Přejít na obsah


Fotka

RE: ČAGeo - co si o tom myslíte?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
146 odpovědí na toto téma

#81 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:01

MA-FI-AN napsal/a:
.... pac z jejich faq se clovek docte to samy co je ve stanovach:)

v tom případě máš asi docela zásadní problémy s chápáním psaného textu ;)
  • 0

#82 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:05

A to není vše, že tě chceme zastupovat tebe proti tvé vůli. Dokonce chceme nutit lovit krabičky tvojí babičku:

čl. II - Cíle činnosti
1) Hlavním posláním ČAG je propagace a kultivace geocachingu jako mimořádně komplexního způsobu rozvoje lidské osobnosti. ČAG usiluje o zatraktivnění geocachingu jako nabídky zdravého způsobu života pro všechny věkové skupiny obyvatel České republiky, zvláště pak pro seniory a mládež.

Není to tam sice napsáno explicitně, ale mezi řádky to tam jasně je.
</ironie>
  • 0

#83 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:11

a jééééžiš další MA-FI-ANe nikdo ti nic nenutí a nikdo tě nezastupuje zastupuj se proboha sám.... a nečti mezi řádkama ČAG pokud vím zastupuje ty co o to stojí ty co o to nestojí si pořád můžou dělat co chtějí tak jak to dělali doposud a žádný příkoří se jím neděje... je to naprosto každého volba... a svobodná... já sem jim svobodně přispěl to kilo a něco pro to udělám a ty se na to svobodně vykvákni a budem na tom oba stejně to jest oba spokojení
B)

chci nebo nechci vyber si ale nevythuj demagogický pitominy... který tam notabene napsaný nejsou...

  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#84 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:15

poohDA napsal/a:
A to není vše, že tě chceme zastupovat tebe proti tvé vůli. Dokonce chceme nutit lovit krabičky tvojí babičku:

čl. II - Cíle činnosti
1) Hlavním posláním ČAG je propagace a kultivace geocachingu jako mimořádně komplexního způsobu rozvoje lidské osobnosti. ČAG usiluje o zatraktivnění geocachingu jako nabídky zdravého způsobu života pro všechny věkové skupiny obyvatel České republiky, zvláště pak pro seniory a mládež.

Není to tam sice napsáno explicitně, ale mezi řádky to tam jasně je.
</ironie>


to nezastiram ze mam,projevuje se to predevsim napr. v mysterkach:-)
zajimala me treba otazka:jak konkretne zkulturnit kacery a krabicky. odpoved:osvetou.. ja nevim, me to jako odpoved nestaci a je to.pro me znacne nicnerikajici s ohledem na to ze je to jeden.z primarnich cilu. a co se tyce hlavniho.poslani, tzn. propagace jqk tu zminujes, s tim uz za nas team.nesouhlasim vubec.
sorry, rejpej.si jak chces(jestli teda takhle podle clenu cagea vypada komunikace), mne si neodpovedel na nic, ale dozajistq jsi silak;-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#85 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:17

chtel.jsem. napsat odpoved. : osvetou:-)uz mam.problem.i s psanim textu:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#86 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:20

DrakMrak napsal/a:
a jééééžiš další MA-FI-ANe nikdo ti nic nenutí a nikdo tě nezastupuje zastupuj se proboha sám.... a nečti mezi řádkama ČAG pokud vím zastupuje ty co o to stojí ty co o to nestojí si pořád můžou dělat co chtějí tak jak to dělali doposud a žádný příkoří se jím neděje... je to naprosto každého volba... a svobodná... já sem jim svobodně přispěl to kilo a něco pro to udělám a ty se na to svobodně vykvákni a budem na tom oba stejně to jest oba spokojení
B)

chci nebo nechci vyber si ale nevythuj demagogický pitominy... který tam notabene napsaný nejsou...


jestli se nq to divam.moc podezirave? je to mozny, mam takovou povahu, nicmene prezentuji to co je psano, ne co je mezi radky.. tak.uvidime:-)jinak logovali jsme tisnov tesne po vas;-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#87 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:21

MA-FI-AN napsal/a:
sorry, rejpej.si jak chces(jestli teda takhle podle clenu cagea vypada komunikace), mne si neodpovedel na nic, ale dozajistq jsi silak;-)

ses na nic neptal. Jsem jen chtěl ironizovat ten argument o zastupování všech kačerů uvedený mezi řádky. Ještě jsem se po včerejší diskusi na stejné téma neuklidnil, no.
Komunikace ČAGeo probíhá přes mailové adresy a zdejší vyjádření bylo jen mé osobní. I když jsem použil my formu a ne oni formu.
  • 0

#88 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:24

MA-FI-AN napsal/a:
Ta diskuze probihala i tady uz v roce 2008...

A co z toho vzniklo???
Jinak mám takovej pocit, že nebudou dělat policajty a kontrolovat každýmu krabičky jestli jsou podle nějakejch parametrů. Čekám nějakou všeobecnou osvětu a rady těm KTEŘÍ SE NA NĚ OBRÁTÍ.
Určitě v rámci betatestu nikomu nebudou nařizovat co a jak má bejt. Jestli krabka bude podle pravidel, byť na prochcaným místě, nikdo nemůže říct ani popel. Ale můžou poradit, hele dej to o 5 metrů dál, je tam pěknej strom s dutinou. Jestli je owner poslechne záleží jen na něm :-) Poslední slovo má stejně vždycky reviewer (ať je členem spolku, nebo ne)
  • 0

#89 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:27

Gleep napsal/a:

MA-FI-AN napsal/a:
Ta diskuze probihala i tady uz v roce 2008...

A co z toho vzniklo???
Jinak mám takovej pocit, že nebudou dělat policajty a kontrolovat každýmu krabičky jestli jsou podle nějakejch parametrů. Čekám nějakou všeobecnou osvětu a rady těm KTEŘÍ SE NA NĚ OBRÁTÍ.
Určitě v rámci betatestu nikomu nebudou nařizovat co a jak má bejt. Jestli krabka bude podle pravidel, byť na prochcaným místě, nikdo nemůže říct ani popel. Ale můžou poradit, hele dej to o 5 metrů dál, je tam pěknej strom s dutinou. Jestli je owner poslechne záleží jen na něm :-) Poslední slovo má stejně vždycky reviewer (ať je členem spolku, nebo ne)


zkusim to brat taky takhle pozitivne, i.kdyz pak nechapu proc kvuli tomu zakladat oesko, ale treba to.pochopim casem:)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#90 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:30

MA-FI-AN napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
a jééééžiš další MA-FI-ANe nikdo ti nic nenutí a nikdo tě nezastupuje zastupuj se proboha sám.... a nečti mezi řádkama ČAG pokud vím zastupuje ty co o to stojí ty co o to nestojí si pořád můžou dělat co chtějí tak jak to dělali doposud a žádný příkoří se jím neděje... je to naprosto každého volba... a svobodná... já sem jim svobodně přispěl to kilo a něco pro to udělám a ty se na to svobodně vykvákni a budem na tom oba stejně to jest oba spokojení
B)

chci nebo nechci vyber si ale nevythuj demagogický pitominy... který tam notabene napsaný nejsou...


jestli se nq to divam.moc podezirave? je to mozny, mam takovou povahu, nicmene prezentuji to co je psano, ne co je mezi radky.. tak.uvidime:-)jinak logovali jsme tisnov tesne po vas;-)

:D já sem taky podezíravej ale to neznamená, že zabiju rovnou něco co sotva vzniklo a pro mě to zase tak špatnou ideu nemá...

škoda mohli jsme se domluvit na ten Tišnov ;-) njn
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#91 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:33

MA-FI-AN: Ano, pozitvní přístup k životu prodlužuje zdraví a velmi snižuje nasranost a geodeprese :-D
  • 0

#92 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:33

poohDA napsal/a:

MA-FI-AN napsal/a:
sorry, rejpej.si jak chces(jestli teda takhle podle clenu cagea vypada komunikace), mne si neodpovedel na nic, ale dozajistq jsi silak;-)

ses na nic neptal. Jsem jen chtěl ironizovat ten argument o zastupování všech kačerů uvedený mezi řádky. Ještě jsem se po včerejší diskusi na stejné téma neuklidnil, no.
Komunikace ČAGeo probíhá přes mailové adresy a zdejší vyjádření bylo jen mé osobní. I když jsem použil my formu a ne oni formu.


asi kazdej chapeme jinak pojeti institucionalizace, ale to je uz vec nazoru. ja se zas rozohnil prave po.precteni faqu. tak snad jen sejckuju:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#93 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:36

Ježíšmarjá, to je zase diskuse... Vůbec nechápu, proč to vzbudilo takové reakce a emoce, zapojovat se do těchto debat rozhodně nehodlám. Jen bych reagoval na:

MA-FI-AN napsal/a:
zajimala me treba otazka: jak konkretne zkulturnit kacery a krabicky. odpoved: osvetou.. ja nevim, me to jako odpoved nestaci a je to pro me znacne nicnerikajici s ohledem na to ze je to jeden z primarnich cilu...

Pokud jsem pochopil, tak jeden z prvních počinů členů ČAGeo byla série 101 dalmatinů, která se v listingách snaží vysvětlit základy GC a zkultivovat kačery a krabičky docela zajímavým způsobem. A pokud to budou dál dělat tímto stylem, tak jim jen tleskám [;)]!
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#94 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:37

Gleep napsal/a:
Určitě v rámci betatestu nikomu nebudou nařizovat co a jak má bejt. Jestli krabka bude podle pravidel, byť na prochcaným místě, nikdo nemůže říct ani popel. Ale můžou poradit, hele dej to o 5 metrů dál, je tam pěknej strom s dutinou. Jestli je owner poslechne záleží jen na něm :-) Poslední slovo má stejně vždycky reviewer (ať je členem spolku, nebo ne)


Zrovna u toho betatestu je otázka, jestli má betatest jen zjistit, že tam krabička je a je lovitelná a nebo jestli má autorovi i udělat jakousi recenzi krabičky od někoho, kdo jich už viděl hodně a dovede posoudit krabičku z dlouhodobého hlediska a podle odhadu návštěvnosti.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#95 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:43

PaBa napsal/a:
Ježíšmarjá, to je zase diskuse... Vůbec nechápu, proč to vzbudilo takové reakce a emoce, zapojovat se do těchto debat rozhodně nehodlám. Jen bych reagoval na:

MA-FI-AN napsal/a:
zajimala me treba otazka: jak konkretne zkulturnit kacery a krabicky. odpoved: osvetou.. ja nevim, me to jako odpoved nestaci a je to pro me znacne nicnerikajici s ohledem na to ze je to jeden z primarnich cilu...

Pokud jsem pochopil, tak jeden z prvních počinů členů ČAGeo byla série 101 dalmatinů, která se v listingách snaží vysvětlit základy GC a zkultivovat kačery a krabičky docela zajímavým způsobem. A pokud to budou dál dělat tímto stylem, tak jim jen tleskám [;)]!

no vidíš to jse ani nevěděl ... no bude to tím, že to zatím mám z ruky a do Prahy se zatím nechystám ale pokud to tak je tak to je zrovna super počin...
dík za info PaBo
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#96 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:48

kolombo napsal/a:

Gleep napsal/a:
Určitě v rámci betatestu nikomu nebudou nařizovat co a jak má bejt. Jestli krabka bude podle pravidel, byť na prochcaným místě, nikdo nemůže říct ani popel. Ale můžou poradit, hele dej to o 5 metrů dál, je tam pěknej strom s dutinou. Jestli je owner poslechne záleží jen na něm :-) Poslední slovo má stejně vždycky reviewer (ať je členem spolku, nebo ne)


Zrovna u toho betatestu je otázka, jestli má betatest jen zjistit, že tam krabička je a je lovitelná a nebo jestli má autorovi i udělat jakousi recenzi krabičky od někoho, kdo jich už viděl hodně a dovede posoudit krabičku z dlouhodobého hlediska a podle odhadu návštěvnosti.

Už jsem pár betatestů udělal a vždycky jsem se snažil o konstruktivní zpětnou vazbu... Stejně tak u keší normálně lovených, kde mi přijde že k tomu je co říct, tak to řeknu. A zas jsme zpátky u toho, jak kdo k problému přistoupí...
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#97 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 9:48

kolombo napsal/a:

Gleep napsal/a:
Určitě v rámci betatestu nikomu nebudou nařizovat co a jak má bejt. Jestli krabka bude podle pravidel, byť na prochcaným místě, nikdo nemůže říct ani popel. Ale můžou poradit, hele dej to o 5 metrů dál, je tam pěknej strom s dutinou. Jestli je owner poslechne záleží jen na něm :-) Poslední slovo má stejně vždycky reviewer (ať je členem spolku, nebo ne)


Zrovna u toho betatestu je otázka, jestli má betatest jen zjistit, že tam krabička je a je lovitelná a nebo jestli má autorovi i udělat jakousi recenzi krabičky od někoho, kdo jich už viděl hodně a dovede posoudit krabičku z dlouhodobého hlediska a podle odhadu návštěvnosti.


Dle mého názoru (a myslím že to tak funguje) jde o celkovou kontrolu jak fyzické krabičky, tak i listingu a umístnění. Betatester by měl umět odhalit věci v rozporu s pravidly a také poradit drobná zlepšení. Keš je samozřejmě ownerův nápad a provedení, ale někdy přeci jen stačí málo (fotka v listingu, trochu jiné umístnění), aby celkový dojem z keše nabral o pár bodů víc. Betatester poradí, owner posoudí a případně změní... :-)
  • 0

#98 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 10:03

Gleep napsal/a:

kolombo napsal/a:

Gleep napsal/a:
Určitě v rámci betatestu nikomu nebudou nařizovat co a jak má bejt. Jestli krabka bude podle pravidel, byť na prochcaným místě, nikdo nemůže říct ani popel. Ale můžou poradit, hele dej to o 5 metrů dál, je tam pěknej strom s dutinou. Jestli je owner poslechne záleží jen na něm :-) Poslední slovo má stejně vždycky reviewer (ať je členem spolku, nebo ne)


Zrovna u toho betatestu je otázka, jestli má betatest jen zjistit, že tam krabička je a je lovitelná a nebo jestli má autorovi i udělat jakousi recenzi krabičky od někoho, kdo jich už viděl hodně a dovede posoudit krabičku z dlouhodobého hlediska a podle odhadu návštěvnosti.


Dle mého názoru (a myslím že to tak funguje) jde o celkovou kontrolu jak fyzické krabičky, tak i listingu a umístnění. Betatester by měl umět odhalit věci v rozporu s pravidly a také poradit drobná zlepšení. Keš je samozřejmě ownerův nápad a provedení, ale někdy přeci jen stačí málo (fotka v listingu, trochu jiné umístnění), aby celkový dojem z keše nabral o pár bodů víc. Betatester poradí, owner posoudí a případně změní... :-)

Betatestem se dá hodně zlepšit něco už mám taky za sebou a rozhodně je to dobrá věc. A pokud je vstřícný přístup většinou z toho vypadne i dobrá krabka... souhlas někdy stačí ždibec...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#99 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 11:20

PaBa napsal/a:
Ježíšmarjá, to je zase diskuse... Vůbec nechápu, proč to vzbudilo takové reakce a emoce, zapojovat se do těchto debat rozhodně nehodlám. Jen bych reagoval na:

MA-FI-AN napsal/a:
zajimala me treba otazka: jak konkretne zkulturnit kacery a krabicky. odpoved: osvetou.. ja nevim, me to jako odpoved nestaci a je to pro me znacne nicnerikajici s ohledem na to ze je to jeden z primarnich cilu...

Pokud jsem pochopil, tak jeden z prvních počinů členů ČAGeo byla série 101 dalmatinů, která se v listingách snaží vysvětlit základy GC a zkultivovat kačery a krabičky docela zajímavým způsobem. A pokud to budou dál dělat tímto stylem, tak jim jen tleskám [;)]!


to jsem třeba taky nevěděl, kde jsi se to dozvěděl ?
Jinak jestli je to pravda tak děkuji za answer, ještě že ta " ježíšmaria diskuze" tady je, člověk se alespoň něco dozví :-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#100 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 11:22

MA-FI-AN napsal/a:
to jsem třeba taky nevěděl, kde jsi se to dozvěděl ?

to je taková mysterka :-)
Hint: rozhovory na geokladno + seznam zakládajících členů ČAGeo
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama