Přejít na obsah


Fotka

Garmin Forerunner


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 10:37

Ahoj, chtěl bych si koupit nějaký produkt z řady Forerunner - finanční strop mám 7000 (čemuž cca odpovídá Forerunner 210W HR Premium). Máte s těmito sport-testery někdo zkušenosti? Rád bych ho používal pro svoje tréninky, logování trasy při výletech. V popisu mají, že se tam nedá uložit žádný waypoint - je to opravdu tak, že se nedá navigovat na žádné souřadnice? (ocenil bych při tréninku v neznámém terénu). Oplatí se kupovat dražší, nebo by stačila např. i verze 110? Předem díky za tipy :) Packy
  • 0
Vložený obrázek

#2 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 10:53

Nevím jak Forerunner, ale pokud máš nějakou GPS (Oregona např. v mém případě), tak to lze dořešit zakoupením snímače srdečního tepu cca za 1500 (můj případ, koupeno v Alze) a máš z toho super přístroj na záznam tréninku. Lze to cpát do vlastního offline programu nebo na web do Garminího connectoru.
  • 0

#3 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 11:12

Měl jsem 110 a přešel jsem na 310XT. 110 ani 210 neumi navigovat na souradnice, 310 uz ano, 110 a 210 maji slabsi baterku (max 8 hodin spis mene), 310 uz zmakne i 20 hodin a hlavne u 310 si muzes nastavit mraky veci. Cela rada 110 a 210 je pouze "zapisnik" dat k precteni potrebujes PC, 310 uz ti vse ukaze primo na hodinkach. Pokud mas strop 7k tak jdi do 310XT, tepak mam jeden prebytecny muzu ti ho prodat :-)
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#4 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 12:27

Díky za zajímavý typ - jak je ta 310 v reálu veliká? Já jsem původně zamýšlel, že bych je nosil i jako "normální hodinky". Jezdím na expedice do Afriky a takováhle "náramková" GPS by se hodila i mimo trénink (nouzová navigace). Na GC používám GPSMap 62 - ale chodit s tím běhat se mi nechce (taková cihla, co neni kam dát). Doteď mám sporttester od Sigmy (úplně easy) a tohle by mohlo být zajímavé zpestření tréninku. Packy
  • 0
Vložený obrázek

#5 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 12:44

No, jako normlani hodinky nic moc :-D ten zime to nedas po zadnou bundu na to je to moc velky... jinak v lete asi ok, prechod ze 110 na 310 me nedelal zadny problem a to mam hodne malou ruku (24 roku, 62kg :-B)
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#6 island968

island968

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 13:01

Také chodím běhat s oregonem a hrudním pásem ale je to dřina ho nosit. Takže už Forerunner kupuji několik let ale jsem váhavý střelec. Tak už mě utekla 305 tx která se konci prodávala za super cenu. Dnes váhám mezi 210 a 310 . Koupit ale komplet 310 do 7000 je asi umění. Rozumný tip uvítám.
  • 0

#7 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 9:51

Minulý rok projevila manželka přání běhat s měřením tepu a tak jsem ji pořídil Forerunner 410 HR Premium. Byla s tím jednou a prý jí to nevyhovuje být pod dozorem. Já jsem si s tím taky jednou vyběhl a ujistil jsem se, že mě běhání stále nebaví. Na bajk to nepotřebuju, plavat s tím nejde. Takže za 6.000 Kč prodám. Komplet, bez poškození. K vyzvednutí v Litomyšli, občas osobně Pardubice nebo Praha, případně můžu poslat na dobírku.
  • 0
Vložený obrázek

#8 island968

island968

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 10:10

poslána sz
  • 0

#9 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 19:51

Ahojte. Měl bych dotaz. Chci si koupit forerunner 110 a píšou, že k tomu dávají Czech topo 2012. V prodejně mi říkali, že to je jenom mapa do počítače, na které se zobrazujou běhy. Je nějaká možnost to dostat do oregona?
  • 0

#10 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2019 - 18:28

Ať fórum neplevelím novým vláknem, tak to hodím sem :)

 

U mého Garmina Forerunner 910XT praskl řemínek. Sháněl jsem se po náhradním, ale nejníže jsem se s cenou dostal na nějakých 400 Kč. Nevíte někdo o nějaké levnější možnosti, případně nemáte někdo nepotřebný řemínek (třeba od nefunkčního kusu)?


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#11 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2019 - 19:12

https://www.aliexpre...ewCP=y&jump=afs


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka