Přejít na obsah


Fotka

TISKAŘ94 POŘÁDÁ EVENT PRO GEOPŘÁTELE


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
55 odpovědí na toto téma

#21 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 12:18

golici napsal/a:
tak jsem mu to tam seknul... :D

Spíš si to seknul sám sobě čoeče, zbytečná agrese.
  • 0

#22 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 15:46

Jen tak pro poradek a pro rypaly :-) Koukal jsem jake jsou normy a ochranne pasma pro elektricke vedeni. Pro 35kV (ktere tam vede, alespon dle map) plati nasledujici: U vedení VN 35 kV postavených před rokem 1994 činí ochranné pásmo 10 m dle zákona č.79/1957 a 7m podle noveho zakona na každou stranu od krajního vodiče. Takze je s mistem v podste v norme...
  • 0

#23 Fridmen

Fridmen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 16:21

Tak koukám, že se nám diskuse pěkně rozbíhá a nestačím se divit...:(. Tu aféru s archivováním keší si pamatuju ale nevidím důvod, proč by Tiskař nemohl pořádat event s docela dobrým nápadem, který určitě překoná řadu eventů, v nynější době pořádaných. A ten archive log? K tomu není co dodat, z některých kačerů je mi opravdu smutno...
  • 0
Sedíš- li jednou půlkou na rozpálených kamnech a druhou na kuse ledu, je ti statisticky velmi příjemně.

#24 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 16:40

Zdarec, zítra mi končí Ban od GS, ani mě ty píxly nelákají ale Ondruv event ano. Zdravím Liberec W&W
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#25 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 28 únor 2012 - 18:15

Pro mě Tiskař94 udělal chybu, která mu nejspíš v plném světle docvakla až po reakcích kačerů. Dostal trest. N.A log je chování robrečenýho chlapečka na písku, když se přetahuje o kyblíček. Přečtěte si Tiskařovy stránky, myslím tam uvidíte jaký má k GC vztah. Neznám nikoho, kdo nedělá chyby. Na event jedu, nápad s ohníčkem se mi líbí. Wetu
  • 0

#26 pyxis.praha

pyxis.praha

    ... dosíci dlásen ..

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 19:15

Nevím kdo je Tiskař, neznám důvody nenávistí k jeho osobě. Neznám ani to stádo místních pindálků, ale z podobné spodiny, která sem píše se s úspěchem před lety rekrutovali spolupracovníci STB Někdo udělá event.. vykoná nějakou činnost pro ostatní, ale protože našel pár nepřátel, kteří se tu sejdou aby ho lynčovali, tak se mu má event zakázat? Co tak najít někoho v CG a nechat mu takhle smazat účet, to by bylo žůžo.. nebo ho nechat rovnou popravit? Co takhle tohle zamknout a už nikdy podobný blbiny nerozjíždět?
  • 0
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#27 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 19:18

pyxis.praha: Tiskar je geobuh, ktery v jednu chvili vladnul Archived logama :) Tiskar z toho mozna vyroste, ale tokovy W&W a jemu podobni uz asi tezko
  • 0

#28 pyxis.praha

pyxis.praha

    ... dosíci dlásen ..

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 19:28

maaaca: díky, už jsem si něco našel .. (netvrdím, že s ním souhlasím) .. každopádně, poprava je nutná a před tím pořádně povláčet po fóru.. stádo statečných proti jednoumu mladýmu klukovi.. tak borci na něj!
  • 0
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#29 mnik

mnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 19:39

wetu:jaky dostal trest? nejak mi to uniklo
  • 0

#30 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 20:00

Pitris napsal/a:
Tak to jseš teda kabrňák. Obdivuji tě. Jak si mu to natřel. Dospělý chlap a mladý kluk. Jak odvážné, taktní a citlivé. Jen tak dál. Hlavně v tvém boji neustávej a vytrvej.


Podepisuju v plném rozsahu, včetně ironického tónu.
  • 0

#31 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 20:01

golici napsal/a:
tak jsem mu to tam seknul... :D


Taky bych měl chuť Ti jednu seknout.
  • 0

#32 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 20:05

Pro vsechny ty cintalky, kteri ho tu omlouvaji, tak malou parafrazi:

G. Santayana: Kdo nezná /svou/ minulost, je odsouzen ji opakovat.

Pripomenme si:

- archivovani kesi
- mazani pravoplatnych logu jen diky kritice mista ulozeni kese nalezcem
- neuveritelna arogance a sprostota na kesi GC2KVV0

atp..

Vskutku krasny vztah ke geocachingu.
  • 0

#33 pyxis.praha

pyxis.praha

    ... dosíci dlásen ..

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 20:16

to majkeld: mohu ti napsat sta různých přísloví, nebo citátů v naději, že budu taky duševní štramák!? Zde nejde o lustraci všech skutků onoho provinilce, ale o jeho právo uspořádat event a snahu mu v tom bránit, popřípadě ho tu povláčet v bahně. Opravdu si reagoval správně?
  • 0
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#34 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 20:24

majkeld napsal/a:
Kdo nezná /svou/ minulost, je odsouzen ji opakovat.


Myslíš, že si tu nikdo nepamatuje, kterak se Tiskař nejednou zachoval jako namachrovaný pubertální pakůň? Vsadím boty, že mu to ostřílenější kačeři z Jizerských hor dali párkrát sežrat.

Jenže to není důvod, aby pak kdejaký nepubertální primitiv šlapal jiným na bábovičky jen proto, že s jejich stavěním pomáhal Tiskař.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#35 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 20:36

Vianney napsal/a:
Ten ohýnek bude z CWG?

Ty taky všechno prokecneš :D.

pyxis.praha napsal/a:
.. škoda, že je to daleko

Myslím, že vás bude z Prahy víc; zkus se kdyžtak poptat ostatních - myslím, že by se vám mohlo podařit domluvit se a naplnit dohromady jedno auto :).

wetu napsal/a:
Na event jedu, nápad s ohníčkem se mi líbí. Wetu

Velmi jsi mě potěšil - tvůj event pro mě byl velkou inspirací a velmi se mi líbil, takže tak trochu doufám, že to bude oboustrané :).

Jinak, jak už je psáno v listingu, samozřejmě jste všichni zvaní. Tedy všichni, kteří chtějí. Kdo nechce, ať nejezdí ;).
  • 0

#36 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 21:28

W&W napsal/a:
Zdarec, zítra mi končí Ban od GS, ani mě ty píxly nelákají ale Ondruv event ano. Zdravím Liberec W&W

že bys zase přivezl ten štrudlík? :)
  • 0

#37 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 8:08

majkeld napsal/a:
add tiskar

- neuveritelna arogance a sprostota na kesi GC2KVV0

Vskutku krasny vztah ke geocachingu.


Možná sprostota, zato neuvěřitelný důvtip, protože se se svým komentářem u této keše, již po pár minutách od publikace, celkem do puntíku trefil, co následná budoucnost ukázala. Keš kterou za celou dobu své existence nenajde nikdo jiný než tři betatesteři ve stejné skupině, kterým navíc radí owner, si snad ani nezasluhuje jiné ohodnocení. Normální člověk zakládá keše pro ostatní lidi, širší geokomunitu, a ne pouze pro vyvolené...
  • 0

#38 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 8:34

Pinokio.CZ napsal/a:
Keš kterou za celou dobu své existence nenajde nikdo jiný než tři betatesteři ve stejné skupině, kterým navíc radí owner, si snad ani nezasluhuje jiné ohodnocení. Normální člověk zakládá keše pro ostatní lidi, geokolegy, a ne pouze pro vyvolené...


Chybka: Deny nebyla betatester a má FTF.

Ta keš snad nikomu neubližuje, kdo na ni nemá, má možnost lovit v ČR skoro 30 000 jiných a celosvětově cca milion. Kdo na ni má a stojí mu za to, tak ji třeba ocení, třeba velmi ocení, tak jako Deny.

Nemusí snad být každá keš navštěvovaná x-krát týdně, to s kvalitou nesouvisí (sám mám jednu (potenciálně dvě) velmi málo navštěvovanou keš a naopak mám radost, když někomu stojí za to ji navštívit - ale to je věc ownera).

PS: takové ty občasné výkřiky zde o "původním smyslu geocachingu" jsou čistě osobní názory (řekl bych žvásty), protože nikdo z jejich autorů nemluvil s Davem Ulmerem a neví, co byla jeho představa (pokud vím, ta jeho 1. keš ani nevedla na nějaké extra zajímavé místo). Především v této hře, kterou dobrovolně hrajeme, jsou k dispozici stupně obtížnosti 1-5 a taktéž stupně terénu. Takže se zcela podle pravidel počítá se všemi možnými kombinacemi těchto stupnů a všechny takové keše jsou zcela regulérní s právem na existenci, které je zcela nesmyslné zpochybňovat (a ostatně řada kačerů si moc ráda doplňuje tabulky těchto všemožných kombinací D/T, že).
  • 0

#39 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 8:46

Pinokio.CZ

Checht, tvůj příspěvek je pěkná "...", to jsem ale důvtipnej co.:D Jen tak dál přátelé.
  • 0

#40 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 9:15

Pinokio.CZ napsal/a:
... Normální člověk zakládá keše pro ostatní lidi, širší geokomunitu, a ne pouze pro vyvolené...

Jde jen o úhel pohledu. Hrabe se normální člověk v mokrým listí, zavazuje si tkaničky u po**caných okapů, zastavuje u každýho odpočívadla na dálnici a se zájmem si prohlíží nástěnky u základních škol s výkresy prvňáčků?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama