Přejít na obsah


Fotka

ČAGeo - co si o tom myslíte?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
309 odpovědí na toto téma

#41 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 20:39

Tiskar94 napsal/a:
Tak co se týče zakládajících členů, kromě Skupce slyším o všech prvně.
Slyším o tom celém poprvé. Pročetl jsem web, ale moudrý z toho nejsem. Pokud si bude skupina hledět svého, nebudu mít žádné výhrady.
Pokud se budou cpát do mých věcí, pak se naopak skupina nemusí bát, že za ně rád splním jejich čtvrtý cíl.
Ale to vážně těžko teď, na začátku, říct.
O členství rozhodně usilovat nebudu z několika důvodů:
- co stojí prachy obvykle stejně vždycky ve finále za nic nestojí
- kdybych vždy respektoval pokyny reviewera, bylo by v našem okrese o pěkných pár krabek míň
- na obchodu s finálními souřadnicemi se podílím stejně jako dalších 99% hráčů, narozdíl od 98% to i veřejně přiznávám
- kdybych reagoval na konstruktivní připomínky, dávno bych většinu svých keší archivoval
- kdybych se choval maximálně ohleduplně k přírodě a památkám, měl bych zhruba o 10% méně nálezů
- ve svém profilu vážně neuvádím pravdivé informace
- a hlavně nevidím žádný smysl, proč o toto členství stát

no to se máš rozhodně čím chlubit...a představ si, že mne to ani nepřekvapuje, děkuji ti i jménem ostatních za tvůj závazek :D
  • 0

#42 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 20:41

BOSOCZ napsal/a:
Daine napiš radši něco do stromovlákna ať je tu co číst :)


jooo s lezenim je utrum, zatim :). vykradena garaz znamena ztratu 85% potrebneho vybaveni.jen toho zeleza co bylo :(.... a zejmena prak s vlastnorucne vyrobenou uzasnou loketni operkou je bolestna ztrata ;).
  • 0

#43 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 20:42

Ne,proč bych něco dělal ... Proč bych měl očekávat věcné ceny na eventu jsem se ptal ??? ... Jsme na foru o geocachingu ... Nikoli o sponsoringu,závodech,či kempování ... Až budu chtít udělat event pod stanem,nikoho se ptát nebudu a pozvu lidi do kempu,který je ke stanování určený a nemá vůbec smysl organizovat kempování mimo místa k tomu určená a maximálně se domluvím s majitelem na hromadné slevě,fakt v tom nevidím problém a to jsem toho pod stany naspal snad více než v posteli ... To myslím Ty by sis měl přečíst,co jsem psal ... Psal jsem o vychcáncích jako lidech mezi námi, pro český národ typickým poznávacím znamením a bylo to obecně a teoreticky "kdyby/snad ne!" a nenapsal jsem že ten a ten Lojza je vychcánek ... Teda rozhodně jsem nechtěl aby to tak znělo.Ale čeština je prostě barevně tak krásný a právně tak hrozný jazyk,že vše se dá snadno otočit a lehce použít proti vám ... Jediné co jsem zmínil konkrétně je MSGC,ale zatím si stojím,jsem odpůrce této serie a jen tak něco to nezmění ... Ikdyž jako bod/náhodně/cestou kolem to taky odlovím :) ... Přece ho tam nenechám svítit,když ta keška samotná nevadí,ale to,co stojí za jejím vznikem ...
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#44 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 21:04

jaky ze je ten duvod, proc by nemely byt soucasti geocachingu geozavody, kempovani a pripadny sponzoring na pokryti nakladu nekolikadennich eventu?
  • 0

#45 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 21:05

K cele veci me napada pouze jedna otazka "komu to prospeje"?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#46 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 21:08

dr.vota napsal/a:
no to se máš rozhodně čím chlubit...a představ si, že mne to ani nepřekvapuje, děkuji ti i jménem ostatních za tvůj závazek :D

Sakra doktore, co budem dělat? Pojďme si založit vlastní asociaci! :D
  • 0

#47 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 21:18

ja bych rekl ze tomu, kdo o to bude stat. stejne jako naopak to kazdemu muze byt absolutne ukradeny a nebude z toho mit zadnou skodu.proste skupina lidi se rozhodla, ze jim v jejich cinnosti pomuze, budou li oficialni spolek.
  • 0

#48 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 21:21

Skupinka lidi se rozhodla, rozhodila funkce mezi sebou a chce jednat i za ty, co nechteji ci to nepozaduji. Zajimave...
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#49 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 21:36

a navíc bych ještě dodala, že jsme v ČR = ted je to dobrovolný spolek, za pár týdnů z toho bude "když k nám nepůjdete do spolku, nemůžete xyz.......... , za dalších pár měsíců bude povinný prapor, razítko i puntík na čelo :( nedělám si iluze, co se tady dá pokazit :( to se většinou pokazí :( z dobrovolného spolku povinné členství, z povinného členství "strana" :( děkuji, ale takhle asi ne ... původní úmysl byl možná dobrý, ale ......ALE: (dle mého názoru: - kvalita keší závisí na ownerovi a revírníkovi, na zkušenostech, na betatestu, na KOMUNIKACI a OCHOTĚ komunikovat - domluva s úřady : vše je o komunikaci: proč zakládat kešky tam, kde je proti nim absolutní odpor? Proč tam hnát další kačery, když je jasné, že je tam nikdo nechce? Pokud chci krabku někde "kde není košér" tak se buď dokážu domluvit s majitelem objektu/pozemku, nebo ji dám jinam... - a komunikace s médii - je stejěn k ničemu - 99% novinářů si napíše reportáž tak, aby byla "čtivá" a případně někoho zesměšnila... to, že někdo uklidí kus lesa nebo chodí na procházky s vnoučaty, není dostatečně atraktivní příběh... a nepomůžre tomu ani ofiko spolek... GC je o něčem jiném, než o tom cpát se tam kam nemám... Už jsem to psala u msgc :( pár jedinců napadlo jak na tom vydělat a snažit se zblbout další ... a postupně začnou vznikat další projekty, až z nás za chvíli bude politickosportovní hnutí a ani nebudeme vědět jak bohužel cesta do pekla bývá téměř vždy dlážděna dobrými úmysly :(
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#50 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 21:39

Dain a Olik napsal/a:
ja bych rekl ze tomu, kdo o to bude stat. stejne jako naopak to kazdemu muze byt absolutne ukradeny a nebude z toho mit zadnou skodu.

To může a nemusí být pravda. Třeba deklarace prosazování jakési nijak nedefinované kvality, vlastní betatesty, prosazování svých zájmů u groundspeaku, revs a autorit se může dotknout všech. Nehodnotím, jestli pro někoho pozitivně nebo negativně. Ale neplatí, že každému mohou být aktivity asociace ukradené, protože se v konečném důsledku mohou negativně dotknout i těch co o ní v životě neslyšeli. Jako kdyby to vzniklo na základě nějakého širšího konsenzu, tak se asi taky najdou lidi, kteří s tím nebudou souhlasit, ale asi by to bylo přijímáno lépe, než když to stojí na pár lidech, kteří o tom neinformovali ani ve stavu hotové realizace...
  • 0

#51 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 21:50

Dain a Olik napsal/a:
jaky ze je ten duvod, proc by nemely byt soucasti geocachingu geozavody, kempovani a pripadny sponzoring na pokryti nakladu nekolikadennich eventu?

A oni snad teď nejsou? Neříkej, že nevíš o proběhlých geozávodech a kempování, který v pohodě proběhly bez "záštity" jakéhosi občanského sdružení?
Vždycky to bude o ownerovi - nebo myslíš že teď přijede strejda z ústředí a zařídí to za něj? :D
  • 0

#52 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 21:54

danhill81 napsal/a:
http://www.cageo.cz
Koukněte - zajímají mne Vaše názory ...

‎...aneb jak ze hry udělat instituci... Jsem proti propagaci, zastupování i spolupráci s ochranáři. Publikování bych nechal na hráčích a betatesty taky. Žádný takový spolek není potřeba.
  • 0

#53 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 21:54

Ano,naprosto souhlasím s "brtnicek" ... píšeme to samé,každý trochu jinak ... :) ... Zároveň ale souhlasím s "Dain a Olik",ať se skupinka lidí spojí,povídají si a dělají co je baví a když tím pomohou i ostatním,proč ne,ale tohle je velmi tenký led - to co jednomu pomůže zpravidla druhému ublíží a já jen doufám,že se prostě jejich aktivity v budoucnu neotočí proti mě ... To,že někdo založí hnusnou keš je vpořádku,aspoň je s čím srovnávat a nikdo nikoho na takovou keš chodit nenutí.Kdyby byly všechny krásné,stejně by jsme mezi nimi hledali tu nejhorší a to,že někdo zakládá keše tam kde nemá keš co dělat?To se na mě nezlobte,ale to debilita lidí! Já si myslím,že je dobře se o těchto věcech bavit ... až/pokud se mléko rozleje,bude pozdě plakat ... Chápal bych,kdyby založili asociaci revírníci sami sobě pro ostatní,nebo lidé pověření groundspeakem,ale tomuhle CAgeu moc nerozumím ...
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#54 BOSOCZ

BOSOCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 21:55

pro brtnicek: takže všecko tady stojí za prd a je zkorumpované,mám teda počítat že za MMS co jsem poslal na výstavbu nové Bazručovy chaty si dá asi místo toho někdo gáblík a všecko se prošustruje? Znamená to tedy, že nemá prostě cenu se o nic tady snažit? Takže například lidi co jsou členy KČT tak strkají příspěvky pro to, aby si někdo mastil kapsu a jinak to není k ničemů dobré? Nezastávám se zakladatelů asociace ani je neznám ale pokud by si chtěli namastit kapsu, neměli by to jednodušší udělat na podobném základě jako vznikla projekt MSGC ??
  • 0

#55 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 22:00

Za me osobne: 1) +) Napad zajimavy minimalne v tom pripade, pokud se podari toto sdruzeni prosadit jako kontakt pro statni spravu vuci komunite. 2) +) Skoleni pro zacinajici a poradni organ se hodi. Sam sem lehce tapal 3) +) Jmena zakladajicich davaji nadeji, ze by to mohlo byt pozitivni a ted zapory: 4) -) Velmi mi vadi zpusob vniku. Pokud by tu nekdo napsal: Chci to zalozit, sestavil kandidatku a behem tydne se zvolilo vedeni, tak mna problema. Tady je zalozeno sdruzeni, ktere ma jednat pro blaho komunity a ani neni poradne oznameno.
  • 0

#56 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 22:01

S474N napsal/a:
Skupinka lidi se rozhodla, rozhodila funkce mezi sebou a chce jednat i za ty, co nechteji ci to nepozaduji. Zajimave...


mne opravdu neni jasny, cim to komu skodi, ze se tady vice ci mene jezite. chapu, ze nekdo ma vrozeny takovy ten vzdorovy odpor proti vsemu, ale tady jeste nic neudelali a uz je tady hromada drystu o tom, co vsechno ze budou zakazovat a bla bla bla .... ale jo jsme cesi, to by v tom byl cert, aby se z nuly hned nezacalo placat hovno, aby se s nim dalo mazat :). ja jsem predsedovi rikal, ze se zblaznil :). jinak teda pro jistotu dodavam, ze ja s tim nemam absolutne nic spolecneho a ani bych nechtel. ale radil bych pockat si po case fungovani a pak teprve vynaset soudy o vyzirkach a tak.
  • 0

#57 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 22:05

Dai : tos spatne pochopil, ja se vubec nejezim, naopak, me je to naprosto tam, kde slunce nesviti. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#58 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 22:07

Dain a Olik: Tak tak. PS: Dáine, potěšils mne, že si zůstal Čech :D (..pro jistotu...)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#59 Pistafista

Pistafista

    Pistafista

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 22:12

Pěkné. Jen mne děsí přítomnost reviewera a obávám se okamžiku, kdy má keška nebude schválena, protože právě nesplňuje požadavky jakéhosi kodexu jakési instituce. Holt, vyrost jsem v tzv. totalitě, takže brzdím předem a čekám zradu.
  • 0

#60 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 22:19

Nikdo nikomu neškodí ... nikdo se neježí,jen prostě diskutujeme k tématu ... Co si tak pročítám asi nejvíce lidem vadí,že se asociace nepředstavila a rovnou ten porjekt spouští o nás bez nás,což skutečně působí velmi nedůvěryhodně ... Ale může to být jen mýlka,možná se do toho prostě pustili s takovou vervou,že zapoměli to probrat s celou komunitou a na volby do představenstva se taky zapomělo :) ... Ale kačerů je v čr více než 80 000 lidí možná bližšších než ostatní obyvatelstvo ... to už je veliká skupina s jednotným zájmem,která by v té naší zemi dokázala ledasco změnit,kdyby na to přišlo ... Jakmile se do téhle asociace,kterou nikdo nechtěl,nikdo neodsouhlasil,nikdo nezvolil nahrne byť jen pár procent z kačerské populace v čr,může mít rázem asociace několik tisíc členů a s tím už se dá pracovat a dělat divy,přinejmenším ovlivňovat pravidla GC v čechách a to už by se ne každému mohlo líbit a tak co pak?Vznikne další asociace "svoboda GC" ? a GC velice rychle ztratí smysl a už nebude takový jaký je nyní ... To že GC v těchto letech zažívá boom je normální,to-je to přirozené, zase to opadne a ustálí se na normální hladině ... Každý sport (pakliže odvážně zařadím GC mezi sporty :) ) zažil něco podobného ... byly doby,kdy hokejové školy praskaly ve švech,pak zase každý chtěl hrát tenis,dneska frčí golf ...
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama