Přejít na obsah


Fotka

Cyklokešink 29. 7. - 12. 8. Zandvoort - Amsterdam - Brusel - Bonn - Louny - Praha


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
20 odpovědí na toto téma

#1 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 March 2012 - 22:52

Ahojky! Na léto mám naplánovanou cyklocestu ze Zandvoortu přes Amsterdam, Brusel atd. až do Prahy. Bohužel mi vypadl parťák! :-( Tak se chci zeptat zda by jeden až dva kačeři/kačerky neměli zájem o to jet to se mnou. Jednalo by se o termín 29. července - 12. srpna (třeba až do 15. srpna). Chtěla bych cestou dát rozhodně nějaké kešky. Trasu mám už tak nějak naplánovanou, ale určitě by se s ní dalo po domluvě i hnout a asi cestou by se asi i hnulo - víme jak to bývá: "hele, ale tamhle ta je jen 5km mimo trasu" :-D . Pokud by měl někdo vážný zájem, prosím piště přes SZ. Dodala bych doplňující info. ;-) PS: Loni jsem dala obdobnou cestu Bratislava - Praha a bylo to úžasné! :-D + mapa předběžně hrubě navržené trasy
  • 0

#2 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 27 March 2012 - 23:04

Zní to zajímavě, ale mám pocit, že moje netrénované tělo by po pár kilometrech odpadlo. Ale budu ti držet palce, ať se ti to vyvede. :)
  • 0

#3 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 27 March 2012 - 23:09

Etigo napsal/a:
Zní to zajímavě, ale mám pocit, že moje netrénované tělo by po pár kilometrech odpadlo. Ale budu ti držet palce, ať se ti to vyvede. :)


No ono kdyby se začalo trénovat, třeba až za měsíc, tak by se to určo dalo. :D

Vyjde to každopádně, jen budu doufat, že to nepojedu samotná. :|
  • 0

#4 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 28 March 2012 - 8:52

Brutál, tohle je jen pro opravdu trénované jedince
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#5 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 28 March 2012 - 10:42

Asi by jsi měla uvést předpokládaný počet ujetých km za den.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#6 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 28 March 2012 - 12:43

Je to vidět z té mapy sice rozmazaně ale přesto kolem 110km denně
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#7 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 28 March 2012 - 13:08

Bisaci napsal/a:
Je to vidět z té mapy sice rozmazaně ale přesto kolem 110km denně


Brrrr, ne že bych na to měl čas, ale to tedy fakt nejedu :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#8 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 March 2012 - 15:26

Tý jo, to zní zajímavě, ale 110 km denně a ještě k tomu pauzy na lovení.. to nedám :|
  • 0

#9 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1207 příspěvků(y)

Publikováno 28 March 2012 - 15:27

Tak 110km s bagazi denne se da, mam to vyzkouseny. Ale jak u toho jeste lovit, to si uz predstavit neumim :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#10 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 28 March 2012 - 17:47

Na rovinu. Mám rád výlety, ale tohle bych viděl z mé strany tak, že bych ti "statečně" konkuroval tak 3 - 4 dny poté by kolo letělo do nejbližší škarpy a začal bych se shánět jaký vlak či autobus mně jede domů. :D

Každopádně přeji ať někoho seženeš a ................

Vložený obrázek
  • 0

#11 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1207 příspěvků(y)

Publikováno 28 March 2012 - 18:06

Nahodou, idealni tempo chytam prave 3-4 den na ceste. Pak uz to frci :) Davali jsme Rakousko z jihu na sever a 550km padlo za 5 dni. Ale bez geocachingu :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#12 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 28 March 2012 - 18:44

No loni mi vcelku počet najetých km vyhovoval, v průměru tak kolem 90 a to i s lovem kešek. Takže by v tom neměl být problém ani letos a co, když budem unavení dá se jich ujet i přeci míň. ;-) Proto jsem i psala možné až do 15. 8. Je mi jasný, že to není pro každého, ale zvládnout se to dá! :-) Díky za podporu a doufám, že se někdo najde! :-D
  • 0

#13 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 28 March 2012 - 19:05

Však už jsem napsal Saše (ReeR) a odkázal ji na toto forum... ona je snad jediná, z lidí, co znám, co by to dokázala bezproblému ujet. A jinak, jak plánuješ se dostat do Zandvoortu? :)
  • 0

#14 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 29 March 2012 - 8:46

Etigo napsal/a:
Však už jsem napsal Saše (ReeR) a odkázal ji na toto forum... ona je snad jediná, z lidí, co znám, co by to dokázala bezproblému ujet. A jinak, jak plánuješ se dostat do Zandvoortu? :)


Mám domluvené auto. :-) Jede tam shodou náhod jeden kamarád jen tak na otočku a má volno v autě, takže se mi nabídl, že by mě tam mohl i s koly hodit. :-)
  • 0

#15 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 29 March 2012 - 19:32

Jenom aby to neskončilo jako v tomto videu: :)
  • 0

#16 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 31 March 2012 - 19:38

Etigo napsal/a:
Jenom aby to neskončilo jako v tomto videu: :)


Ju to už jsem viděla, je to fakt borec. :-D A já mám do něj hóóóódně daleko. :-) Mám co dohánět. :-)
  • 0

#17 srbak89

srbak89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 01 April 2012 - 1:36

týjo jako letos už mám pár stovek, ale tohle je hustý, zase na druhou stranu proč ne :D 110 km jsme dávali průměr na 3 dny na Moravě s kamarádem loni, ale to byla víceméně placka :D No tohle by mohlo být zajímavé, sleduji a pokud bych vycházel finančně (myšleno abych měl na jídlo atd.), tak možná i jo :D Jinak spaní by bylo řešený jak? Taky důležité :D
  • 0

#18 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 01 April 2012 - 19:40

srbak89 napsal/a:
týjo jako letos už mám pár stovek, ale tohle je hustý, zase na druhou stranu proč ne :D 110 km jsme dávali průměr na 3 dny na Moravě s kamarádem loni, ale to byla víceméně placka :D No tohle by mohlo být zajímavé, sleduji a pokud bych vycházel finančně (myšleno abych měl na jídlo atd.), tak možná i jo :D Jinak spaní by bylo řešený jak? Taky důležité :D


Sleduj, sleduj! :-D Spaní by bylo pod stanem a v případě, že by se nechtěl rozdělávat, tak klidně i pod širákem. V Zandvoortu, by se spalo určitě v kempu - dost to tam hlídají. No a pak by se vidělo dle odvahy buď v kempech či na divoko skrytí v křoví, u vody či podobně. :-D
  • 0

#19 srbak89

srbak89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 01 April 2012 - 19:52

GeoCule napsal/a:

srbak89 napsal/a:
týjo jako letos už mám pár stovek, ale tohle je hustý, zase na druhou stranu proč ne :D 110 km jsme dávali průměr na 3 dny na Moravě s kamarádem loni, ale to byla víceméně placka :D No tohle by mohlo být zajímavé, sleduji a pokud bych vycházel finančně (myšleno abych měl na jídlo atd.), tak možná i jo :D Jinak spaní by bylo řešený jak? Taky důležité :D


Sleduj, sleduj! :-D Spaní by bylo pod stanem a v případě, že by se nechtěl rozdělávat, tak klidně i pod širákem. V Zandvoortu, by se spalo určitě v kempu - dost to tam hlídají. No a pak by se vidělo dle odvahy buď v kempech či na divoko skrytí v křoví, u vody či podobně. :-D

Jo na divoko je to nejlepší! :D Sledovat budu, pokud na tom budu alespoň průměrně, tak bych jel! :)
  • 0

#20 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 02 April 2012 - 10:02

srbak89 napsal/a:

GeoCule napsal/a:

srbak89 napsal/a:
týjo jako letos už mám pár stovek, ale tohle je hustý, zase na druhou stranu proč ne :D 110 km jsme dávali průměr na 3 dny na Moravě s kamarádem loni, ale to byla víceméně placka :D No tohle by mohlo být zajímavé, sleduji a pokud bych vycházel finančně (myšleno abych měl na jídlo atd.), tak možná i jo :D Jinak spaní by bylo řešený jak? Taky důležité :D


Sleduj, sleduj! :-D Spaní by bylo pod stanem a v případě, že by se nechtěl rozdělávat, tak klidně i pod širákem. V Zandvoortu, by se spalo určitě v kempu - dost to tam hlídají. No a pak by se vidělo dle odvahy buď v kempech či na divoko skrytí v křoví, u vody či podobně. :-D

Jo na divoko je to nejlepší! :D Sledovat budu, pokud na tom budu alespoň průměrně, tak bych jel! :)


Vím, ale někde to prostě nejde, ať se snažíš sebe víc. No resp jde, le jseš pak o pár desítek euro lehčí. :-) Jasnačka, klidně se pak ozvy. :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama