Přejít na obsah


Fotka

Prvni menirna Metra Kacerov


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 Hracicka

Hracicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 18:37

Dnešním dnem je keška disablovaná - bohužel i přes to, že je PM. Někteří hovada vydávající se za PM kačery nedovedou číst listing a stále ničí budovu : rozebírají ventilační mřížky, dlažbu střešní svody. Kešku nechám pár týdnů spát a odležet a poté ji posunu na jiné místo.Slušňákům se omlouvám za komplikace. O dalším postupu budu informovat. http://coord.info/GC2QD6N
  • 0

#2 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 19:02

Nechápu proč si tady pořád někdo myslí, že když je někdo PM, že je rázem nějak lepší, poctivější nebo že je něco víc než BM. Je ji někdo čuně, tak samotnou jistou finanční transakcí, se z něj anděl nestane. Tady se jasně ukazuje jak velkou hloupostí PM keše jsou.
  • 0

Jsem to stále já.


#3 Hracicka

Hracicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 19:08

Dovoluji si oponovat ohledně PM. Přeci jenom dochází k určité selekci což je samo o sobě nepopulární, ale : PM členství si většinou pořizují ti kačeři, kteří to berou trošku vážně. U téhle keše mi šlo jen a jen o omezení návštěv, tedy nájezdů rodinek s rozeřvanejma harantíkama. To ale nevylučuje to, že tyhle rodinky se chovají líp než někteří PM... Holt je všechno v lidech...
  • 0

#4 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 19:11

mnohdy je to spis naopak... PM kaceri v honbe za body nehledi doleva doprava a hrnou se jen aby ji co nejrychleji nasli.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#5 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 19:13

niximor napsal/a:
mnohdy je to spis naopak... PM kaceri v honbe za body nehledi doleva doprava a hrnou se jen aby ji co nejrychleji nasli.


stále zřejmě nejsem v obraze, za ty body se něco vyhrává, dá koupit nebo něco takovýho?:D:D sranda samozřejmě...
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#6 malin.cz

malin.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 19:23

Navíc není žádný problém lovit PM keše i pro BM kačery.
  • 0

#7 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 19:31

malin.cz napsal/a:
Navíc není žádný problém lovit PM keše i pro BM kačery.


Tak se pochlub, jak to děláš ty.
  • 0

Jsem to stále já.


#8 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 19:40

Souradnice ukazuji na plast budovy takze kaceri proste budou osmatavat a kdyz 500 lidi zkusi vzit za vent. mrizku tak tomu 501 zustane v ruce. Kdyz kacer tape tak osmatava... listing se cte az pote co se nepodari najit. Je marny se vztekat, prijmi to jako fakt. Zkus ji obnovit s hintem a fotohintem, uvidis ze to bude lepsi.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#9 malin.cz

malin.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 19:41

PIVNI PUPEK napsal/a:

malin.cz napsal/a:
Navíc není žádný problém lovit PM keše i pro BM kačery.


Tak se pochlub, jak to děláš ty.

stačí být v okolí PM
  • 0

#10 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 19:50

Hracicka napsal/a:
Dnešním dnem je keška disablovaná - bohužel i přes to, že je PM. Někteří hovada vydávající se za PM kačery nedovedou číst listing a stále ničí budovu : rozebírají ventilační mřížky, dlažbu střešní svody. Kešku nechám pár týdnů spát a odležet a poté ji posunu na jiné místo.Slušňákům se omlouvám za komplikace.
O dalším postupu budu informovat.

http://coord.info/GC2QD6N


Dalsi co si stezuje na niceni mista. On je totiz zaklad ve zvolenem umisteni kese. Kaceri skupina proste kopiruje celou populaci CR, ale v mensim. Magory a sobce najdes v obou skupinach. Proto je dulezite pri zakladani kese si rici, zda to kaceri neznici a zda misto nebude po x-te navsteve poskozeno nebo zniceno. Ale ouha, oni si owneri radeji reknou, ze to daji PM a ze tak se ke kesi dostanou jen ti slusni, opatrni a peclivi kaceri, kteri mistu vubec neuskodi. Toto je spatne uvazovani a tak za niceni mista nese v prvni rade zodpovednost owner kese. Ten ji tam totiz vubec nemel davat. Proto takove stezovani je jen mlaceni prazdne slamy. Bud to misto zmen a nebo si nestezuj na jeho niceni. Muzu ti rici 100% (aniz bych tu kes odlovil), ze bude misto niceno dale, i kdyz ji ted nechas nejakou dobu spat.


edit: tak jsem zjistil, ze jsem kes uz odlovil.
  • 0

#11 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 19:58

Já ti nevím, ale PM tradička mi jako dobrý nápad nepříjde. Když si vzpomenu, jak jsem lovil PMO tradičky když jsem ještě PM člen nebyl: Otevřu si tři nebo více listingů okolo, dám nejbližší nenalezené kešky. Mám název PM tradičky a několik vzdáleností. Z těch mi po narýsování zbude jeden bod, kde bude keška. Co mám dál? Nic. Nemám listing, nemám hint. V takovém případě mi to příjde horší, než kdyby keška PMO nebyla. Mimochodem, jak koukám na listing, ono nedat žádný hint taky není zrovna nejšťastnější řešení ;).
  • 0

#12 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 19:58

Souhlasím s tím, že PM režim toho moc nezachrání... za a) i PM kačeři jsou neslušní (slušně řečeno:D:D:D) a za B) i mnoho začátečníků má PM, protože když už investují do navigací několik tisíc, tak těch pár dolarů je pro ně už hračka (ať už si to zaplatí sami, nebo jim to zaplatí rodiče či někdo jiný)... PM režim může maximálně napomoci tomu, že návštěvnost bude o trošku menší a to ještě záleží na lokalitě... ale o tom, jestli keš víc vydrží, k tomu PM režim moc nepomůže... Toť můj názor a neptejte se mě, proč jsem PM:D:D:D
  • 0

#13 Hracicka

Hracicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 20:00

semik75 napsal/a:
Souradnice ukazuji na plast budovy takze kaceri proste budou osmatavat a kdyz 500 lidi zkusi vzit za vent. mrizku tak tomu 501 zustane v ruce. Kdyz kacer tape tak osmatava... listing se cte az pote co se nepodari najit. Je marny se vztekat, prijmi to jako fakt. Zkus ji obnovit s hintem a fotohintem, uvidis ze to bude lepsi.

Je to na diskuzi, zaměřená je dobře, potvrzeno kontrolním měřením, google mapy ukazují směr, koneckonců i hint napověděl (teď odstraněn). V listingu je výslovně uvedeno, kde NIC není a co se NEROZEBÍRÁ. Holt to chce číst a zase číst listing a ne se jen honit za bodíkem...
Vše je v lidech...
  • 0

#14 Hracicka

Hracicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 20:02

Tiskar94 napsal/a:
Já ti nevím, ale PM tradička mi jako dobrý nápad nepříjde. Když si vzpomenu, jak jsem lovil PMO tradičky když jsem ještě PM člen nebyl:
Otevřu si tři nebo více listingů okolo, dám nejbližší nenalezené kešky. Mám název PM tradičky a několik vzdáleností. Z těch mi po narýsování zbude jeden bod, kde bude keška. Co mám dál? Nic. Nemám listing, nemám hint. V takovém případě mi to příjde horší, než kdyby keška PMO nebyla.
Mimochodem, jak koukám na listing, ono nedat žádný hint taky není zrovna nejšťastnější řešení ;).

Hint dnes odstraněn při disablování - pro Tvoji informaci.
  • 0

#15 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 20:04

Hracicka - bohužel, opravdu spousta kačerů listingy nečtou a nebo až když logují "found it"... takže to chce hlavně dobré zaměření a něcoříkající hint. Mnoho ownerů stále nevím, že nápověda je od slova napovědět:D:D:D Pokud to na mapách ukazuje na plášť budovy a keš tam není, tak by to chtělo trošku "šoupnout" souřadky...
  • 0

#16 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 20:10

Já myslím, že kdyby jsi napsal nápovědu naplno a ne tak tajemnou, tak by to sice nebylo tolik hledání, ale zase by nikdo nic nerozebíral. To je každej děsně rafinovanej, jak tu nápovědu utajit a pak se diví. Tu keš mám odlovenou, takže vím, jak jsi to myslel, ale chvilku jsem nad tím přemýšlel, protože pravda to na 100% není.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#17 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 20:14

by mě celkem ta nápověda zajímala (podotýkám, že jsem se na listing nedívala, nelovila a kdo ví, jestli budu lovit, bo to mám jaksi z ruky:D:D:D)
  • 0

#18 Hracicka

Hracicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 20:18

Sedmitecka napsal/a:
by mě celkem ta nápověda zajímala (podotýkám, že jsem se na listing nedívala, nelovila a kdo ví, jestli budu lovit, bo to mám jaksi z ruky:D:D:D)

Hint byl : "Je to na každé (později doplněno vysoké) budově", zaměřeno na úhelník kryjící hromosvod
  • 0

#19 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 20:21

Hracicka - hmmm.. no, každá ho třeba nemá (neříkám, že nemusí), ale nemusí to každého trknout:D:D:D Tak pro příště napiš rovnou "hromosvod" a je to;)
  • 0

#20 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2012 - 20:27

Sedmitecka napsal/a:
by mě celkem ta nápověda zajímala (podotýkám, že jsem se na listing nedívala, nelovila a kdo ví, jestli budu lovit, bo to mám jaksi z ruky:D:D:D)


Hint byl "je to na kazde budove", takže hint, který neporadí. Byl jsem na té keši před rokem a nebylo to snadné. Zvláště kombinace tohoto hintu a nanovky.
Takže místo PM a podobných "vychytávek" doporučuji lepší a jednoznačnější hint.

V okolí je celkem hodně místa, takže zkus popřemýšlet o nějakém tom přesunu a vymyšlení lepšího umístění. Kousek od místa pracuji, tak bych třeba mohl pomoci, kdyby byl zájem.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama