Přejít na obsah


Fotka

Prémiové členství - kde a jak zaplatit?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#1 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 8:05

Ahoj. Snad to tu nebylo řešeno ale nikde jsem si toho nevšimnul. Zajímá mne kde se dá zaplatit prémiové členství. Jako kdo má zkušenosti z jakých stránek a co je nejednoduší?
  • 0

#2 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 8:09

Nejjednodušší je zaplatit kartou nebo paypalem přímo na geocaching.com, odkaz na to je tam snad na každé stránce. Pokud tyto způsoby platby nechceš nebo nemůžeš využít, použij služeb některého z českých geoshopů které ti nákup zprostředkují.
  • 0

#3 Krakono

Krakono

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 8:38

Já osobně kupuji prémiové členství v obchodě TyTyTy. Je to mysím v ulici Černokostelecká v Praze.
tytyty.cz
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 8:58

Galileo297 napsal/a:
Ahoj.
Snad to tu nebylo řešeno ale nikde jsem si toho nevšimnul. Zajímá mne kde se dá zaplatit prémiové členství. Jako kdo má zkušenosti z jakých stránek a co je nejednoduší?


Kreditkou přímo na geocaching.com.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 9:01

Taky platím kartou.
  • 0

#6 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 9:23

PayPalem přimo na Geocaching.com
Pokud nemáš vhodný účet, tak prémiové členství nabízí i řada tuzemských geoshopů, nepotřebuješ pak kartu pro platbu na netu, ale vyjde to dráž.

Tady odtud se již proklikáš na zaplacení přímo u GC: http://www.geocachin...comparison.aspx
Další možnost je, se domluvit s PM co je ochotný a může platit po netu, a on to po domluve může zaplatit jako dárek pro tebe (vyrovnáte se pak mezi sebou)
  • 0

#7 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 9:28

Treba tady: http://geocacheshop....emart&Itemid=26
Namam bankovni kartu a tady to jde pres postu. Kupuji tady uz asi treti rok a bez problemu.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#8 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 9:30

kolombo napsal/a:
Kreditkou přímo na geocaching.com.

mohu jen potvrdit
nejlevnější, záleží jen na aktuálním kursu, ne na tom jak se kdo vyspí ( berte prosím s rezervou);)
  • 0

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 9:41

kolombo napsal/a:Kreditkou přímo na geocaching.com.

Pripadne kdo nema kreditku, muze pouzit debetku. :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#10 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 9:42

Když nemáš platební kartu (hmmm) tak se můžeš domluvit s jiným kačerem aby ti (třebas za pivo) zaplatil členství jako dárek.
  • 0

#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 9:45

A nebo pošlete peníze mě, když vás bude dost, tak už mě tady neuvidíte :D:D:D (na Barbadosu jsou taky keše)
  • 0

#12 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 10:42

Já jsem bral nějaké věci od Slávka Hoblíka http://www.geokes.cz/ a mimo jiné i PM, po domluvě jsem si to osobně (není podmínkou) vyzvedl ve 20,30 hodin v Podolí a než jsem přijel domu do Libochovic byl jsem členem. Mohu jenom DOPORUČIT. PlaZem
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 10:53

PlaZem: no vzhledem k tomu, ze transakce platebni kartou trva par vterin, tak na tom neni nic az tak zvlastniho ci prevratneho. :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#14 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 11:28

Já platil PayPalem. Naprosto bez problémů.
  • 0

#15 Horac

Horac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 14:12

Pokud chceš, mohu Ti PM zařídit přes e-shop. Abych nebyl obvniněn ze spamu, neuvádím jeho název, ale napiš mi přímo a domluvíme se! Cenově je myslím z českých e-shopů když ne nejlevnější, tak jeden z nejlevnějších.
  • 0

#16 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 14:19

Horac napsal/a:
Pokud chceš, mohu Ti PM zařídit přes e-shop. Abych nebyl obvniněn ze spamu, neuvádím jeho název, ale napiš mi přímo a domluvíme se! Cenově je myslím z českých e-shopů když ne nejlevnější, tak jeden z nejlevnějších.

Já se tak trochu koukal a v e-shop se dá sehnat okolo 600kč.
Hlavně mně zajímalo kdo je s jakým e-shopem spokojený,pokud to neplatí zrovna kartou.
  • 0

#17 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 15:52

S474N napsal/a:
PlaZem: no vzhledem k tomu, ze transakce platebni kartou trva par vterin, tak na tom neni nic az tak zvlastniho ci prevratneho. :D

Já to platil hotově a převratné nebo né o to tady nejde, ale o bezproblémové uzavření PM, jeden kolega si zaplatil u jednoho e-shopu PM a 10 dnů byl bez peněz a PM. Na dotaz proč tomu tak je mu bylo odpovězeno že prý převody trvají min. 3 dny. hahaha Tak jsem jen doporučil nejrychlejší mnou ověřený způsob placení v hotovosti. :):):):):):):) PlaZem
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#18 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 17:16

Galileo297 napsal/a:
Já se tak trochu koukal a v e-shop se dá sehnat okolo 600kč.
Hlavně mně zajímalo kdo je s jakým e-shopem spokojený,pokud to neplatí zrovna kartou.


Cena placená kartou je závislá na kurzu dolaru. Loni bylo třeba PM o 40kč lacinější. Na eshopech záleží, zda mají cenu aktuální a zda tu nízkou cenu dodrží. Někde jsem viděl cenu nižší, než vychází kurz.
  • 0

#19 Horac

Horac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 17:39

[/quote] Já se tak trochu koukal a v e-shop se dá sehnat okolo 600kč. Hlavně mně zajímalo kdo je s jakým e-shopem spokojený,pokud to neplatí zrovna kartou.[/quote] Po připsání částky na účet e-shopu je provedení PM otázkou chvilky. Pokud máš zájem, ozvi se! Žádné reklamace jsem u sebe nezaznamenal ;)
  • 0

#20 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 18:06

PlaZem napsal/a:

S474N napsal/a:
PlaZem: no vzhledem k tomu, ze transakce platebni kartou trva par vterin, tak na tom neni nic az tak zvlastniho ci prevratneho. :D

Já to platil hotově a převratné nebo né o to tady nejde, ale o bezproblémové uzavření PM, jeden kolega si zaplatil u jednoho e-shopu PM a 10 dnů byl bez peněz a PM. Na dotaz proč tomu tak je mu bylo odpovězeno že prý převody trvají min. 3 dny. hahaha Tak jsem jen doporučil nejrychlejší mnou ověřený způsob placení v hotovosti. :):):):):):):) PlaZem

Může to trvat ? Nojo, když pošleš peníze prostředníkovi a spoléháš na to, že on to "někdy" pošle finálnímu příjemci. Nechápu proč obchodovat přes prostředníka (pokud k tomu nepřidá nějakou přidanou hodnotu) když je minimálně stejně složité koupit u finálního dodavatele.

To máš stejné jako když budu kupovat dovolenou. Když ji koupím u cestovky rovnou, tak to mám za půl hodiny kompletně vyřízené a optimálně mám v mejlu vouchery a letenky. Když se obrátím na českého překupníka, tak sice zaplatím stejně jako té německé cestovce, ale musím přistoupit na prostředníkovy moresy, vypsat mu smluvu, nafaxovat mu ji podepsanou, pak mu přes převod poslat peníze protože kartu většinou neumí a ještě je tu riziko že vybraný a dostupný zájezd mi zapře a řekne že už je vyprodaný (nekecám, vyzkoušel jsem). Tohle se mi vyplatí pouze pokud mi ten prostředník k tomu ze svého něco přihodí - třebas parkování na letišti nebo autobus na letiště. Jinak je prostředník pro mne jenom komplikace.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama