Přejít na obsah


Fotka

Nejhezčí cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#1 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 16:49

Snad tu toto téma není, ale zajímalo by mě, jaké jste zatím našli najhezčí cache a myslím ve smyslu provedení samotné krabičky nebo nápaditosti ukrytí. Samozřejmě nechci aby se tu jedno jak druhé barvitě popisovalo, jen takové lákadlo "tahle byla fakt hezká" :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 16:53

http://www.poklady.c...a/nejlepsi-kese
  • 0

#3 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 17:06

prazskychytrak napsal/a:
Snad tu toto téma není, ale zajímalo by mě, jaké jste zatím našli najhezčí cache a myslím ve smyslu provedení samotné krabičky nebo nápaditosti ukrytí. Samozřejmě nechci aby se tu jedno jak druhé barvitě popisovalo, jen takové lákadlo "tahle byla fakt hezká" :)

1) pro každého jiná
2) hezká před 5 lety může být v katastrofálním stavu dnes, vyjímečně i naopak
3) existuje několik systémů hodnocení (favorites, gcvote, zdejší index, etc. etc.) - málokdo hodnotí a skoro nikdo nepoužívá, takže na co potom jsou
4) hledej ve foru, místo ptaní
5) nej(h)různějších anket je poslední dobou jak nas...eto, a některým už lezou krkem
6) ....
a konkrétně já? Těch by pár bylo, ale co se líbí mně, nemusí se líbit druhému (a kouzlo gc je i v tom, že si je můžeš najít sám a být překvapen)
  • 0

#4 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 17:24

Hah, choroš nebo ta uměla šiška opravdu parádní nápady :D nj nj, tak sorry no, kouzlo geo je i v tom, že to v člověku probudí nečekané zájmy okolo sebe a jsem na fóru, ne v mrzutém vakuu, tak proč by se někdo nemohl podělit o své zážitky i tady, když se tak děje v logu:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#5 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 17:34

Jednoznačně tahle: GC1JPG3. Keška asi tak na 8 hodin čistého času. Příběh, i místa mezistage jsou výborná. Jelokož mám rád adrenalin, tak se mi některé stage líbily obzvlášť.
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#6 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 17:38

hodne novych lidi tu pise o neprehlednosti fora, spouste odkazu a temat, i ty jsi to psal. A pritom si neuvedomujes ze k te neprehlednosti prispivas prave tim, ze za tri dny jsi otevrel 2 "novy" temata o kterych jsou tu stohy. a to jen.proto ze se Ti nechce pouzivat tlacitko"hledat". zacarovany kruh. je jasny ze nechces byt ve vakuu , ale myslim ze se ani nechces brodit v bahne;) neber to jako vytku, jen poposoupnuti vic premyslet ;)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#7 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 17:44

prazskychytrak napsal/a:
Hah, choroš nebo ta uměla šiška opravdu parádní nápady :D
...

tak to je zrovna věc, která se nedělá - když prozrazuješ pointu :@
  • 0

#8 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 17:48

kdybys hledal...
http://wiki.geocachi.../Hodnocení_keší
http://wiki.geocachi.../wiki/Favorites
a čistě preventivně si přečti taky
http://wiki.geocachi...y_na_fóru_gc.cz :)
  • 0

#9 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 18:09

ok, tak prosím téma smazat. Raději si dám od zakládání témat pauzu a budu jen přispívat.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#10 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 18:20

Nesyp si zbytečně hlavu popelem - když tu vesele bují vlákno geodeprese, proč by vedle nemohlo být vlákno geomanické? A víš ty co? Jeď do Rokycan, prozkoumej místo dopadu meteoritu GC2BXPD, odskoč si do pohádky GC1W5GM, a pak je to už jen kousek do Latinské Ameriky (GC2G16G a GC32YHX). Ovšem pozor, do Latinské Ameriky se po válce zdekovalo i pár nepřátel, a tak když už tam budeš, můžes helfnout jednomu válečnému výsadku GCPX6Z. Žádné nestravitelné luštění, jen takové veselé a hlavně řemeslně krásně provedené šifhříčky coby zpestření lovu. Celé to dá na jeden krásný jarní den nabitý zážitky - a jako zákusek jsou tam i tradičky. Rozhodně tu potkáš poklady, které budeš navždy řadit mezi ty nejhezčí. To oceníš i coby pražskej chytrák :D
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#11 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 18:34

supr, díky za tipy ;)! s chorošem a šiškou jsem nechtěl nějak vyzradit pointu, ale když už se u fotky píše že se to objevilo na skoro všech geo fórech, je to na té cz stránce, tak už se asi tolik nestane když se to zmíní i zde...alespoň to třeba pomůže kreativitě nových tvůrců, protože se zdá že v čr nápadů (u skříněk) moc není (podle diskuze pod článkem, i když staré diskuze) a i když by někdo takovej fígl věděl, vsadim se že když u takové kešky bude stát, stejně ho to nenapadne:)) ale jak jsem říkal v prvním postu, těmto věcem chci předcházet, chtěl jsem se dozvědět jen tipy a ty už si hledej sám:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 18:38

tip http://wiki.geocaching.cz/wiki/Nej
  • 0

#13 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 18:52

prazskychytrak napsal/a:
(...) protože se zdá že v čr nápadů (u skříněk) moc není.


To je vážně jen zdání - viz TADY, TADY a TADY.

A tam samozřejmě není zdaleka vše...
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#14 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 19:08

No pokud si uděláš malý výlet ať už vlakem nebo kolmo do Libčic nad Vltavou tak vřele doporučuji vše od Jirkaamates. Má dvě skvělé multiny kde co stage to encyklopedie geocachingu, dvě mysterky jejichž lousknutí není nic náročného a finálky jsou dobře provedené a na druhém břehu má okouzlující tradičku jak místem tak provedením. Krom toho se tam dá posbírat dalších pár krabiček a na cyklovýlet je to jako stvořené.
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#15 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 19:11

ach jo, prazskychytrak- opravdu nomen omen :(
nektera tva vyjadreni, zejmena o neoriginalnosti schranek, jsou vzhledem k tomu, ze mas malem vice prispevku zde na foru (11) nez odlovenych cachi (14!!), jsou vazne masakr :@
zkus si nejdrive odlovit par cachi navic (ale chapu, ze behem 5 dni, co cachujes, je to hezky vykon) a pak zacni posuzovat.
jo a btw, je slusnost si zde prolinkovat profil s tvym profilem na gc.com ( http://www.geocachin...a9-584a7b33cd82 )
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#16 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 19:26

Nosferatu XIII. napsal/a:
...
jo a btw, je slusnost si zde prolinkovat profil s tvym profilem na gc.com ( http://www.geocachin...a9-584a7b33cd82 )

doplním odkaz na návod
http://wiki.geocachi...r_geocaching.cz
  • 0

#17 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 20:35

Nejhezčí keš, co jsem kdy navštívil byla série TDK - GC27JBJ - úžasný listing, krásná příroda a nádherně zpracované keše, dobrodružství od A do Z :-). Ostatně i spousta dalších Wetuových kešek je moc pěkných :-).
  • 0

#18 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 8:54

Dekuju za tipy i za odkaz na téma "cool cache containers", které jsem nejspíše přehlédl a je opravdu inspirující:)! Neděkuju za místní depkaře, kterým leží v krku už i můj nick :D jestli se takhle chováte ke všem nováčkům tak to potěš pánbůh :-) jak jsem v příspěvku psal tak jsem pouze citoval starou diskuzi a nečerpal ze svých pro vás zelenáčských zkušeností..mě osobně se už několik provedení opravdu líbilo i co jsem takhle cestoval s jinými lidmi co se o cache zajímají mnohem delší dobu... tak se OMLOUVÁM za citace...už ok?:) nebo si tu budeme dál měřit kdo má větší...?:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#19 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 8:58

To vích, každey začátek je težkey... BTW, pěkný stránky. Pěkně udělaný.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#20 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 9:24

to prazskychytrak: to si tak neber, vždycky a všude se najde někdo, pro koho je potěšením zkazit ti náladu. A geozelenáš? Vím, taky toho nemám odloveno moc, ale GC pro mně není honba za body. Dokonce mně v mých začátcích a dneska už to mohu posoudit, poradil lépe kačer, který měl odloveno pár keší, než kačer, který jich měl přes tisíc. Tohle je totiž hodně individuální a ne pokaždé musí být jako hlavní kritérium počet odlovených keší.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama