Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.4


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
164 odpovědí na toto téma

#21 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 14:25

HaLuMa napsal/a:

pozorjed napsal/a:
lze stahovat nové keše přímo z Geocaching Live - tomu mám rozumět jak?
Označím bod, dám stahovat okruh 25km a stáhnou se mi jen nové keše, které zatím nemám v DB ? zkoušel jsem a nefunguje, stáhne se vše, nové i staré.


Aha, tak to chapes spatne. Doposud jsi mohl vlastne jen aktualizovat kese, ktere uz v databazi mas. Ted muzes vyhledavat a importovat kese, ktere v databazi byt nemusi. Proto "nove kese".

Nicmene vyhledavani na geocachiong.com nezna, jake kese v databazi mas, neni tam ani nejaky parametr, ktery by umel nejake kese podle GC kodu z vyhledavani vyloucit. Proto nelze implementovat funkci 'stahni jen kese, ktere v databazi nemam'.

Už jasné, takže místo slova "nové" má být "všechny" keše (mimo archivované)

... zapomnel jsem zkopirovat spravny adresar s prekladem. Vydal jsem rychlou opravu, kde je to uz popsane dobre.

OK, betatest :)
  • 0

#22 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 14:49

Zdravím, nedaří se mi dostat do GG vlastní log u keše - GC15QV9. Keš jsem zkusil naimportovat přes API (funkce stáhnout kešky), pak jsem zkoušel stáhnout logy přez API. Dokonce i když stáhnu gpx-ko dané kešky z geocachingu.com, tak se mi log nenaimportuje. V GG v nastavení mám nastavený správný nick. U jiných keší vše funguje jak má. Poradí mi, prosím, někdo co s tím? Jinak mockrát děkuji za novou verzi GG. P.S.: Také se přimlouvám za to, aby bylo volitelné zda stahovat i kešky, které nemám nalezené - při použití funkce stáhnout nalezené kešky, teda pokud je to vůbec možné.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#23 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 16:00

Zkusil jsem to, a ten tvuj log mi to normalne naimportovalo.
  • 0

#24 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 16:31

HaLuMa napsal/a:
Zkusil jsem to, a ten tvuj log mi to normalne naimportovalo.


Tak nevím, kde dělám chybu. Já ho tam pořád nemohu dostat......

Edit:
Zkusil jsem danou keš smazat. Pak jsem si stáhl z geocachingu.com gpx-ko dané kešky. Naimportoval do GG. Pak jsem dal stáhnout všechny logy a zatrhl možnost "zastavit stahování při dosažení vlastního logu". Naimportoval všechny logy. Označil keš v GG, že ji mám nalezenou. Ale po rozkliknutí listingu v GG můj log tam není......
Už tedy nevím co s tím.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 17:07

A v tom stazenem GPXku ten svuj log najdes? Ja tam ten tvuj log mam a bez problemu se mi tam natahl.
  • 0

#26 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 17:45

HaLuMa napsal/a:
A v tom stazenem GPXku ten svuj log najdes? Ja tam ten tvuj log mam a bez problemu se mi tam natahl.


Ano, v tom gpxku je můj log. Přesto ho v GG nemám. I když v GG danou keš označím a pravým tlačítkem myši zvolím stáhnout logy (a zde jakákoli varianta), tak se stáhnou všechny logy, ale můj v GG není.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#27 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 17:48

zkus tu kes stahnout do databaze, kde neni nebo ji smaz a natahni to znova, treba je tam nekde v matrixu zakopanej pes..
  • 0

#28 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 17:55

petulinka1 napsal/a:
zkus tu kes stahnout do databaze, kde neni nebo ji smaz a natahni to znova, treba je tam nekde v matrixu zakopanej pes..


Vytvořil jsem si novou databázi. Tam jsem si kešku naimportovat a log tam mám. To znamená, že problém je asi v databázi, v které danou keš mám. Otázka tedy zní - jak to opravit? Keš jsem zkoušel smáznout a znovu naimportovat, ale bez úspěchu.....

Edit:
Vyexportoval jsem si všechny keše z databáze, až na danou keš, u které se mi nezobrazí můj log. Vytvořil jsem novou dtabázi. Naimportoval do ní všechny nalezené kešky, pak i danou keš a u ní opět není můj log. Tak jsem z toho opravdu jelen.

Je ale zajímavé, že keška po chvíli zezelená, čili GG ten log vidí, ale nezobrazí jej.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#29 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 18:12

tak z toho su taky jelen (nebo lan?)... bud se to s necim mlati nebo je to proste rozbity :Dchtela jsem rict, ze by stalo za pokus pouzit neco na opravu DB, ale kdyz to blbne i takle, tak nevim...ale muzes to obejit - vyexportuje jenom tu jednu z DB, kde funguje a naimportuj ju tam, kde ji chces mit :)
  • 0

#30 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 18:18

petulinka1 napsal/a:
tak z toho su taky jelen (nebo lan?)...
bud se to s necim mlati nebo je to proste rozbity :Dchtela jsem rict, ze by stalo za pokus pouzit neco na opravu DB, ale kdyz to blbne i takle, tak nevim...ale muzes to obejit - vyexportuje jenom tu jednu z DB, kde funguje a naimportuj ju tam, kde ji chces mit :)


To jsem zkusil. Nepomohlo. Je lae zajímavý výsledek importu (viz příloha), kde se uvádí, že bylo přidáno 9 logů a 1 nezměněn. Předpokládám, že ten můj log je nezměněn. Ale v GG se nezobrazí.
Myslím si tedy, že log je v databázi, ale GG jej nezobrazí. Zkusil jsem spustit Badgegen a ten ten log také nevidí.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#31 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 18:25

zajimavy... pokud pri stezeni do cisty DB funguje, tak me napad uz jedine to vsechno natahat do novy DB.. ale to porad neresi problem (a ani na to nemam hlavu)
  • 0

#32 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 18:34

petulinka1 napsal/a:
zajimavy... pokud pri stezeni do cisty DB funguje, tak me napad uz jedine to vsechno natahat do novy DB.. ale to porad neresi problem (a ani na to nemam hlavu)


Tak jsem si vytvořil novou databázi. Naimportoval "My Finds" z geocachingu. com. Pak jsem si do nové databáze naimportoval vyexportované kešky s "rozbité databáze" a zdá se, že vše funguje. Děkuji za pomoc....

Poděkování patří i Halumovy.

Edit:
Existuje nějaký nástroj na prohlížení souboru .db3?
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#33 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 18:53

Ještě i v tomto vlákně dík za novou verzi.... ale! Problém s Resolved mystery jsi neopravil :-( Škoda. Pokusíš se do další verze? Jo a je jak píšu v sousedním vlákně problém s "archived" ve filtrech!
  • 0

#34 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 19:18

sobikovi napsal/a:
Ještě i v tomto vlákně dík za novou verzi.... ale!

Problém s Resolved mystery jsi neopravil :-( Škoda. Pokusíš se do další verze? Jo a je jak píšu v sousedním vlákně problém s "archived" ve filtrech!

jaký problém je s Resolved mystery?
  • 0

#35 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 19:21

dr.vota napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Ještě i v tomto vlákně dík za novou verzi.... ale!

Problém s Resolved mystery jsi neopravil :-( Škoda. Pokusíš se do další verze? Jo a je jak píšu v sousedním vlákně problém s "archived" ve filtrech!

jaký problém je s Resolved mystery?

Psal jsem to tady u minulé verze. Pokud si upravíš souřadnice na webu gc.com, importuješ keš do GG, tak se upravené souřadnice uloží jako Final WPT "Coordinate Override". Keš má tedy final wpt. Ale ve filtru Resolved mystery se nezobrazuje!
  • 0

#36 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 19:30

sobikovi napsal/a:
Psal jsem to tady u minulé verze. Pokud si upravíš souřadnice na webu gc.com, importuješ keš do GG, tak se upravené souřadnice uloží jako Final WPT "Coordinate Override". Keš má tedy final wpt. Ale ve filtru Resolved mystery se nezobrazuje!

aha - tuhle "feature" jsem radši na gc.com nikdy nepoužil, takže jsem v klidu
  • 0

#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 20:21

sobikovi napsal/a:
Psal jsem to tady u minulé verze. Pokud si upravíš souřadnice na webu gc.com, importuješ keš do GG, tak se upravené souřadnice uloží jako Final WPT "Coordinate Override". Keš má tedy final wpt. Ale ve filtru Resolved mystery se nezobrazuje!


On to je importovany waypoint a ne rucne udelany. Kdybych mu nahodil priznak rucne udelaneho bodu, tak uz by se ti nikdy pri importu neprepsal.

Tvuj problem je resitelny tim, ze si vytvoris vlastni filtr na vyfiltrovani vsech kesi, ktere maji nejaky finalni waypoint, ale spadnou ti tam i ty, ktere jej maji od autora.
  • 0

#38 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 20:22

vin-lin napsal/a:
Existuje nějaký nástroj na prohlížení souboru .db3?


Cokoliv na praci se SQlite3 databazema.

Treba do Firefoxu na to exustuje plugin "SQlite manager". Soucasti Geogetu mas zase program sqlite3.exe, coz je radkova databazova konzole.
  • 0

#39 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 20:24

GC live chtěl novou autorizaci po tomhle upgradu - je to normální, nebo chyba GS?
  • 0

#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 20:28

Je to normalni, a je to schvalne. tato verze zacala pracovat s novou verzi API (pred tim jsme jeli na V5, ted jedeme na V6.), takze bylo potreba se nove autorizovat. Navic cela prihlasovaci procedura je rozsirena, takze se nova autorizace hodila i kvuli tomu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama