Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#41 StormCZ

StormCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)
  • LocationKrupka

Publikováno 16 únor 2012 - 11:08

Program jsem si sosnul a uživatelsky se mi moc líbí o víkendu ho testnu na lovu a zatím dávám 5*.
  • 0

#42 t.prochazka

t.prochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2012 - 19:23

Paráda, až to bude umět načítat mapy z Locusu a hlavně ty vektorové, kde jde stáhnout celý stát (ČR má asi 300M) bude to hlavně na zahraničních cestách naprosto bombastická věc. Škoda také že doposud nikdo nespojil online aplikaci jako je c:geo s offline jako je a:drake do jedné aplikace :-( A ještě jedna velmi jednoduchá, ale užitečná věc tam chybí. Intent filter, který by reagoval na URL na cache. Když v Locusu kliknu na keš a pak na její označení nabídne mi to otevřít v prohlížeči nebo v c:geo, kdyby tam byl i a:drake, mohl bych už dnes na mapy používat Locus a snadno se přepínat do a:drake na listing. Pak už snad jen aby ovládání a vzhled bylo časem více a více Androidí...
  • 0

#43 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2012 - 19:26

t.prochazka napsal/a:
...


aDrake online funkce má (bohužel pro BM omezené podmínkami GS, to se měnit nebude), intent filtr je časem v plánu, vektorové mapy moc pravděpodobně nevidím.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#44 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2012 - 21:09

Dneska odlov první keše s tímhle prográmkem a hned problém.... Vyluštěná mysterka, uložená final přes a:drake. V terénu pak update z webu kvůli čerstvým logům na keši a ejhle, final byla smazána :@
  • 0

#45 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2012 - 21:20

sobikovi napsal/a:
Dneska odlov první keše s tímhle prográmkem a hned problém.... Vyluštěná mysterka, uložená final přes a:drake. V terénu pak update z webu kvůli čerstvým logům na keši a ejhle, final byla smazána :@


Vím o tom, v další verzi už je to opravené. Uvědom si, že pracuješ s testovací verzí, nikoli s finálním produktem.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#46 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2012 - 22:41

ty vektorovy mapy by uvitalo asi hodne lidi. maj totiz jednu ohromnou vyhodu - ac jsou hodne maly (datove) tak jsou sakra podrobny... taky bych je celkem uvitala :))
  • 0

#47 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 18:26

Pouštím další testovací verzi 0.12, zatím stále bez Marketu
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#48 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 19:40

Zkouším i synchronizační plugin, ale nějak mi nefunguje. Hází to jednu chybovku za druhou. Začíné to tím, že nemuže najít ini soubor. Ale na poprvé, že mám pokračovat. Pak zkusím spustit synchronizaci a zahlásí mi to, že ny vybraném disku není datová složka adrake. Disk jsem nenašel kde nastavit a složku tam mám.
  • 0

#49 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 19:53

Studoval jsem a v datovém adresáři adrake v MT soubor ini je, ale nevím proč ho ten plugin teda nenajde.
  • 0

#50 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 20:51

petulinka1 napsal/a:
ty vektorovy mapy by uvitalo asi hodne lidi. maj totiz jednu ohromnou vyhodu - ac jsou hodne maly (datove) tak jsou sakra podrobny... taky bych je celkem uvitala :))


Vektorové mapy fungují (mám osobně vyzkoušeno) v LocusPRO dokonale. Stačí stánout zde: http://vectormaps4locus.eu/, nakopírovat do správného adresáře a jede se.
Nevím, zdali budou fungovat i v Drake...
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#51 ZajdaTeam

ZajdaTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 23:04

Petman02 napsal/a:
Studoval jsem a v datovém adresáři adrake v MT soubor ini je, ale nevím proč ho ten plugin teda nenajde.


Je potřeba přepnout v Androidu USB mód, aby pc viděl kartu v telefonu jako externí disk. Pak jde v pluginu přímo tlačítkem vybrat ini soubor a pak načíst konfiguraci. A pak už to jede krásně. Taky jsem s tím včera "bojoval".
  • 0

#52 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 23:06

Zkusil jsem nainstalovat novou verzi, ovšem přestalo mi na mapě fungovat kliknutí na ikonky kešek na mapě - při kliknutí na mapě se mi nic nestane (takže nemám jak otevřít informace o kešce). Nevím, co dělám špatně :-( Zkusil jsem restartovat mobil, pak mi chvíli dokonce nezobrazoval program ani kešky, musel jsem znovu v nastavení nastavit cesty, už se na mapě znovu ukazují, ale opět se mi neotevřou, jako v první verzi. Máte někdo podobný problém?
  • 0

#53 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2012 - 23:47

Roman_Jaromer napsal/a:
Zkusil jsem nainstalovat novou verzi, ovšem přestalo mi na mapě fungovat kliknutí na ikonky kešek na mapě - při kliknutí na mapě se mi nic nestane (takže nemám jak otevřít informace o kešce). Nevím, co dělám špatně :-( Zkusil jsem restartovat mobil, pak mi chvíli dokonce nezobrazoval program ani kešky, musel jsem znovu v nastavení nastavit cesty, už se na mapě znovu ukazují, ale opět se mi neotevřou, jako v první verzi. Máte někdo podobný problém?


Tipnul bych si, že chyba není u Tebe, ale u GS... c:geo od nového upgrade GS taky blbne :(
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#54 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 9:10

Roman_Jaromer napsal/a:
Zkusil jsem nainstalovat novou verzi, ovšem přestalo mi na mapě fungovat kliknutí na ikonky kešek na mapě - při kliknutí na mapě se mi nic nestane


Meníčko na otevření keše z mapy se zobrazuje podržením.

zemekoulani napsal/a:
Tipnul bych si, že chyba není u Tebe, ale u GS... c:geo od nového upgrade GS taky blbne :(


To nemá naprosto nic společného, aDrake není na změnách na webu nijak závislý. Nejsem masochista ;)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#55 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 9:21

ZajdaTeam napsal/a:
Je potřeba přepnout v Androidu USB mód, aby pc viděl kartu v telefonu jako externí disk. Pak jde v pluginu přímo tlačítkem vybrat ini soubor a pak načíst konfiguraci. A pak už to jede krásně. Taky jsem s tím včera "bojoval".


Díky, pomohlo to! Už to maká.
Jen na přenos musím přepnout kartu v MT jako "externí disk", ale pak ji musím přepnout zpět, protože Adrake jinak nevidí databázi.
  • 0

#56 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 9:24

Petman02 napsal/a:
Díky, pomohlo to! Už to maká.
Jen na přenos musím přepnout kartu v MT jako "externí disk", ale pak ji musím přepnout zpět, protože Adrake jinak nevidí databázi.


Ano, to musíš. Jinak se na data v telefonu dostat neumíme. Nějaká cesta zřejmě existuje, ale zatím je třeba postupovat, jak píšeš. Druhá možnost je dát do telefonu FTP server a komunikovat přes FTP, ale USB je obvykle výrazně rychlejší než wi-fi.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#57 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 10:02

LudekV napsal/a:
To nemá naprosto nic společného, aDrake není na změnách na webu nijak závislý. Nejsem masochista ;)


:D

A neplánuješ náhodou podobnou funkci, jakou má c:geo, že si načítá online keše do online mapy? Víš co myslím?
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#58 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 10:08

LudekV napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:
Zkusil jsem nainstalovat novou verzi, ovšem přestalo mi na mapě fungovat kliknutí na ikonky kešek na mapě - při kliknutí na mapě se mi nic nestane


Meníčko na otevření keše z mapy se zobrazuje podržením.


Po naistalování nové verze mám stejný problém. Menu s nabídkou keší se neotevře ani podržením.
  • 0

#59 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 10:26

Petman02 napsal/a:
Roman_Jaromer napsal/a:
...
Po naistalování nové verze mám stejný problém. Menu s nabídkou keší se neotevře ani podržením.


Nojo, máte pravdu oba. Upravoval jsem to a testoval jen v emulátoru a jak koukám, nedomyslel jsem to, takže na telefonu, který reaguje i na sílu doteku to blbne. Opraveno v příští verzi, díky.

PS: nalezené chyby pište raději do issue listu, tady mohou lehce zapadnout.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#60 vejvar

vejvar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2012 - 10:51

Ahoj, je nějaká šance že bude adrake schopny pouzivat elektromagneticky kompas a barometr?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama