Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.4


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
164 odpovědí na toto téma

#41 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 20:43

HaLuMa napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Psal jsem to tady u minulé verze. Pokud si upravíš souřadnice na webu gc.com, importuješ keš do GG, tak se upravené souřadnice uloží jako Final WPT "Coordinate Override". Keš má tedy final wpt. Ale ve filtru Resolved mystery se nezobrazuje!


On to je importovany waypoint a ne rucne udelany. Kdybych mu nahodil priznak rucne udelaneho bodu, tak uz by se ti nikdy pri importu neprepsal.

Tvuj problem je resitelny tim, ze si vytvoris vlastni filtr na vyfiltrovani vsech kesi, ktere maji nejaky finalni waypoint, ale spadnou ti tam i ty, ktere jej maji od autora.

Jenže to je k ničemu, 99% final od autora je bez souřadnic! A ty neumím odfiltrovat. Jaký je rozdíl mezi ručně vytvořeným final v GG a ručně vytvořeným na gc.com? Z mého pohledu je to taky ručně vytvořený bod.

Neuměl by někdo vyrobit, pokud to nemá řešení, skriptík,co tyhle CO wpt vytvoří jako Final "legal"? Sice by to byla procedura navíc, ale co se dá dělat.... Filtr jen na CO jsem nevymyslel...
  • 0

#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 20:53

sobikovi napsal/a:
Jaký je rozdíl mezi ručně vytvořeným final v GG a ručně vytvořeným na gc.com? Z mého pohledu je to taky ručně vytvořený bod.


Rucne vytvoreny waypoint se ti zadnym importem neprepise.

Takze jakmile by se ti jednou takovyto waypoint naimportoval, tak i kdyz bys jej pa na webu zmenil, v Geogetu by se ti to uz neprepsalo.

Tohle je zrale na nejaky novy priznak u waypointu, a to neni prace na pet minut.
  • 0

#43 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 22:23

a, vyfiltrovat kese co maj finalni waypoint, ale bez waypointu bez souradnic jde, ne? b, zrovna dnes jsem to resil, jde o flag u waypointu a udelal jsem to pres SQL UPDATE.. :)
  • 0

#44 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 23:26

Zdravím od minulé verze GG se mi při spuštění obejvuje chyba viz přiložený obrázek. Stačí dvakrát či třikrát odkliknout a vše, zdá se, běží normálně. Ale otravuje to. Verze knihovny v adresáři GG je 0.9.8.4 a soubor má datum 28.9.2006 a velikost 1011712b. Co s tím?
  • 0

#45 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 7:47

Možná mi něco uteklo, ale už je to několik verzí zpět, takže touto to nebude... U zobrazení bodu nejsou mapy. Žádné. Ani po "Obnovit mapy". Až ruční načtení Google maps dotáhne mapu. Dají se nějak vrátit mapy.cz do zobrazení bodu? Druhá věc jsou obrázky. Stáhnu si listing a místo obrázků tam mám takové ty křížky. Nezobrazují se ani smajlíky u logů (to by tolik ani nevadilo). Mám dojem, že GG uměl zobrazovat obrázky v zobrazení bodu...
  • 0

#46 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 8:24

Stahování keší... je tam default okruh 10 km. Je tam nějaké omezení na max. vzdálenost? Zadal jsem 250 km a ono to samo stáhlo data z menšího okruhu... V GSAKu je omezení na 50 km. To omezení je obecně dáno GS nebo autory programu? Nedá se tam do těch podmínek přidat omezení na území/stát?
  • 0

#47 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 8:37

taxoft napsal/a:
od minulé verze GG se mi při spuštění obejvuje chyba viz přiložený obrázek. Stačí dvakrát či třikrát odkliknout a vše, zdá se, běží normálně. Ale otravuje to. Verze knihovny v adresáři GG je 0.9.8.4 a soubor má datum 28.9.2006 a velikost 1011712b.


A mas WinXP SP3 nebo novejsi?
  • 0

#48 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 8:39

sobikovi napsal/a:
U zobrazení bodu nejsou mapy. Žádné. Ani po "Obnovit mapy". Až ruční načtení Google maps dotáhne mapu. Dají se nějak vrátit mapy.cz do zobrazení bodu?

Druhá věc jsou obrázky. Stáhnu si listing a místo obrázků tam mám takové ty křížky. Nezobrazují se ani smajlíky u logů (to by tolik ani nevadilo). Mám dojem, že GG uměl zobrazovat obrázky v zobrazení bodu...


Nikdo nic nesebral, na tomto se dlouho nic nemenilo. Spise to na mne dela dojem, ze sis prepnul Geoget do offline modu. V menu Nastroje - prepnout offline rezim mas tu konektory v ikonce spojene nebo rozpojene?
  • 0

#49 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 8:41

sobikovi napsal/a:
Stahování keší... je tam default okruh 10 km. Je tam nějaké omezení na max. vzdálenost? Zadal jsem 250 km a ono to samo stáhlo data z menšího okruhu... V GSAKu je omezení na 50 km. To omezení je obecně dáno GS nebo autory programu? Nedá se tam do těch podmínek přidat omezení na území/stát?


Kdyz mysi najedes na to policko, kam pises vzdalenost, tak ti vyskoci drobna napoveda...

Limity jsou dane jen a jen Groundspeakem, az se rozhodnou ty limity zmenit, tak budou jine. Ja neomezuji nic.
  • 0

#50 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 10:32

Dnes po nejnovejsim updatu jsem dal nacist nalezy a vse se zdalo byt OK, ale nalezl jsem jednu kesku, ktera tam nema co delat. Je to http://coord.info/GC2FM62 a na te nemam nalez ani DNF nebo WN, nic. Presto se mi do vypisu dostala. Zkousel jsem to nekolikrat a vzdy ji to nacetlo.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#51 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 11:25

Asi jsi na te kesi mel bud nejaky jiny log, nebo jsi tam nekdy nejaky log mel a pak jsi ho smazal.
  • 0

#52 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 11:42

Nemel, tenhle listing vidim poprve, nic mi ta kes nerika.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#53 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 14:00

HaLuMa napsal/a:

taxoft napsal/a:
od minulé verze GG se mi při spuštění obejvuje chyba viz přiložený obrázek. Stačí dvakrát či třikrát odkliknout a vše, zdá se, běží normálně. Ale otravuje to. Verze knihovny v adresáři GG je 0.9.8.4 a soubor má datum 28.9.2006 a velikost 1011712b.


A mas WinXP SP3 nebo novejsi?


Mam aktualne opatchovane WinXP SP3.
  • 0

#54 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 17:50

HaLuMa napsal/a:

sobikovi napsal/a:
U zobrazení bodu nejsou mapy. Žádné. Ani po "Obnovit mapy". Až ruční načtení Google maps dotáhne mapu. Dají se nějak vrátit mapy.cz do zobrazení bodu?

Druhá věc jsou obrázky. Stáhnu si listing a místo obrázků tam mám takové ty křížky. Nezobrazují se ani smajlíky u logů (to by tolik ani nevadilo). Mám dojem, že GG uměl zobrazovat obrázky v zobrazení bodu...


Nikdo nic nesebral, na tomto se dlouho nic nemenilo. Spise to na mne dela dojem, ze sis prepnul Geoget do offline modu. V menu Nastroje - prepnout offline rezim mas tu konektory v ikonce spojene nebo rozpojene?

Máš jako vždy pravdu, byl v režimuu offline! Ale já si nepamatuji, že bych na to klikal a už vůbec nevím o tom, že to poznám podle té ikonky :(
  • 0

#55 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 18:08

chybama se holt clovek uci ;)hlavne ze se to vysvetlilo :)
  • 0

#56 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 18:53

petulinka1 napsal/a:
chybama se holt clovek uci ;)hlavne ze se to vysvetlilo :)

Já taky nic neříkám... ale myslím si, že ta změna režimu není nikde viditelně jasně patrná... na hlavní obrazovce by mohl být nějaký symbol (škrtnutý email nebo tak něco), protože až teď jsem se dozvěděl, že se mění ta ikona.
  • 0

#57 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 22:14

HaLuMa: mám tu chybičku. Při otevření keše GC2J8RD mi to udělá "Division by zero". A teď ještě jedna chyba - havarují tisky. Typický projev jsem ti poslal na mejl.
  • 0

#58 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 22:36

Mas recht, je tam nejaky 1.5MB obrazek, ktery vydesi knihovnu FreeImage.
  • 0

#59 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 11:17

Ahojky, nikde jsem to tu nenašel, ale při stažení nových nálezů mě začali v tabulkách blbnout datumy. Změnil jsem si totiž na GC zobrazování fotmátu datumu z mm/dd/yyyy na pro nás klasické dd/mm/yyyy a geodet mě uloží kež nalezenou 8.března jako nalezenou 3. srpna. (8.3.2012-3.8.2012) při změně na originál formát je vše OK. Díky za vysvětlení.
  • 0

#60 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2012 - 11:51

benysek napsal/a:
Ahojky, nikde jsem to tu nenašel, ale při stažení nových nálezů mě začali v tabulkách blbnout datumy. Změnil jsem si totiž na GC zobrazování fotmátu datumu z mm/dd/yyyy na pro nás klasické dd/mm/yyyy a geodet mě uloží kež nalezenou 8.března jako nalezenou 3. srpna. (8.3.2012-3.8.2012) při změně na originál formát je vše OK.

Díky za vysvětlení.

to jsi špatně hledal, protože to tady je nejméně 100x A je to jediný formát, který nemáš používat! Změnit!

http://wiki.geocachi...wiki/Dd/mm/yyyy
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama