Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

RAZÍTKO DO LB, jak?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 20:50

Plánuji udělat svůj letterbox, samosebou i s razítkem. Již jsem ho udělal, je to domácí výroba, taková tvrdnoucí hmota. Není to zrovna výstavní, ale účel plní. Já se vás chci zeptat: Co si myslíte o domácí tvorbě razítek? Které uvidíte radši? Má vůbec cenu se snažit doma? Děkuji za reakce.
  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 20:54

cenu to rozhodne ma. spousta lidi (znam jednoho takovyho osobne) je z tech razitek uplne hotova :Da kdyz je to razitko 100% originl, tak se nad tim uplne rozplyva. horsi je, kdyz to razitko (nebo nedej boze celou krabku) nekdo slohne - to pak mrzi nejvic. kazdopadne napad to je chvalihodnej ;)rucni vyroba je v drtivy vetsine pripadu zarukou originality :P
  • 0

#3 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 21:02

Taky patřím k těm, co ocení poctivou autorovu kreativitu. I my se u LB dali cestou domácí výroby razítka - špalíček z březové větvičky jako základ a na něj nalepený štoček vyřezaný z pryže. Viděl jsem i razítka vyřezaná z gumy na gumování. Takže možností, jak udělat razítko, je spousta.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 22:30

Já přišel na jednoduchou výrobu razítek, Na sklo vrstvičku vosku, vyrýt do toho (pozitivně, neobráceně) motiv až na sklo, nejlépe párátkem nebo špejlí. Pak na to naplácat obyčejný sanitární silikon, opatrně do všech rýh, pak na to silnější vrstvu a na to plácnout dřevěnou destičku. Do druhého dne silikon ztvrdne, dá se vyloupnout a razítko je hotové. A dá se udělat i jeho kopie, otisk do silikonu a z něho další odlitek ze silikonu. Jako separátor aby se to neslepilo stačí mýdlová voda a nechat zaschnout.
  • 0

#5 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 0:34

Sice jsem domácí razítko nevytvořil, ale pořídil ve firmě, která dělá reklamy, ale s tímto razítkem jsem spokojen. I když v té době, co jsem zakládal letterbox, tak razítko stálo cca 350,- ... což bylo docela dost.. Ale účel to plní, na domácí jsem neměl materiál a staré tvrdé brambory nebyly k dispozici..:@
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama