Přejít na obsah


Fotka

ČAGeo - co si o tom myslíte?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
309 odpovědí na toto téma

#301 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 18:10

Jarouch ban. Co vlastně chcete. Otíráte se o fórum, že je tu bordel a sami ho děláte. Když je zakročeno, tak se vám to nelíbí.
  • 0

#302 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 18:22

banány jsou dneska levné... co se zamyslet nad tím co tu padlo, a sice, že diskuse moc kultivovaná není a dávat banány těm co jsou na pěst jinde a opakovaně?
  • 0

#303 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 18:33

mirotiro napsal/a:
banány jsou dneska levné... co se zamyslet nad tím co tu padlo, a sice, že diskuse moc kultivovaná není a dávat banány těm co jsou na pěst jinde a opakovaně?


S tím mohu jen souhlasit.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#304 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 18:35

mirotiro: kultivovaná diskuze stojí na kultivovaných uživatelích a ne na nějakém moderování. Pokud je výstřelků málo, tak se to ve zbytku ztratí a pokud je jich moc, tak je to ztracený. A většina těch co volají po pořádku by udělala nejlíp, kdyby začala u sebe. Naprostá většina těch co volají po pořádku patří k těm, co sami dělaj bordel, když se jim to hodí. To se občas týká i těch oslavovaných zasloužilých geocacherů, kteří kvůli bordelu s velkou pompou práskli dveřmi, kteří přitom předtím sami flejmili
  • 0

#305 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 18:42

lalos: ČAGeo vůbec neinformovala uživatele tohoto fóra. Ani předem, ani po svém založení. Uživatelé regionálních fór informováni byli. edit: Tedy ten kdo nenavštěvuje nějaké regionální fórum ale pouze geocaching.cz neměl být podle ČAGeo vůbec informován. Obrázek o rozdílu mezi proklamacemi ČAGeo a jejich reálným naplňováním nechť si každý udělá sám.
  • 0

#306 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 18:58

Fajn... :)

- Přihláška do ČAGEO právě odeslána.
- O občanském sdružení jsme v Plzni uvažovali už v roce 2007, kdy se řešilo nové logo, geoweb, chystaly se první coiny apod. Jen se nám nechtělo do všeho toho papírování. Tak ať si ho teď "oddře" někdo jiný.
- Projel jsem právě celý web www.cageo.cz a nikde jsem tam tu zde tak pranýřovanou formulaci o zastupování VŠECH geocacherů NENAŠEL. Pokud se pletu a přehlédl jsem se, prosím někoho o konkrétní link.
- Myslím si že ČAGEO může být velkým pomocníkem při jednání s institucemi a úřady. Tam je často problém, když za nimi vyrazí jednotlivec bez nějakého "razítka".
- Ve stanovách klasicky je, že jedná statutár (předseda) a na základě písemného pověření s vymezenými pravomocemi i další osoby. Dovedu si představit regionální zástupce ČAGEO, kteří budou mít možnost jednat v krajích třeba s obcemi podle potřeb toho kterého geocachera, který ČAGEO o konkrétní pomoc požádá.
- Dokážu třeba celkem pochopit Pepu, protože na něm tento web z velké části stojí. A kdyby se někdo mně otíral o mé hýčkané dítě, tak nevím, jak bych se zachoval...
- Nechápu ale vůbec některé reakce o cenzuře, povinném betatestingu, diktování, co se bude a nebude smět atd. atd. Nikde jsem nenašel ani náznak něčeho takového. Přijde mi to jako - dopředu jste se mne nezeptali na názor; jak jste mne, takového úžasného jedince mohli opominout, tak já vám teď ukážu a nakydám na vás co nejvíc.
- To, co tady na fóru někteří předvádí a jak tu žonglují s fakty a jaké píší osobní útoky, to je fakt síla, radši to nebudu komentovat.
- Samotného mne mrzelo, že se ke mně informace o ČAGEO nedostala s předstihem, přece jen jsme se okolo plzeňského geowebu, komunity, coinů a akcí naskákali dost. Ale rozleželo se mi to a řekl jsem si, že takto se v republice jistě naskákaly i stovky jiných. Tak proč zrovna já...
- A pro některé z místních píšu, že vím, co občanské sdružení, jeho založení a fungování obnáší - www.rokycanstipatrioti.cz, zdraví místopředseda. ;) Tak jsem si nakonec udělal i malou reklamu.
  • 0

#307 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 08 duben 2012 - 19:00

mirotiro napsal/a:
banány jsou dneska levné... co se zamyslet nad tím co tu padlo, a sice, že diskuse moc kultivovaná není a dávat banány těm co jsou na pěst jinde a opakovaně?


S tím nemám problém.
Osobně mám za to, že jak fórum vypadá je vizitka jeho administrátorů.
  • 0

#308 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 19:24

dr.vota napsal/a:
tak kdo ještě si potřebuje nahonit ego prázdným plácáním a pomlouváním na fóru, místo aby šel sám něco pořádného dělat?


Nechci bejt drzej, ale to prostě nejde. A doufám, že neurazím teď tvé ego. Ani počet příspěvků, ani to jak dlouho hraješ GC, tě neopravňuje k tomu aby jsi se povyšoval nad ostatní. Můžeš si stokrát myslet, že tvé smýšlení se ubírá tím nejlepším směrem, ale ostatní to můžou brát jinak. A mají stejné právo vyjádřit se jako ty. Zbytečně zde vlastně provokuješ lidi, tím jaké volíš slova. Přeber si to jak chceš.
Jsi na světě již nějaký ten pátek, já taky a nechci se znova podřizovat ve smyslu hesla O NÁS BEZ NÁS.

A pokud se jak zde mnozí píší můžu svobodně rozhodnout, nechci aby nově vzniklá asociace určovala mé kroky co se GC týče. Ať si rozhodují za členy své asociace a ne za ty co do asociace nevstoupí.
A mám takový dojem, že ČAGeo je proti srsti nejen mně.
  • 0

#309 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 19:42

Istvan: V první řadě je každý zodpovědný sám za sebe a za své chování a házet na admina, že se chovám jako prase, je hovadina. Teda pokud se tu bavíme z větší části mezi dospělými a svéprávnými lidmi. Odemknout to byla chyba. Takže zámek.
  • 0

#310 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2012 - 0:09

Je to smutné si to tady číst :( ... Chtěl jsem jen dodat,že osobně se mne a mého kačerství dotkne asi více současná cena benzínu,než nějaká asociace,které rozhodně, zde a veřejně, nedávám absolutně žádné právo za mne jako kačera hovořit v jakékoli otázce geocachingu ani jiné, ať už to v těch svých stanovách myslí jakkoli a to minimálně do doby než se mi alespoň oficiálně představí a osloví mne ... Poslední dny si kladu otázku ... Proč se na gc.cz tolik zamykají diskuze? Koukám na to a nestačím se divit ... "Tento server si nazaslouzi nazev geocaching.cz" "Paranoia po Česku" "Jak dál v geocachingu?" "Zánik turistických eventů" "Nemusí mít event logbook?" "Omluva" ... A to jsem jen na dnešní první stránce - to vše,včetně tohoto vlákna je zamčeno ... Co spojuje tyhle témata,že byly zamčeny?Vulgarismy?Nadávky?Ponižování?...Opravdu? Je povoleno mluvit jen o předem určených tématech a jen po předem určenou dobu a hlavně nebýt konkrétní? Jen se zamýšlím,nebudu odpovídat,udělejte si obrázek sami,možná dojdete k zajímavému zjištění ... Já už asi došel ...
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama