bez větších výkyvů. Před 14 dny byla obleva, kdy se do koryt nahrnulo spoustu vody. Takže i přez mrazy, kdy by Berounka normálně zamrzla a už by jsme bruslili je ledík jen škraloup. Nicméně Labe je v Poděbraech u Slunčních hodin ok, je to cca 2,5 metru od břehu k kotvícímu prcku pro lodě, je to plný naplacenýho bordelu a větví, tam se šlapat nesmí, to, co vypadá nejnověji a nejméně pevně, je naopak nejpevnější, protože to je rovný čistý led bez příměsí.

 

Títra už to má tát, obleva se bohužl blíží. Sakra.


  • 0

#125 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2021 - 23:02

Myslím, že ti v seznamu chybí tahle https://coord.info/GC3JNK5

Já jsem teda měla smůlu a včera jsem ji nenašla ačkoliv jiní ano.


  • 0

#126 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2021 - 9:30

A vida, děkuji....


  • 0

#127 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2021 - 10:30

GC89P52


  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama