Přejít na obsah


Fotka

RE: ČAGeo - co si o tom myslíte?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
146 odpovědí na toto téma

#141 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 12:59

Já se divím, že honzak83, který ze sebe v jiném vláknu udělal minulý týden kolosálního pitomce a včera si to v podstatě zopakoval zde, má tu neskutečnou drzost vypouštět takovéhle sprosťárny. To je prostě neuvěřitelné.
  • 0

#142 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 13:43

Ach jo, zase diskuze, která směřuje někam jinam, než by měla...
Možná by stačilo Honzákovi vysvětlit svůj názor, a pokud se v něčem mýlí tak v čem a ne ho hned urážet...
Snažme se chovat jako lidi a být na sebe vlídní :-)
Přece na sebe nemusíme furt štěkat. A když si někdo myslí, že mu někdo ubližuje, třeba se jen mýlí.

honzak83 napsal/a:
Ono i retrívři jsou jen lidi a ti jsou občas hodně nečestní...

Na druhou stranu Honzáku, proč stále útočíš na lidi okolo, máš nějaké důkazy o nečestnosti RW? Označovat je hned za nečestné mi připadá opravdu hodně nefér, hlavně vzhledem ke vší té práci, co věnují geokešingu... Co by prosím tě z podobného jednání, jaké naznačuješ měli???
Ono často se dají vzorce opravdu "odhadnout" a popravdě řečeno když koukám na tvou multinku, tak při troše snahy bych ji možná taky dokázal odhadnout... Trochu kombinace, možností, kam vyjdou jednotlivé stage atp.

Takže než vzneseš podobná obvinění, měl by sis nejdříve uvědomit i to...
  • 0

#143 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 13:43

Norbert_G napsal/a:

Rubicku, měl bys v první řadě zpytovat svědomí ty, nikoli já, viz donucení ownerky uznat log jednoho kačera, jež neměl zápis v logbooku a ownerka mu jeho log právem smazala, ustanovení betatestera někoho, kdo se věnoval geocachingu pár měsíců (jakoby shodou náhod v obou případech šlo o jednu osobu, sám jistě víš, o koho se jedná...)... Toto nejsou mé výmysly, ale prokazatelná fakta...


Nechci se do toho moc míchat, je to pro mě na druhý straně republiky, ale je faktem, že jsi tu označil relativně vyluštitelnou multinu jako nevyluštitelnou (což ti zde už jiní napsali) a na základě toho jsi nařkl každého, kdo to spočítal od stolu, z koupení či předávání finálek. Nelze vyloučit, že to tak bylo, ale platí, že pokud někoho chci z něčeho obviňovat, mám pro to mít alespoň pádný důkaz.

Pokud se někdo u jiné kešky v logu přizná, že nic neluštil, že má finálku z databáze fnálek, tak lze důvodně předpokládat, že to takto dělá i u ostatních kešek, nemyslíš? Navíc, kdo mi zaslal souřadnice finálek, tak je zaslal s malou chybou, našel by to zřejmě i tak, ale správně to od počítače nevyluštil...
  • 0

#144 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 13:49

honzak83 napsal/a:
...
Pokud se někdo u jiné kešky v logu přizná, že nic neluštil, že má finálku z databáze fnálek, tak lze důvodně předpokládat, že to takto dělá i u ostatních kešek, nemyslíš? Navíc, kdo mi zaslal souřadnice finálek, tak je zaslal s malou chybou, našel by to zřejmě i tak, ale správně to od počítače nevyluštil...

1) je to už totálně OT
2) se*eš si už pořádně do bot
3) jestli ti došly prášky, dojdi si pro další a mezitím sem už nic nepiš B)
  • 0

#145 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 13:50

honzak83 napsal/a:
Pokud se někdo u jiné kešky v logu přizná, že nic neluštil, že má finálku z databáze fnálek, tak lze důvodně předpokládat, že to takto dělá i u ostatních kešek, nemyslíš? Navíc, kdo mi zaslal souřadnice finálek, tak je zaslal s malou chybou, našel by to zřejmě i tak, ale správně to od počítače nevyluštil...

A tímhle vlastně chceš říct co? kdo jednou podvedl, podvádí pořád? Budiž, tam tvou úvahu chápu.
Ale tu druhou část nepobírám ani na několikáté přečtení. Nejdřív tu nařkneš rewievera z vynášení finálek a pak tu píšeš že je vlastně měl špatně? To už mi fakt nějak hlava nebere.
  • 0

#146 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 13:51

honzak83 napsal/a:
Pokud se někdo u jiné kešky v logu přizná, že nic neluštil, že má finálku z databáze fnálek, tak lze důvodně předpokládat, že to takto dělá i u ostatních kešek, nemyslíš? Navíc, kdo mi zaslal souřadnice finálek, tak je zaslal s malou chybou, našel by to zřejmě i tak, ale správně to od počítače nevyluštil...

Teď už jsem se teda ztratil jak to souvisí s tím nařčením těch ownerů. BTW tahle hra je založená na důvěře, když nikomu nevěříš, tak to nemůžeš hrát. To se třeba onehdá stalo na jednom eventu, že někdo byl ve správný čas na správném místě, protože věřil, že tam bude i owner a stejně mu to bylo naprd. A ještě mě napadá jedna věc, když už krmím toho hladového trola. Když někdo chce důkaz a dostane ho a stejně ho pak neuzná, má cenu mu dávat další, když je stejně taky neuzná?
  • 0

#147 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 13:53

zámek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama