Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#81 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 11:02

No, resenim by asi bylo, aby si ty svoje veci zapisoval do separatni databaze.
  • 0

#82 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 11:06

Však to tak dělá. V hlavní geogetí databázi jsou jen věci, kterým rozumí geoget - keše a waypointy. Vše ostatní (zatím jen čkající logy, do budoucna i stopy) jsou v extra databázi _adrake.db3.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#83 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 12:33

Aha, no bezva. Takze touto cestou muzu prijit o rucne vytvorene waypointy v db, ale uz ne o fieldnotes. To je dobra zprava, protoze si tam waypointy budu sotva pridavat :-) Uz vic by me bolely nejake poznamky u kesi, ale tak to neva. Kdyz to vim predem, preziju. Kdyby ale slo nekde v nastaveni volitelne povolit geogeti databazi celou read only a zmenena data i o kesich zapisovat do _adrake.db3, neprislo by mi to nelogicke. Ale kvuli jednomu vopruzakovi, ktery to ani nepouziva na hlavni kesovani, to jiste delat nebudes...
  • 0

#84 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 12:36

Tak u PD to fungovalo stejne, a nikomu to divne neprislo :) Ja to vidim jako dobrou vlastnost - zapisu si final waypoint, a doma kdyz pak synchronizuju, tak synchronizuju obousmerne, tj. ten waypoint uz pak mam navzdy ulozen v geogeti databazi pro budouci generace. Pokud bych jen vzdycky nahraval aktualni databazi do telefonu, tak by mi vlastne bylo uplne k nicemu, ze rucne pridane waypointy mam v jine databazi, kdyz by byly jenom tam bez moznosti je zpatky dostat do hlavni geogeti databaze.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#85 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 12:37

Mohu byt druhej vopruzak (kterej to taky nepouziva na hlavni kesovani) ale ta tvuj styl synchronizace se mi velice zamlouva;)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#86 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 12:41

Nix: No protoze kdyby ses pokusil dat na Windows Mobile demona, ktery bude kazdou noc neco kontrolovat, tak ti nevydrzi baterka ani do obeda :-D
  • 0

#87 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 21:21

aDrakeSync mi neustále píše, že je a:Drake is probably running in PDA tudíž pak Transfer $aDrake_Works$.db3 -> geoget.db3 neproběhne. Netuším už co s tím. Protože a:Drake opravdu neběží.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#88 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 22:33

Vážení přátelé,

a:Drake je umístěný na Android marketu
https://market.andro...ls?id=cz.adrake

Poznámka pro testery - před instalací z marketu je třeba odinstalovat testovací verzi.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#89 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 0:00

Po přeinstalu z marketu to chvíli zlobilo, ale už maká jak má. Testovací verzi jsem samozřejmě nejdříve odinstaloval. Několikrát to spadlo, byl problém s GC live, atd. Už jsem si chtěl postěžovat a najednou se program srovnal a jede.
  • 0

#90 pappp

pappp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 0:22

I mě už jede jak má, testovací 0.13 u mne hlásila chybu při aktualizaci z webu, teď verze z marketu jede - jako drak :D:D:D:D:D. Díky moc autorovi, pošlu mejlík ohledně donation.
  • 0

#91 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 21 únor 2012 - 7:12

Doufám, že se už vyřešil problém s načítáním GPX, vždycky mi potom zmizely všechny keše. Jdu otestovat tu Marketí verzi. Díky :-)
  • 0

#92 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 7:18

Petr.P napsal/a:
Doufám, že se už vyřešil problém s načítáním GPX, vždycky mi potom zmizely všechny keše. Jdu otestovat tu Marketí verzi. Díky :-)


O tom problému slyším prvně, takže jsem ho neřešil
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#93 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 8:10

Nikde jsem neobjevil - je možné si nechat stáhnout přes GC Live keše kolem konkrétního místa na mapě (krom toho, kde se momentálně nacházím) tak, že na něj kliknu a tím jej vyberu?
  • 0

#94 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 8:17

Sutech napsal/a:
Nikde jsem neobjevil - je možné si nechat stáhnout přes GC Live keše kolem konkrétního místa na mapě (krom toho, kde se momentálně nacházím) tak, že na něj kliknu a tím jej vyberu?


Ne, to (zatím) nejde.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#95 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 8:35

Přechod z testovací verze v pohodě, bez zaváhání... Autorizace na API taky bez problému. Díky za fajnovou aplikaci. Teď nevím, jestli se to tady řešilo jako chyba nebo jako fíčura, ale po kliknutí na ikonku keše v mapě jsem očekával zobrazení infa o keši a případně přechod na její záznam... neděje se nic :( Dá se někde vypnout zobrazení stopy na mapě? Chci ji zaznamenávat, ale nechci ji zobrazovat... resp. zapnout/vypnout zobrazení stopy. Nenašel jsem to nikde... Ta kružnice kolem mé polohy má poloměr 161m? :) Ve filtru keší mi schází možnost filtrovat keše podle terénu a náročnosti...
  • 0

#96 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 8:39

sobikovi napsal/a:
Teď nevím, jestli se to tady řešilo jako chyba nebo jako fíčura, ale po kliknutí na ikonku keše v mapě jsem očekával zobrazení infa o keši a případně přechod na její záznam... neděje se nic :(

Zkoušel jsi podržení? Na prostý klik nereaguje, protože by ti pak menu vyskakovalo i při nechtěném letmém dotyku.

Dá se někde vypnout zobrazení stopy na mapě? Chci ji zaznamenávat, ale nechci ji zobrazovat... resp. zapnout/vypnout zobrazení stopy. Nenašel jsem to nikde...

Zatím ne, ale není problém to dodělat

Ta kružnice kolem mé polohy má poloměr 161m? :)


To záleží na tom, jak přesně máš zaměřeno

Ve filtru keší mi schází možnost filtrovat keše podle terénu a náročnosti...

Je to v plánu
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#97 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 8:43

Marketová verze mi chodí celkem dobře. Betatestování mi bohužel napřed zabránilo pracovní vytížení v lednu a potom plánovaná operace, takže jsem aplikaci doopravdy vyzkoušel až včera. S Galaxy Nexus mám problém s tém exportním skriptem, protože nexus nemá SD kartu, ale přihlašuje se jako mediální zařízení, FTP server se mi nepodařilo rozchodit (nikdy jsem to nedělal a v nastavení jsem se totálně ztratil). Kdyby do skriptíku šla přidat třetí možnost pro takto připojené telefony, bylo by to super. Zatím si ale vystačím s nakopírovanou databází GG do telefonu. Taky by mě zajímalo jestli bude i řešitel vzorců, za který si rád zaplatím jako u PD :o) P.S. na google code se neorientuju, tak se omlouvám, že to píšu sem, nevíc mám pocit, že tady to čte víc lidí :o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#98 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 8:48

Supr, podržení funguje... a za ty případné dodělávky předem díky :) Je fajn ta změněná ikonka pro vyluštěné mysterky... nedalo by se to dodělat případně i pro další typy keší? Jak už tady někdo psal v jiném vlákně, mám final pro multiny i wherigo keše... ... s tím ještě mne napadá, podle čeho to bereš. V jiném vlákně jsem narazil na problém s final waypointem: - mám svůj vlastní ručně zadaný final, ten je OK - mám keše se zadaným final waypointem, ale nulovýma souřadnicema od autora - mám keše s importovaným final z upravených souřadnic na gc.com (k tomu psal Haluma, že v tom je nějaký chybka a že ji musí doladit)
  • 0

#99 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 9:05

sobikovi napsal/a:
... s tím ještě mne napadá, podle čeho to bereš.


Mám final waypoint s nenulovými souřadnicemi
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#100 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 9:15

Jo, ale ta poznámka k rozlyšení na mapě multin/wigo s finálkama je trefná.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka