Přejít na obsah


Fotka

Nemusí mít event logbook?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
21 odpovědí na toto téma

#1 kantor

kantor

    kantor

  • Validating
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 10:38

Pěkně děkuj za tuhle diskuzi. To znamená, že opravdu si může event zalogovat i ten, kdo pojede okolo na Babetě. Já ale jako pořadatel mám právo logy mazat a budu je mnazat, pokud nebudou zalogovaní. Souvisí to samozřejmě s placením.
  • 0

#2 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 10:50

A seš si jistej, že je tvůj názor natolik originální, že zasluhuje vlastní vlákno? :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#3 kantor

kantor

    kantor

  • Validating
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 10:55

Ale ne, nějak se to osamostatnilo. Sorry.
  • 0

#4 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 11:01

Jen mě pobavilo, jak se to aprílové téma rozjelo :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 11:39

kantor: s placenim ceho?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 12:04

kantor napsal/a:
Pěkně děkuj za tuhle diskuzi. To znamená, že opravdu si může event zalogovat i ten, kdo pojede okolo na Babetě. Já ale jako pořadatel mám právo logy mazat a budu je mnazat, pokud nebudou zalogovaní. Souvisí to samozřejmě s placením.


Nevím, který ze svých eventů ti konkrétně tane na mysli, ale možná najdeš odpověď TADY.
Cituji:

The campsite is closed to non-campers.

If a cacher wants to pay the appropriate camping fees so that they are permitted on site, but they do not want to stay overnight, they can log the event as found.


Z toho lze usuzovat, že pokud se třeba na Medlově platí nejen za nocleh, ale i za pobyt v tábořišti během dne, tak účast mohou logovat jen ti, co poplatek zaplatili.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#7 kantor

kantor

    kantor

  • Validating
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 12:33

Asi už není co dodat. Logovat budou jenom ti, co se zúčastnili.
  • 0

#8 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 12:49

Četl jsem souběžnou diskuzi z Beskyd, ale toto vlákno mi příjde víc k tématu. Pochopil jsem, že event jako nefyzická schránka, nebusí mít logbook (pokud to opravdu nebyl jakýsi aprílový vtípek). Na druhou stranu je event setkání kačerů v určitý čas na určitém místě. Chápu to tedy dobře tak, že můžu po zúčastněných vyžadovat jiný důkaz jejich přítomnosti (tracklog, fotku s datem) se kterým bych se spokojil? Protože jek jinak dokázat, že tam někdo byl? Samozřejmě, že odpověď bude, že se na to má owner vykašlat, když to někomu dělá radost a ochudí se o zážitek, tak ať se klidně zaloguje. Mě by ale spíše zajímal oficiální postup v takovéto situaci. Taková kašerská vyšší odborná ;-)
  • 0

#9 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 13:08

Bohužel to tak pravděpodobně není. Nemůžeš po nich nic vyžadovat. Je to postaveno na čestnosti každého účastníka. Logbooky na eventech jsou opravdu CZ specialitou, holt jsme asi největší švejkové.
  • 0

#10 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 13:11

lalos napsal/a:
Mě by ale spíše zajímal oficiální postup v takovéto situaci.

Oficiální postup pro takovýto případ určitě nebude. Mám takový pocit, že v Americe nikdo nechápe, proč by si někdo logoval event, na kterém nebyl. Ono se to totiž vymyká zdravému rozumu. A proto Groundspeak nejspíš vůbec nebude řešit, co owner může požadovat jako důkaz. A já bych s tím jejich stanoviskem souhlasil.
  • 0

#11 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 13:29

golici napsal/a:
Logbooky na eventech jsou opravdu CZ specialitou, holt jsme asi největší švejkové.


To je velky omyl!!!
  • 0

#12 vlackova

vlackova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 13:38

Jsem pro logbooky. Mně po neděli (Včela mýdlonosná) zůstal takový pěkný na památku (mám ho na stěně vedle logbooku - klobouku z Bílé paní)
http://img.geocachin...288d-682d-49c9-Vložený obrázek
  • 0

#13 black777jack

black777jack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 13:44

Z jedné studie vyplývá, že např. zákaz vjezdu autem do Národního parku stačí američanům doporučit, němcům zakázat a čechům znemožnit. Podobné to bude i s logováním nenavštívených eventů.:D
  • 0

#14 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 13:52

Jako jestli se mi někdo odmítne na eventu zalogovat do logbooku a pak mi bude psát GS že mi nezmění ikonu protože napočítali v naskenovaným logbooku jen 499 nicků, budu hodně naštvanej :D
  • 0

#15 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 14:05

Prosím vás, zanechte půtek a podobných nesmyslů! Kdybyste to dělali jako GGM, Paradiser, MHklika & klub důchodců, snadno byste zjistili, že logbooky občas na jistou dobu mizí a po chvíli se o5 navracejí :D
Následují obrázky ze čtyř různých eventů. Je samozřejmostí, že v této pozitivní činnosti budeme pokračovat nadále i zde: GC3CR5E :D:D:D

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#16 kantor

kantor

    kantor

  • Validating
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 14:23

Jako owner již téměř 10 eventů si myslím, že vím o čem mluvím. Fyzická přítomnost logbooku je mi skutečně ukradená. A přítomnost kačerů nekačerů také. Ale jenom do té míry, dokud nenastanou zbytečné finanční ztráty vůči majiteli tábořiště, hospodskému nebo domácímu. Existuje spousta lidí (a divili byste se s jakými nicky) kteří přijdou třeba mezi kukuřicí, popijí, pospí, možná i něco sezobnou a samozřejmě pokecají, logujou, se všemi se rozloučí a mizí. No a ten logbook snad trochu přispěje k evidenci a event. i třeba k ostudě kačera-nekačera. Nebo taky ne.
  • 0

#17 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 15:57

kantor napsal/a:
Jako owner již téměř 10 eventů si myslím, že vím o čem mluvím. Fyzická přítomnost logbooku je mi skutečně ukradená. A přítomnost kačerů nekačerů také.
Ale jenom do té míry, dokud nenastanou zbytečné finanční ztráty vůči majiteli tábořiště, hospodskému nebo domácímu. Existuje spousta lidí (a divili byste se s jakými nicky) kteří přijdou třeba mezi kukuřicí, popijí, pospí, možná i něco sezobnou a samozřejmě pokecají, logujou, se všemi se rozloučí a mizí. No a ten logbook snad trochu přispěje k evidenci a event. i třeba k ostudě kačera-nekačera.
Nebo taky ne.

A jako jak ten logbook přispěje k evidenci - ostudě??? To jako každej v něm napíše, kolik jůro věnoval na akci??? Já na to kašlu a počítám s vychcaností jistých rádoby kamarádů a schodek zaplatím z vlastní kapsy. U tebe to snad ale nehrozí, bo máš v avataru docela dlouhou rákosku a to si snad už každej rozmyslí, jestli může podvádět...:D:D:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#18 Gogees

Gogees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 17:13

vlackova napsal/a:
Jsem pro logbooky. Mně po neděli (Včela mýdlonosná) zůstal takový pěkný na památku (mám ho na stěně vedle logbooku - klobouku z Bílé paní)


tak tak :) mně visí doma na zdi hvězda z vánočního eventu a vždycky se s radostí zasměju, když se na ni podívám, protože mi to připomene setkání s fajn lidma :)

a vůbec - takovéhle eventové logbooky vždycky event zpříjemní, zvlášť pokud jsou nějak originální (úžasné eventové logbooky mají Ottíkovic rodinka z Bohnic :) )

Já jsem prostě pro logbooky :)
  • 0
Zdraví vás Gogees :)

#19 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 18:19

Minulý týden jsem měl placenou dovolenou v italské Monze.Shodou okolností tam bydlí má kamarádka která taky hraje geoc.a shodou okolností byl v pátek event.S radostí jsem přijal pozvání.Ovšem když jsem se ptal kam se mám zalogovat tak nikdo nevěděl proč.Musel jsem vysvětlovat lámanou angličtinou že u nás je to naprosto normální věc.No ale jde to i bez něj.
  • 0

#20 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2012 - 19:27

Tak musíte udělat logbook podobného ražení jako my a uvidíte, jak se bude o 100 péro logovat ;) Edit: proč mi nejde nahrát obrázek, když ho nahrávám?? :( - už vím - v názvu nesmí být čeština!! Bože! :@
  • 0
Don't panic!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama