Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

a:Drake - vše pro geocaching na Android pro uživatele GeoGetu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1303 odpovědí na toto téma

#1221 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 6:03

Řekl bych, že naděje je asi 99%, jestli ti to stačí. Jen se musíš smířit s trochu divným vzhledem, protože a:Drake pro tablety není optimalizovaný. Přece jen, lidi do terénu berou spíš mobil.


  • 1

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1222 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 14:47

Narazil jsem na zajímavý poblém ve verzi plus. Kdysi jsem si přidával trackovací předmět do seznamu "ostatní", ale neměl jsem připojení k netu. Zapsal se mi tedy pouze kód. Doma, když jsem byl na wifi, jsem si dal daný předmět aktualizovat z webu, kde se vše dotáhlo. Jakmile ale adrake ukončím a znovu spustím, opět u daného TB vidím jen kód. Jako by se dotažené informace neuložily...


  • 0

#1223 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 15:15

Řekl bych, že naděje je asi 99%, jestli ti to stačí. Jen se musíš smířit s trochu divným vzhledem, protože a:Drake pro tablety není optimalizovaný. Přece jen, lidi do terénu berou spíš mobil.

Pokud to bude, tak ho dostanu jako služební a pak uvidíme. Třeba se tak obejdou nějaké problémy s  PocketDrake které by se taky vyřešily kdyby se ti dal poslat příspěvek. 


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1224 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 17:45

Řekl bych, že naděje je asi 99%, jestli ti to stačí. Jen se musíš smířit s trochu divným vzhledem, protože a:Drake pro tablety není optimalizovaný. Přece jen, lidi do terénu berou spíš mobil.

a:drake používám na 10" tabletu a nemůžu si stěžovat. Teda na a:drake si nemůžu stěžovat, na Samsung ano, protože občas utne kopírování nahrávané databáze. A když to nezkontroluju ....


  • 0

#1225 kulicka

kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 12:58

Řekl bych, že naděje je asi 99%, jestli ti to stačí. Jen se musíš smířit s trochu divným vzhledem, protože a:Drake pro tablety není optimalizovaný. Přece jen, lidi do terénu berou spíš mobil.

 

Pouzival jsem a:drake na 7" Samsung Galaxy Tab. Uplne v pohode,jen trochu tezke do ruky. Android byl 2.3.5 nebo 6.

I synchronizace s GG behala dobre. Kamosovi beha a:drake na Galaxy Tab 10 taky v pohode.

Jenze on nedela synchronizaci,ale jenom rucne kopiruje databazi,takze na potize nenarazil.


  • 0
Medvidek

#1226 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 21:28

potvrzuji funkčnost na 7' galaxy tab 2.0 Databázi kopíruji ručně, jen občas spadne při větším zoomu mapy, kterou mám ofline


  • 0

#1227 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2013 - 20:05

Poslal jsem na Google Play verzi 4.05, opravuje drobné problémy s držením pozice listingu s animovanými GIFy a pár drobností.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1228 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2013 - 7:24

A už se mi nabídla  k instalaci. Díky Luďku, ty dodatečné informace na kompasu jsou boží! Už se nemůžu dočkat té pohodové práce v terénu! :)


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1229 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 10:01

Že by Google zas změnil URL pro fotomapy? Dnes to nechodí...


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 25 říjen 2013 - 10:02

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1230 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 10:14

Asi změnil... Funguje mi tento zdroj:

 

http ://khm0.google.com/kh/v=140&src=app&x={x}&y={y}&z={z}

 

(bez mezery za http)


Tento příspěvek byl upraven od RenierX: 25 říjen 2013 - 10:16

  • 0

#1231 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 10:28

Skutečně, změna je ve v=140 :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1232 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 25 říjen 2013 - 11:01

Super, už mi to nefungovalo chvíli a netušil jsem, kde to hledat  ^_^


  • 0

#1233 JereGEO

JereGEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2013 - 21:27

Jde nastavit a:Drake (plus) tak, aby udělal alert u libovolné kešky v okolí? Měl jsem za to, že upozorňuje automaticky na všechny kešky v nastaveném okruhu (v mém případě 50 m). Ale dneska jsem zjistil, že jsem při odlovu multiny prošel těsně kolem 2 dalších kešek, A:Drake celou dobu běžel, ale ani nepípl. Takže zřejmě upozorňuje jen na aktivní kešku, je to tak?


  • 0

#1234 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2013 - 21:38

Jde nastavit a:Drake (plus) tak, aby udělal alert u libovolné kešky v okolí? Měl jsem za to, že upozorňuje automaticky na všechny kešky v nastaveném okruhu (v mém případě 50 m). Ale dneska jsem zjistil, že jsem při odlovu multiny prošel těsně kolem 2 dalších kešek, A:Drake celou dobu běžel, ale ani nepípl. Takže zřejmě upozorňuje jen na aktivní kešku, je to tak?

 

Signál se týká výhradně aktivní keše, pro ostatní žádné upozornění neexistuje.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#1235 JereGEO

JereGEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2013 - 23:55

Signál se týká výhradně aktivní keše, pro ostatní žádné upozornění neexistuje.

A nešlo by to udělat jako feature pro budoucí verze?


  • 0

#1236 zzstan

zzstan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 11:01

Ve verzi 4.06 je asi nejaky problem s mapami, Google satelitni nejdou vubec, zakladni az od urciteho oddaleni mapy, stejne se mi chova i OpenStreetMap. Zkousel sem to i na jinem mobilu. Muze to nekdo overit?


  • 0

#1237 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 11:14

Rastrové OSM nepoužívám (jen vektorové), tak neověřím, základní Google mi stahují i na největší zoom a pro satelitní si zedituj zdroj na

 

http ://khm0.google.com/kh/v=140&src=app&x={x}&y={y}&z={z}

 

(bez mezery za http)


  • 0

#1238 zzstan

zzstan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 11:32

Rastrové OSM nepoužívám (jen vektorové), tak neověřím, základní Google mi stahují i na největší zoom a pro satelitní si zedituj zdroj na

 

http ://khm0.google.com/kh/v=140&src=app&x={x}&y={y}&z={z}

 

(bez mezery za http)

Jo tato oprava vyresila problem cca 14 dnu zpet se satelitnimi mapami.

Ted jsem dal vyzkoumal, ze do meritka 1km funguje vse i satelitni, po priblizeni na 400m a min to proste dlazdice nestahne. Zkousel jsem i vymazat offline soubor s mapami.

Mas 4.06?


  • 0

#1239 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 11:38

Ano, mám verzi 4.06 a stahuje mi základní i satelní mapy až do největšího přiblížení (10 m měřítko).


  • 0

#1240 staller

staller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 13:13

Ahoj předem bych chtěl poděkovat za paradni program na ktery jsem presel z pocket drake. Par stran zpet jsem si vsiml ze mel nekdo stejny problem jako ja. Nainstaluju a:drake a pokud chci overit na gclive tak po zmacknuti tlacitka v a:drake overit na gc.com se mi neotevre prohlizec ve kterem bych zadal jmeno a heslo na gc.com. Problem je tedy v tabletu. Zkousel jsem to na tabletu GoClever a Samsung Galaxy Tab 2. Nyni jsem mel moznost to vyzkouset na"cistem" systemu a tam vse maka ok.tim se mi potvrdilo ze to je opravdu zprasenym systemem v tabletu. Bohuzel kamarad v zadnem pripade neni ochoten udelat factory reset. Hlavne proto ze se mu nejakym zahadnym zpusobem podarilo overit neplacenou verzi ktera mu funguje. Ted si zakoupil a:drake plus a jsme v koncich.Lepsi nelogovat TB a mit funkcni program nez vse smazat a nemit nic. Lze nekde z nejakeho txt dostat adresu kterou otavira a:drake na gc.com pro overeni ze bych si ji otevrel rucne? Zkousel jsem opsat adresu ktera se mi otevrela v telefonu a ta samozrejme nesla. Vsimnul jsem si asi neceho podobneho v geogetu v appdata a byly to skryte ini soubory. Pokud by se odnekud dalo vycist adresa https://............ na overeni tak by mi to problem vyresilo. Jeste k vasnive diskuzi o a:drake sync na Samsung Galaxy tab2 jsem vse udelal podle popisu vyse, stahl tu verzi z odkazu ! Znovu jsem musel zaregistrovat dll pres cmd (ve Win8 spustit jako spravce) a potom to maka paradne. Takze panove diky a smekam pred Vami :-)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama