Přejít na obsah


Fotka

Otvírání pokladů 2012


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
223 odpovědí na toto téma

#181 Lugia010719d1

Lugia010719d1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 21:56

No už tu někdo leaknul i můj druhej sernam o.o (j0bbkGyg)... Tož pokud máte něc, co tam chybí, tak řekněte :)
  • 0

#182 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 21:57

Necháš si to zobrazit vše, označíš vše, stahnout *.loc, nahrat třebas do GG a dát aktualizovat keše všechny. B) a třebas ti to i pujde*
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#183 angels team

angels team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 22:00

N.o.e. napsal/a:
Necháš si to zobrazit vše, označíš vše, stahnout *.loc, nahrat třebas do GG a dát aktualizovat keše všechny. B) a třebas ti to i pujde*


A pan je profik :)
Dekuju
  • 0

#184 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 22:03

malin napsal/a:
aspon neco malo: docasna napoveda v owner maint. logu ke kesce Kokosy GC2HA2Z na vychode Prahy ...
tak hezky vanoce



Jo, je to trefné, zrovna jsem zažila radost takřka vánoční když na mě mrkla zelená:-)) Tudíž díky za dárek - neměla jsem o téhle záležitosti tušení a jen tak ze zvědavosti jsem si navečer klikla, přečetla nápovědu a zabrala se do toho natolik že bych asi neusnula kdybych na to nepřišla. Tohle mě bavilo (zase tak moc luštění neholduju a tak je každý úspěch vcelku euforický :-)). Sice netuším kdy se dostanu k odlovu, ale určitě si se budu snažit tu radost korunovat ještě bodíkem.
Takže ještě jednou díky za tuhle potvůrku :-))

A budu se muset juknout i na další tvoje mysterky :-)) Už zbývají jen dvě
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#185 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 22:06

Gogees napsal/a:

Dobesch napsal/a:
Tak tomu rikam otevrenej poklad --fakt parada to je skoro na samostanou mysterku :D


no tak aby ty souřadnice přece nebyly úplně zadarmo B)



tak trochu nevím ... přeci je to tady o otevírání pokladů se vším všudy a ne o nějákých dalších řešeních??? tak tě tady trochu nechápu ... ale asi máš důvod ... když by vyšel janek do lesů a do skal pro poklad který mu víly ukázaly a přitom by musel řešit ještě nějáké další úkoly ... je to opravdu to pravé otevření pokladu??? ... ale asi máš pro to své důvody ...
  • 0

#186 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 22:10

silvermann napsal/a:
tak trochu nevím ... přeci je to tady o otevírání pokladů se vším všudy a ne o nějákých dalších řešeních??? tak tě tady trochu nechápu ... ale asi máš důvod ... když by vyšel janek do lesů a do skal pro poklad který mu víly ukázaly a přitom by musel řešit ještě nějáké další úkoly ... je to opravdu to pravé otevření pokladu??? ... ale asi máš pro to své důvody ...


Taky si nemusel mit vubec nic. Kazdy si to otevirani pokladu dela, jak chce. A nejake srovnani s Jankem mi prijde dost mimo misu.
  • 0

#187 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 22:15

silvermann napsal/a:

Gogees napsal/a:

Dobesch napsal/a:
Tak tomu rikam otevrenej poklad --fakt parada to je skoro na samostanou mysterku :D


no tak aby ty souřadnice přece nebyly úplně zadarmo B)



tak trochu nevím ... přeci je to tady o otevírání pokladů se vším všudy a ne o nějákých dalších řešeních??? tak tě tady trochu nechápu ... ale asi máš důvod ... když by vyšel janek do lesů a do skal pro poklad který mu víly ukázaly a přitom by musel řešit ještě nějáké další úkoly ... je to opravdu to pravé otevření pokladu??? ... ale asi máš pro to své důvody ...

Náhodou to bylo zábavné a vtipné, a souřadnice vidíš na první kouknutí. No dobře někomu to může trvat i 30s ;-)
Nevím co tu kdo frfňá, máte to bez práce a "zadarmo"
  • 0

#188 Gogees

Gogees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 22:36

silvermann napsal/a:

Gogees napsal/a:

Dobesch napsal/a:
Tak tomu rikam otevrenej poklad --fakt parada to je skoro na samostanou mysterku :D


no tak aby ty souřadnice přece nebyly úplně zadarmo B)



tak trochu nevím ... přeci je to tady o otevírání pokladů se vším všudy a ne o nějákých dalších řešeních??? tak tě tady trochu nechápu ... ale asi máš důvod ... když by vyšel janek do lesů a do skal pro poklad který mu víly ukázaly a přitom by musel řešit ještě nějáké další úkoly ... je to opravdu to pravé otevření pokladu??? ... ale asi máš pro to své důvody ...


chtěla jsem to mít originální, holt se to nemusí každýmu líbit - a pokud vím, každý tady taky nedal kompletní souřadnice, ale třeba jen radu nebo nápovědu. Já myslim, že ty souřadnice tam byly jak pěst na oko, jestli se u některých kačerů projevila známá geoslepota, tak mě to mrzí
  • 0
Zdraví vás Gogees :)

#189 Gogees

Gogees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 22:47

a propó, kačeři, kdo bude mít u mě FTFko z Otvírání pokladů? Zatím tam nikdo nebyl B)
  • 0
Zdraví vás Gogees :)

#190 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 22:50

Tak pomalu zavírám ... B) děkuji všem ownerům, kteří se zúčastnili a těším se na příští rok
  • 0
Cogito ergo sun ...

#191 bob..bob

bob..bob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 22:55

Zavíráme :)
  • 0

#192 vrtule79

vrtule79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 23:00

Díky moc všem za otevření pokladů, některé určitě využiju. :-)
  • 0

#193 tomasgn

tomasgn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 23:03

diky vsem, kdo sve poklady otevreli. snad se pro nekolik z nich dostanu ;-)
  • 0

#194 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 23:04

Musím říct, že mám velikou radost (a měl by z toho srandu i Mejla), jaký byl a je zájem o zalogování archivovaných Mochomůrek :) A není o tom tahle hra? I když už je chudinka v archivu, přece jen se k ní vrátilo pár lidiček, dozvědělo se něco zajímavého a dostalo bodík... však se přece otvírají poklady i dávno ztracené! Pro mne je pokladem to, že se někdo dozvěděl zase něco víc o Mejlovi a i když je to až druhoplánové, je to do naší židovské série :D
  • 0

#195 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 23:17

Také děkuji za Velkopáteční otvírání pokladů. Pár finálovek možná využijeme a snad se dostaneme i k jejich odlovu. :-) Jen mě tak napadlo, že by se občas hodilo, nejen finálové souřadnice, ale jak se k nim v listingu dopracovat - způsob vyluštění. Jen tak pro zajímavost :-)
  • 0

#196 Gogees

Gogees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 23:25

Náš pirát už si taky zase odnesl truhlu i s pokladem :) jsem ráda, že se ten nápad aspoň někomu líbil, to měl být asi ten nejhlavnější účel :) Všem také děkuji za spolupráci a vzájemné rady, byl to fajn den, hlavně pěkně napínavej :) Tak hezké velikonoce všem a teď hurá na ty odtajněné keše :)
  • 0
Zdraví vás Gogees :)

#197 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 23:25

Petman02 napsal/a:
Také děkuji za Velkopáteční otvírání pokladů. Pár finálovek možná využijeme a snad se dostaneme i k jejich odlovu. :-)
Jen mě tak napadlo, že by se občas hodilo, nejen finálové souřadnice, ale jak se k nim v listingu dopracovat - způsob vyluštění. Jen tak pro zajímavost :-)

no to je to, co jsem nabídl já :)
Využilo asi 30 lidí letos.
Navíc jako bonus jsem po setmění otevřel svoji jedinou PMO i pro BM.
  • 0

#198 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 23:29

Takze podle mych prvnich propoctu bylo prislibeno otevreni 226 pokladu -nebo aspon nadzvednuti jejich vika - ja jich sice v databazi mam 230, ale jeden je az na carodejnice a tri nebyly prislibeny tak uplne, ale stylem Otvirame nase poklady -kdy doslo k otevreni treba 4 z 5 pokladu danneho ownera. Z tech 226 doslo k "otevreni" 222 --tzn, jen 4 poklady (2 owneri) se nedockaly otevreni ani napovedy (ale treba se owneri jeste ozvou). Z tech 222 pokladu bylo mozno ziskat finalky u 184 z nich (bud primo nebo byla napoveda takova ze vedla k vyreseni do 5 minut). Ke zbyvajicim 38 byla zverejnena nebo prislibena napoveda. Dekuji vsem ovnerum i ucastnikum za zdarilou akci. Treba se z toho stane krasna tradice :D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#199 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 23:47

Dobesch napsal/a:
Takze podle mych prvnich propoctu bylo prislibeno otevreni 226 pokladu -nebo aspon nadzvednuti jejich vika - ja jich sice v databazi mam 230, ale jeden je az na carodejnice a tri nebyly prislibeny tak uplne, ale stylem Otvirame nase poklady -kdy doslo k otevreni treba 4 z 5 pokladu danneho ownera.

Z tech 226 doslo k "otevreni" 222 --tzn, jen 4 poklady (2 owneri) se nedockaly otevreni ani napovedy (ale treba se owneri jeste ozvou).

Z tech 222 pokladu bylo mozno ziskat finalky u 184 z nich (bud primo nebo byla napoveda takova ze vedla k vyreseni do 5 minut). Ke zbyvajicim 38 byla zverejnena nebo prislibena napoveda.

Dekuji vsem ovnerum i ucastnikum za zdarilou akci. Treba se z toho stane krasna tradice :D


...krásná práce
...a kde budou k nahlédnutí výsledky?
  • 0

#200 srbak89

srbak89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2012 - 0:07

Jsem to prošvihnul, ale nevadí, do zítra nechávám své multi+mysterky otevřené :) Jako bonus u mě v profilu můžete najít souřadky mého archivního wiga Líný kačer, kdokoliv, kdo zaloguje do konce velikonoc nemusí splnit podmínku :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama