Přejít na obsah


Fotka

Nováček


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Armageddon12

Armageddon12

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 2:13

Ahoj všem. Moc se omlouvám všem že jsem založil nové téma ale hledám někoho, kdo by mi tento způsob zábavy nebo i tak trochu sportu trošku přiblížil. Jsem z Liberce a geocaching mě po několika získaných informacích dost nadchnul a chtěl bych se mu začít věnovat. Problém je ten, že je všude kvanta informací o geocachingu ale bohužel nemam tolik času se věnovat pročítání kvant informací. Proto jsem založil nové téma a byl bych moc rád, kdyby se mi ozval někdo, kdo by mě do geocachingu zasvětil a nevičítal mi, že nepročítám dlouhé hodiny různá fóra atd. neboť těch informací je opravdu moc. Moc děkuju za pochopení a pokud by měl někdo chuť mi poradit co si pořídit a jak nejlépe začít, tak budu moc rád. Moc díky a mějte se Armageddon12
  • 0

#2 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 5:18

Kvanta informací? Zase z geocachingu nedělej vědu :D Ono bohatě stačí, když si pozorně pročteš tento článek http://navigovat.mob.../sc-3-a-1312930, zhlédneš i to video a můžeš vyrazit. Při nejhorším si najdi nějakého kačera z Liberce, který ti vše vysvětlí.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#3 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 9:17

Neboj, není to těžký;), ale být tebou bych to tady rychle zamknul, než se tady do tebe obujou klasičtí rejpalové ohánějící se geowiki. Napřed si najdi pár tradičních keší bez GPS a uvidíš, jak moc tě to chytne. No a pak k tmou přidej nějaký multinky a mysterky a postupně se to všechno poddá...
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#4 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 9:29

Lepe udelas kdyz se zastavis na na sem pravidelnem setkani GC3A5FC Sleduj listing, dalsi bude urcite uz brzo. Tam potkas vetsinu aktivnich liberckoaokolnich kaceru. Za par tataraku se naucis takovy veci ... ;)B)
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#5 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 9:51

trotakcz napsal/a:
Lepe udelas kdyz se zastavis na na sem pravidelnem setkani ... Za par tataraku se naucis takovy veci ... ;)B).


pockej, on se chce naucit hledat pixly a ne chlastat :P.

Armageddon12: na fora se vykasli, precti si ten mikem odkazovany clanek na mobilmanii (mimochodem hned na prvni strance tady je uprostred velky odkaz Úvod do hry geocaching, ktery odkazuje prave na tu mobilmanii :)). je srozumitelne psany, rozdeleny do dulezitych kapitol. ono na tom gc fakt nic neni, co by se dalo dalekosahle studovat :). vezmes souradnice, natukas je do gps, kdyz nemas tak na netu do fotomapy a jdes na misto. najdes pixlu a je to ;).

ale v ty hospudce se rozhodne zastav ;). to neni absolutne od veci.
  • 0

#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 10:02

To je zajímavý, až na Trotáka samej přespolní, navíc samý člověk rovinný. Stav se Na Základně a uvidíš, není nic složitého vyrazit s někým na pár kešek. Jediný problém je, že většina z nás to má v Liberci a bezprostředním okolí vybrané. Nebo zkus nějaké FTF a tam potkáš Bobra, Mkuláše, Trotáka .... :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#7 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 10:09

kolombo napsal/a:
To je zajímavý, až na Trotáka samej přespolní, navíc samý člověk rovinný.


no kdyz mu tady nikdo nepisete, ze si na nej udalate cas, tak je logicky, ze mu lidi zacnou radit, jak si s tim poradit :). a co si budem rikat, na gc opravdu neni potreba prirucni manual. po precteni mobilmanie muze vyrazit, ujasnit si pohled a pak vas v hospode zasypat pripadnymi nejasnostmi.

jinak ja myslel, ze na rovine i nerovine, tak ten princip gc je stejnej :). holt to jsou ti severani, porad museji mit neco extra ;).
  • 0

#8 Armageddon12

Armageddon12

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 10:47

Moc vám díky, přečtu ten článek na mobilmanii a snad budu v obraze.:)
  • 0

#9 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 12:16

Dain a Olik napsal/a:

kolombo napsal/a:
To je zajímavý, až na Trotáka samej přespolní, navíc samý člověk rovinný.


no kdyz mu tady nikdo nepisete, ze si na nej udalate cas, tak je logicky, ze mu lidi zacnou radit, jak si s tim poradit :). a co si budem rikat, na gc opravdu neni potreba prirucni manual. po precteni mobilmanie muze vyrazit, ujasnit si pohled a pak vas v hospode zasypat pripadnymi nejasnostmi.

jinak ja myslel, ze na rovine i nerovine, tak ten princip gc je stejnej :). holt to jsou ti severani, porad museji mit neco extra ;).


Hele, ty ikono :-)

Napsal to dost brzo ráno, já nemůžu za to, že Vy nemůžete dospat a lezete k počítačům už za tmy :-)

Myslím, že když nadnese konkrétní problém, tak se mu určitě někdo věnovat bude.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#10 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 14:01

no v praze se pred desatou uz tri hodiny pracuje. to si nesmite nechat nakukat od reklamy, ze jen jinde se pry vstava se slepicemi, aby se stihlo udelat ten super sejr :). konkretni problemy a nepsana pravidla predpokladam pak uz proberete v hospudce po te, co si precte mobilmanii, coz jsme doporucili my, rovinaci :).
  • 0

#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 15:46

Dain a Olik napsal/a:
no v praze se pred desatou uz tri hodiny pracuje. to si nesmite nechat nakukat od reklamy, ze jen jinde se pry vstava se slepicemi, aby se stihlo udelat ten super sejr :).

konkretni problemy a nepsana pravidla predpokladam pak uz proberete v hospudce po te, co si precte mobilmanii, coz jsme doporucili my, rovinaci :).


Taky jsem v Praze v práci před osmou, abych v půl páté dával první razítko :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama