Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#1281 Petr L

Petr L

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 19:39

Že já se s tím píšu

 

Lidi, zkuste se aspoň podívat na web...

Rozumim, ale stejně bych potřeboval pár věcí vyjasnit. Používám GeoGet, mám v něm uložený nějaký keše, ale listing musim stáhnout do každý zvlášť ručně (oprav mě jestli se to dá dělat nějak hromadně) a z toho co jsem pochopil, bych si pak tenhle seznam přetáhnul z PC do mobilu přes a:drake sync, což se mi za boha nemůže povíst (asi bych potřeboval někoho, kdo se v tom vyzná a popsal mi, jak se to v mém případě udělá). No a tak by mě zajímalo jestli se to tam nedá přetáhnout nějak manuálně


  • 0

#1282 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 19:51

Smele muzes zkopirovat celou databazi geoget.db3 (pripadne i imc) z PC do telefonu a aDrake s tim bez problemu pracuje.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1283 Petr L

Petr L

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 21:04

Smele muzes zkopirovat celou databazi geoget.db3 (pripadne i imc) z PC do telefonu a aDrake s tim bez problemu pracuje.

Tak teď už snad poslední dotaz :D jak dostanu z geogetu soubor .db3? našel jsem plugin http://geoget.ararat...kript:kesovadlo, kterej by to měl umět ale nejde nainstalovat


  • 0

#1284 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 21:31

Soubor "geoget.db3" (případně si za "geoget" doplň jméno databáze, které používáš v GG) najdeš v datovém adresáři geogetu (u přenosné verze v adresáři, kde je nainstalovaný GG v podadresáři "data"

Já tím pádem mám cestu k databázovému souboru "c:\programy\geoget\data\geoget.db3" - ovšem mám nainstalovaný GG jako přenosnou verzi...

Přinejhorším můžeš zkusit dát hledat název "geoget.db3" na disku :-). Ovšem musíš si zkontrolovat, že opravdu používáš v GG databázi nazvanou "geoget". Pokud používáš jinou, tak místo "geoget" samozřejmě hledáš to tebou používané jméno ;-) "geoget" je výchozí jméno databáze.


  • 0

#1285 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 21:57

Ach jo, vždyť je to všechno popsané na webu, i to, co píše Gord a Roman

http://adrake.cz/dok...ser:ziskani_dat

 

Ještě jsem tam doplnil obrázek, aby to bylo jasnější. Snad si to tazatel přečte.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1286 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2013 - 21:44

Pri reseni problemu se synchronizaci priloh jsem si vsimnul, ze se v adresari adrake/attach/... vytvareji prazdne adresare pro prilohy k jednotlivym kesim. Identifikator prilohy respektive prazdna slozka se vytvori na nekterych kesich na vysledku hledani pri rolovani okna tam a zpet. Teda aspon se to tak jevi na mojem telefonu.


  • 0

62st - Sony Xperia X- a.Drake - GeoGet


#1287 Baroon

Baroon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 23:09

Takovej mensi dotazek nevim jestli to tu nahodou nezaznelo jestli ano tak se omlouvam. Je moznost nejak hromadne si stahnout obrazky u kesky myslim tim hlavne spoilery zrovna sem se vratil z dovoleny dlouhy dovolene v asii a kolikrat by se mi to hodila moznost stazeni kompletne vsech obrazku kdyz ma clovek pristup k netu a ne jenom kdyz otevru jednotlivou kesku. Je to podle me sikovna vec zejmena v cizine kde je clovek rad aspon za stazeni listingu a na nejakou pripravu neni cas. Kolikrat sem stal nekde v jungli nebo takovem podobnem terenu a byl tam spoiler ktery by to vsechno urychlil ale bohuzel nebyl pristup k netu. Dik 


  • 0

#1288 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 7:57

Jelikoz byl jezisek hodny, tak jsem premigroval na a:Drake a Pocket Drake tak jde do zaslouzeneho duchodu. Bude uz jen slouzit jako zalozni reseni. Ted uz k dotazku. Vsiml jsem si, ze se u Volby Muj log vyskytuje moznost si poznacit TB. Da se to nekde najit po aktualizaci zpet do Geogetu, nebo to zustava jen v telefonu. A kdybys prozradil, i kde v db je to schovane;)


  • 0

#1289 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 9:22

...Je moznost nejak hromadne si stahnout obrazky u kesky myslim tim hlavne spoilery...

Hromadné stažení obrázků a:Drake neumí, jde to jedině předem v PC pomocí GeoGetu. Osobně jsem to nidky nepotřeboval a tedy ani nezkoušel.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1290 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 9:27

Vsiml jsem si, ze se u Volby Muj log vyskytuje moznost si poznacit TB. Da se to nekde najit po aktualizaci zpet do Geogetu, nebo to zustava jen v telefonu. A kdybys prozradil, i kde v db je to schovane;)

 

GeoGet TB vůbec nezná, takže si je a:Drake do své databáze _adrake.db3.

Informace o vložení TB lze použít při online logování a zapisují se do FieldNotes - viz dokumentace


Pri reseni problemu se synchronizaci priloh jsem si vsimnul, ze se v adresari adrake/attach/... vytvareji prazdne adresare pro prilohy k jednotlivym kesim...

 

Jo, je tam chybka, bude opraveno.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1291 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 12:41

Dotaz:

 

jak si nastavím filtr tak, aby mi zobrazoval vyluštěné (s FI waypointem) Mysterky a přitom se mi zobrazovaly i Multi bez FW?

Bud mi to dělá jedno (Myst + FW a neukáže Multi) nebo druhé (ukazuje Multi bez FW a neukáže FW u Myst).

 

Díky,

fremen.cz


  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#1292 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 14:42

Než se vyjádří Luděk - ale podle mého to nejde. Zas tolik parametrů v tom filtru není, a jestliže mám zaškrtnuto "Must have final waypoint" (resp. českou variantu), tak to prostě vyhodí jen kešky, které ten finální wp mají.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1293 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 18:00

Když se pohybuju a koukám na mapu, tak tam modrá šipečka má roztodivně náhodné natočení vzhledem ke směru pohybu. To mi na PocketDrake nikdy nedělá.

 

A někdy i šipky v kompasu - někdy k cíli ukazuje modrá, někdy červená (proč vůbec nestačí jedna?).


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1294 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 20:41

Ahoj,

na LG Nexus 4, Android 4.4.2 se na některých obrazovkách (detail keše, filtr, GPS, nastavení) nezobrazuje korektně posuvná spodní řada ikonek. Je zobrazena jen horní polovina ikonek, spodní je useknutá a špatně se proto na ikonky kliká. Problém je stejný u displeje na výšku i na šířku.


  • 0

#1295 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 21:05

Když se pohybuju a koukám na mapu, tak tam modrá šipečka má roztodivně náhodné natočení vzhledem ke směru pohybu. To mi na PocketDrake nikdy nedělá.

 

A někdy i šipky v kompasu - někdy k cíli ukazuje modrá, někdy červená (proč vůbec nestačí jedna?).

 

V podlední době mám pocit, že sem píšu jen odkazy na web. Zkuste se tam občas podívat, prosím.

http://adrake.cz/dok...e_detail#kompas

 

Pokud se kompas točí "divně", nejspíš dostává zmatené informace od senzoru.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1296 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 21:11

Díky za vysvětlení. Ale to nevysvětluje situaci, kdy jede šipka po silnici "bokem" nebo "pozpátku".


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1297 HubdaTeam

HubdaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 12:06

Chtel bych se zeptat zda-li delam neco spatne nebo a:Drake opravdu neumi promenne s desetinnym mistem?

 

Zkousel jsem desetinnou carku i tecku ale napr. A=2.4 nebo A=2,4 neslo a neslo. :(

 

Pokud to opravdu neumi, neslo by s tim Ludku neco udelat?  :rolleyes:  Parkrat jsem uz narazil na podobnou promennou.


  • 0

#1298 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 14:01

V popisu jsem to zapomněl výslovně uvést, ale je to tak. Lze použít jen celá čísla, do budoucna se uvidí...


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1299 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 15:56

Chtel bych se zeptat zda-li delam neco spatne nebo a:Drake opravdu neumi promenne s desetinnym mistem?

 

Zkousel jsem desetinnou carku i tecku ale napr. A=2.4 nebo A=2,4 neslo a neslo. :(

 

Pokud to opravdu neumi, neslo by s tim Ludku neco udelat?  :rolleyes:  Parkrat jsem uz narazil na podobnou promennou.

on někdo z ownerů takovou věc používá při výpočtu multiny v terénu?


  • 0

#1300 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 16:31

on někdo z ownerů takovou věc používá při výpočtu multiny v terénu?


Ano, jsou takoví. Třeba GCZWFY.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama