Přejít na obsah


Fotka

Mapy pro GARMIN (Bulharsko)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 filda44

filda44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 16:30

Předem se omlouvám, jestli se už tu někdy něco takového řešilo, ale chtěl bych si zdarma stáhnout mapy Bulharska do GPS Garmin. Proklikal jsem nějaké stránky, ale nic jsem nenašel. Kdysi jsem si stáhl mapy Slovenska, ale už nevím odkud. Tak ať nemusím zdlouhavě hledat - poradíte nějakou stránku na stažení map Bulharska? Díky moc.
  • 0

#2 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 18:22

Tohle pomůže? :) (Je to z jiného vlákna, ale už nevim kde je...) 1) Jděte na stránku http://garmin.na1400.info/routable.php 2a) vyberte stát, který si chcete nahrát do GPS-ky; zkontrolujte na mapě, že je vybrán celý - pokud není, pokračujte 2b. 2b) není-li stát vybrán celý (ČR např není) nebo chcete-li víc států, tak zaškrtněte nad mapou checkbox Manual selection (vedle tlačítka Reset Selection) a vyberte všechny oblasti, které chcete přenést do GPS 3) do textového pole v levé části stránky zadejte svůj e-mail a klikněte na "Build my map" 4) počkejte, než vám do mailu přijde informace o vygenerované mapě - může to mít zpoždění až třeba 12 hodin, záleží na vytížení serveru 5) v došlém mailu klikněte na dlouhý link, který vám přišel (pozor, pospěšte si, mapy jsou k dispozici pro stažení jenom 48 hodin) 6) otevře se vám stránka s různými formáty map; stáhněte si soubor osm_routable_gmapsupp.zip 7) na kartě na své GPS si v kořenovém adresáři vytvořte adresář GARMIN á do něj rozbralte soubor gmapsupp.img, který je ve staženém zip souboru
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama