Přejít na obsah


Fotka

Otvírání pokladů 2012


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
223 odpovědí na toto téma

#201 Schvon_CZ

Schvon_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2012 - 0:36

kolegove, dostal jsem se k pc a netu az pozdeji, nez jsem predpokladal, takze sorry a vezte, ze jeste v sobotu naleznete finalni souradnice techto mych kesi: GC2RWCY, GC2P7ZH, GC2QPQYa to v hintu. Preji prijemny odlov a dekuji dalsim keserum, kteri zverejnili sve finalky.
  • 0

GC je tu pro radost. Ti, co na to někdy zapomínají, ať jdou hrát navždy na schovku!


#202 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2012 - 5:27

Tak první kohoutí zakokrhání je tady a všechny poklady se zavírají, přeji Všem krásné zážitky. Užijte si všech získaných pokladů. Za náš týmeček moc Všem děkujeme. PlaZem
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#203 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2012 - 6:14

Něco jsem si stáhnul a děkuji všem co to umožnili.
  • 0

#204 Lugia010719d1

Lugia010719d1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2012 - 6:48

Takže už taky zavřeno. Díky moc všem za finálky. Až budu mít cestu kolem, tak si určitě nějaký odlovím :) Jak se říká, každej ať si GC hraje jak chce. Pro mě je podstatnej fyzickej odlov krabky (a případně i stagí), to hledání kešky podle mapy a šipky.. Luštění mě moc nebaví a žere to čas u počítače místo toho, abych lítal venku. Takže pro mě není problém si jakoukoliv běžnou mysterku odlovit jako tradičku :) Tož doufám, že si někdo stihnul moje 3 kešky opsat, a zavírám. Jo a pokud má někdo něco, co já v j0bbkGyg nemám (celej odkaz už tu proběhnul, takže hledej šmudlo :) ), pošlete mi to prosím přes profil na gc,com.
  • 0

#205 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2012 - 7:04

Lugia010719d1 napsal/a:
Takže už taky zavřeno. Díky moc všem za finálky. Až budu mít cestu kolem, tak si určitě nějaký odlovím :)
Jak se říká, každej ať si GC hraje jak chce. Pro mě je podstatnej fyzickej odlov krabky (a případně i stagí), to hledání kešky podle mapy a šipky.. Luštění mě moc nebaví a žere to čas u počítače místo toho, abych lítal venku. Takže pro mě není problém si jakoukoliv běžnou mysterku odlovit jako tradičku :)
Tož doufám, že si někdo stihnul moje 3 kešky opsat, a zavírám.
Jo a pokud má někdo něco, co já v j0bbkGyg nemám (celej odkaz už tu proběhnul, takže hledej šmudlo :) ), pošlete mi to prosím přes profil na gc,com.

Aneb at zije kseftovani s finalkama .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#206 T.Piller

T.Piller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2012 - 7:50

Takže přátlelé..děkuji za otevření keší v mém okolí a tím i rošíření mého hledacího uzemí a další kousek dál.. Je dost hodin a i já a Scotty-cz jsme uzavřeli své poklady...akže zase příští rok..Ještě jednou díky a AHOJ..
  • 0
Garmin 60CSx

#207 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2012 - 8:15

dachmh napsal/a:

plazem napsal/a:
Já jsem také prosil a ono nic, bral jsem to přes profil na CG. Tak prosíček ještě jednou díky moc PlaZem

dachmh napsal/a:

Ladvanice napsal/a:

ARKTici napsal/a:

Orxion napsal/a:
a nebylo by jednodušší to prostě odemknout než odpovídat kažfdému zvlášť? :)))

Bylo, ale zase by se nudil. ;)
Takhle ma cely den co delat (nekteri to ani nestihaji, ja psal dr. votovi rano a jeste neodpovedel). ;)

A taky by nevěděl kdo žundá souřadky B)

Jj, statistika muší byť...:D

Jasný, nemusíš prosit, vidím tě :D
Vše opravdu pošlu všem zítra dopoledne (píšu i výše)...

Uffff, konečně odesláno!
Snad jsem na nikoho nezapomněl nebo blbě nezkopíroval adresu. Když tak se klidně ozvěte!
Kupodivu můžete zaslané souřadnice využít už za týden před anebo po této taškařici GC3CR5E :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#208 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2012 - 9:33

Letos jsem otevírání pokladů prošvihla, pardon. Kdo má zájem, opožděně otevírám jednu mou pětkovou GC2PYYNalespoň pro dnešek formou write note v listingu, který večer smažu. Hezký lov
  • 0
mishiczka1

#209 jakuma.cz

jakuma.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2012 - 15:19

No taky jsem několik brněnských otazníčků do deníčku opsal. Zrovna takové u kterých jsem si myslel, že je do konce života prostě budu ignorovat. Taky teda děkuju všem ownerům za otevření, zejména tedy Jihomoravákům. Jen mě mrzí, že jsem také nemohl přispět svou troškou do mlýna. Ale D5 kvuli tomu zakládat nebudu :) Dík
  • 0

#210 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 15:18

Bylo by možné ten seznam otevřených finálek z webu smazat nebo aspoň odstranit ten odkaz? Přece jenom jsem měl pocit, že tato akce bude probíhat pouze jeden den a ne že se tady budou povalovat finálky už napořád.
  • 0

#211 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 15:27

d-n napsal/a: Bylo by možné ten seznam otevřených finálek z webu smazat nebo aspoň odstranit ten odkaz? Přece jenom jsem měl pocit, že tato akce bude probíhat pouze jeden den a ne že se tady budou povalovat finálky už napořád.

To uz je ted stejne jedno - ti nejvetsi podvodnici uz to maji davno stazeny a vesele s tim kseftuji .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#212 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 16:03

Už jsem to tu jednou někam psal ale zmizelo to... Bratia Slováci se letos zúčastnili minimálně, otevřelo se několik kousků kolem Žiliny. Ostatní uvažují o podobné akci na svatého Jána - K.J.Erben jim zase tak moc neříká.
  • 0

#213 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 16:34

kapsa napsal/a:

d-n napsal/a: Bylo by možné ten seznam otevřených finálek z webu smazat nebo aspoň odstranit ten odkaz? Přece jenom jsem měl pocit, že tato akce bude probíhat pouze jeden den a ne že se tady budou povalovat finálky už napořád.

To uz je ted stejne jedno - ti nejvetsi podvodnici uz to maji davno stazeny a vesele s tim kseftuji .... :(

Ti nejvetsi podvodnici, na ziskavani finalek a kseftovani s nimi nepotrebuji tohle forum :) na to maji jiny web, ale taky jsem myslel ze to je na ten jeden jedinej den, vcetne odlovu, a take to tak vyuzil
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#214 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 16:42

Lanc napsal/a:
...ze to je na ten jeden jedinej den, vcetne odlovu, a take to tak vyuzil

to je hezká myšlenka, ale když ti v okolí nějakých 50km otevře kromě tebe jediný owner dvě keše (které už máš odlovené), a většina dalších to otevře až po setmění...tak to fakt nestíháš :D

Ale každopádně díky všem, co se přidali!

P.S. a v okolí Mnichova Hradiště, kam se chystáme o víkendu, jako na potvoru nic.
  • 0

#215 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 16:46

Lanc napsal/a:

kapsa napsal/a:

d-n napsal/a: Bylo by možné ten seznam otevřených finálek z webu smazat nebo aspoň odstranit ten odkaz? Přece jenom jsem měl pocit, že tato akce bude probíhat pouze jeden den a ne že se tady budou povalovat finálky už napořád.

To uz je ted stejne jedno - ti nejvetsi podvodnici uz to maji davno stazeny a vesele s tim kseftuji .... :(

Ti nejvetsi podvodnici, na ziskavani finalek a kseftovani s nimi nepotrebuji tohle forum :) na to maji jiny web, ale taky jsem myslel ze to je na ten jeden jedinej den, vcetne odlovu, a take to tak vyuzil

No, nejen ten web - oni uz si davno nevymenuji jen jednotlive souradnice ale berou to uz po stovkach rovnou v GPX.
Takze na jednu stranu pekna akce, ktere clovek muze vyuzit, kdyz si treba s necim nevi rady a podobne. Vedlejsim produktem jsou ale taky zase o neco obsahlejsi databaze podvodniku .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#216 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 16:53

Me se po Velkym patku pekne zvysila navstevnost. Trosicku jsem tim uplatil svedomi za to ze trapim kacery svymi "hruzami". Doufam ze tim ze jsem finalky pustil tak me pak dotycni nebudou prudit v logach a nebudou si dokazovat jak jsou desne mazani a splasili si finalku od kamose. Doufam, ze jen slusne podekuji a pojedou dal.

Proste se radujte z toho pozitivniho a nehledejte hnidy. Specielne Kapsa, jeho se to fakt netyka.

Pristi rok do toho zase pujdu. Tak to zase nekdo pripomente. :)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#217 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 17:01

semik75 napsal/a:Proste se radujte z toho pozitivniho a nehledejte hnidy. Specielne Kapsa, jeho se to fakt netyka.

Jasan, me se to vlastne fakt netyka a ani mi nejde o to, kazit vam radost, jen podotykam, ze to ma i negativni dusledky, protoze se pak pro nektere meni vsechny kesky na tradicky .... :|
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#218 ARKTici

ARKTici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 18:28

kapso, ma. Jenze ten, kdo chce, si ty finalky stejne sezene (vzdyt jsou i servery, ktere z toho ziji) a nam ostatnim, kteri si diky tehle akci najdeme tech par krabicek, ktere bysme jinak nedali, ty souradnice udelaji radost. Fakt je skoda, ze se tu posledni dobou na vsem najde nejaka spina, chyba, podvod.
  • 0

#219 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 6:48

ARKTici napsal/a:kapso, ma. Jenze ten, kdo chce, si ty finalky stejne sezene (vzdyt jsou i servery, ktere z toho ziji) a nam ostatnim, kteri si diky tehle akci najdeme tech par krabicek, ktere bysme jinak nedali, ty souradnice udelaji radost.
Fakt je skoda, ze se tu posledni dobou na vsem najde nejaka spina, chyba, podvod.

Tak s tou posledni vetou (bohuzel) musim na 100% souhlasit.

Jinak je mi to samozrejme jasny a vim, ze podvodnici si finalky sezenou i bez "Otvirani pokladu". Nicmene si na druhou stranu rikam, proc jim to jeste usnadnovat. Jestli neni lepsi misto otvirani pokladu radeji lepsi, kdyz si s necim nevim rady, tak pozadat ownera o radu ....

Ale asi mas pravdu, ze nema cenu si kvuli "honibodum" kazit radost.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#220 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 7:09

Kapsa: nezapojil sem se do toho právě proto, že to tak dopadá jak to dopadá... když někdo chce na mou a neví si s tím rady poradím ale nabízet překupníkům řešení nebudu ... konstatoval sem to ud začítku a držím se toho ...
většina lidí je normálních ale jako v každé větší spolešnosti a nás už nějaká ta 1000-covka je se prostě najdou nějací ..píp.. kteří porušují co se dá v honbě za nesmyslnejma hodnotama tak proč jim to ulehčovat když už tak ať si to financují přes fiinálky = za blbost se platí !!
Ale jinak to neřeším ONI SI TO SAMI ZNEHODNOCUJÍ a přichází o to co geocaching přináší... je to jejich dobrovolná volba tak ať si to užijí...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama