Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#1261 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2013 - 22:37

Mám nově Nexus 5 (android 4.4) a v menu keše se špatně ukazují ikonky viz. screen.

8ukNc.png


  • 0

#1262 Sedek

Sedek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2013 - 14:52

Ahoj, dnes jsem při lovení jedné multiny narazil na problém s kopírováním textu (vzorce) z listingu. Ať jsem to zkoušel jak jsem chtěl, nepovedlo se mi vyvolat funkci pro označení a zkopírování. Jak AD Plus, tak free verze. Nakonec jsem našel někde v telefonu a nainstaloval starší verzi (tuším 4.00), ve který to funguje normálně (klasický dvojklik v textu). Děje se to ještě někomu, nebo je problém v mým telefonu (není to zrovna špičková mašina)? 


  • 0

#1263 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2013 - 21:33

Ahoj, dnes jsem při lovení jedné multiny narazil na problém s kopírováním textu (vzorce) z listingu. Ať jsem to zkoušel jak jsem chtěl, nepovedlo se mi vyvolat funkci pro označení a zkopírování. Jak AD Plus, tak free verze. Nakonec jsem našel někde v telefonu a nainstaloval starší verzi (tuším 4.00), ve který to funguje normálně (klasický dvojklik v textu). Děje se to ještě někomu, nebo je problém v mým telefonu (není to zrovna špičková mašina)? 

Já tedy kopíruji podržením, problémy nepozoruji.

Jinak Plus i free verze jsou v tomto identické, Plus se liší jen několika přidanými funkcemi.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1264 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2013 - 21:40

Mám nově Nexus 5 (android 4.4) a v menu keše se špatně ukazují ikonky viz. screen.

Nějak jsem nepočítal, že vznikne mobil s rozlišením mého stolního monitoru. Čase se na to podívám, zatím to musíš přežít takto.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1265 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2013 - 21:44

Před chvílí jsem poslal na Google Play verzi 4.08, která opravuje a přidává pár drobností.

 

Zároveň vyhlašuji vánoční akci na a:Drake Plus.


  • 2

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1266 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2013 - 22:43

Nějak jsem nepočítal, že vznikne mobil s rozlišením mého stolního monitoru. Čase se na to podívám, zatím to musíš přežít takto.

 

Nic se neděje, jenom hlásím chybu aby se na ní mohlo případně pracovat. 


  • 0

#1267 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 9:32

 

 

Zároveň vyhlašuji vánoční akci na a:Drake Plus.

 

A nemohl bys taky vyhlásit nějakou akci na Pocket Drake ? Že bys za nějaký bakšiš poskytl kod na zoomování.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1268 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 9:46

A nemohl bys taky vyhlásit nějakou akci na Pocket Drake ? Že bys za nějaký bakšiš poskytl kod na zoomování.

 

Jsme sice OT, ale to lze pořád, i když PD už je de facto mrtvý.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1269 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 9:47

Příjemná akce, díky. Sice ty plus funkce nevyužívám, ale jako poděkování za krásný program jsem plus zakoupil :)


  • 0

#1270 Sedek

Sedek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 17:51

Já tedy kopíruji podržením, problémy nepozoruji.

Jinak Plus i free verze jsou v tomto identické, Plus se liší jen několika přidanými funkcemi.

Aha, podržením to jde taky... Každopádně je to pořád stejné, u té novější verze mi to nejde kopírovat, chyba tedy bude na mém gramofonu, tuhle desku už neumí přehrát korektně. Ještě to půl roku vydržím a pak pořídím jiný stroj. Díky za odpověď!


  • 0

#1271 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2013 - 23:30

Dotaz ke vzorcům, z http://adrake.cz/dok...?id=user:vzorce to není zcela jasné: lze v názvu proměnné použít i číslo? Chápu, že proměnná musí začínat písmenem, ale šlo by použít číslo na druhé nebo další pozici? Jsou kešky, kde by se to hodilo pro přepis vzorců pro jednotlivé stage (např. BMK Vacky nebo Znojemská okurka)

 

EDIT: odpovím si sám - vyzkoušel jsem (N1, N2, N3 atd.) a jde to, super. :) Příspěvek ponechám, ta informace může být někomu užitečná.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 06 prosinec 2013 - 23:58

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1272 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2013 - 12:39

Ano, je to tak, proměnná musí začínat písmenem, za ním může být cokoli smysluplného. Samozřejmě ne žádný operátor, to dá rozum. Wiki doplním.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1273 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 15:19

Zdravíčko, celkem mě tahle aplikačka zaujala, jen zkouším, zdali do ní půjdou narvat bitmapové mapy, které provozuji v Locusu (mapy jako sqlitedb).

Zkoušel jsem se trochu tímhle topicem prodírat, jen jsem zahlédl, že se něco plánuje, ale nedá mně to se nezeptat :)

Dííky za případnou informaci.


  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#1274 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 17:59

Zdravíčko, celkem mě tahle aplikačka zaujala, jen zkouším, zdali do ní půjdou narvat bitmapové mapy, které provozuji v Locusu (mapy jako sqlitedb).

Zkoušel jsem se trochu tímhle topicem prodírat, jen jsem zahlédl, že se něco plánuje, ale nedá mně to se nezeptat :)

Dííky za případnou informaci.

 

Že já se s tím píšu ;)

http://adrake.cz/dok...=user:faq:locus

nebo prostě

https://www.google.c...e mapy z locusu


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1275 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 18:55

WoW :) Díky moc za informaci!

Dnes jsem vyčerpal možnosti dotazovat strýčka gůgla, tak jsem si to nemohl najít :) Prostě jsem na to šel holt špatně... Prvně jsem měl gůglit a až pak si pročítat stránky fóra.


  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#1276 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 18 prosinec 2013 - 9:05

Mám takovou otázku:

Používal jsem sporadicky a:Drake volnou verzi. Protože jsem si pořídil outdorovej telefon s Androidem, koupil jsem si plnou verzi a:Drake. Když se ale chci přihlásit k účtu GC Live tak mi Drake vyhodí hlášku: Smyčka při přesměrování. Server přesměrovává požadavky na tuto adresu sám na sebe......atd.

Přitom volná verze na tomto přístroji běžela normálně.

Můžete někdo poradit?


  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#1277 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 10:20

Tu hlášku ti nevyhodí a:Drake ale spíš internetový prohlížeč. Pro jistotu jsem si teď přihlášení zkusil a normálně to prošlo. Pro přihlášení jsem použil Chrome.

Nějak mě nenapadá, co by se mohlo cyklit, zkus třeba použít jiný prohlížeč.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1278 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 18 prosinec 2013 - 21:51

Pomohlo to. Díky za radu :)


  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#1279 Petr L

Petr L

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 17:46

Zdravim, měl bych takovej dotaz. Stáhnul jsem si a:drake, a potřeboval bych dostat ke keším offline listing. Jedinej způsob, na kterej jsem přišel je přes geocasching live ale je tady to omezení na 3 keše na den.. Není tady nějakej jinej způsob jak tam ten listing dostat?


  • 0

#1280 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 18:06

Zdravim, měl bych takovej dotaz. Stáhnul jsem si a:drake, a potřeboval bych dostat ke keším offline listing. Jedinej způsob, na kterej jsem přišel je přes geocasching live ale je tady to omezení na 3 keše na den.. Není tady nějakej jinej způsob jak tam ten listing dostat?

 

Že já se s tím píšu

 

Lidi, zkuste se aspoň podívat na web...


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama