Přejít na obsah


Fotka

Prvni menirna Metra Kacerov


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#41 Hracicka

Hracicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2012 - 18:39

Díky Vám všem, co jste reagovali, snad jsem si z Vašich odpovědí něco vzal, poučil se a zrealizoval při obnově kešky. Ohlasy po znovuzprovoznění jsou více než povzbudivé, přibylo i pár bodíků .. Máte -li chuť, přijdtě se podívat !
  • 0

#42 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2012 - 21:01

PM tradicka je skratka na prd kcemu ji zakladat kdy ctvrtina logujcich pak stejne bude BM já jsem si počkal až budu mít PM a dočkal a keše pro PM odlovil. Podle mně když někdo chce udělat kešku jen pro PM musel by založit Mysterku a pak do listingu napsat že je to jen ochrana proti BM. Protože koho napadne že to vlastně není mysterka když nevidí listing. Ale vždy se najde někdo nějaký BM který dostane souřadnice od kámoše s PM a je to. Ale jak poznáš že tvou keš navštíví BM co byl je a bude, a nebo kačer co byl PM neni a třeba nebude? No já nevim.
  • 0

#43 tuxidou

tuxidou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 10:23

Tak nevim, proc je cache PM a zaroven jsou tu volne jeji souradnice :-) Ale neda mi to a musim se zastat BM - jak bylo zmineno driv, PM z nikoho lepsiho kacera neudela a navstevnost se da regulovat primerene obtiznou mystery. Kazdopadne soucasne zpracovani je genialni a presun cachi urcite pomohl. I kdyz jsme ji lovili jako BM a bez znalosti tohoto vlakna, tak vse probehlo lege artis a bez rozebirani jakekoliv budovy - na soucasnem umisteni asi nic takoveho ani nehrozi. No a regulace navstevnosti? O vikendu jsme ulovili nano cache GC370F8 v Ceskem Krumlove, ktera je BM a kde se k ni musis protlacit davy turistu, a taky funguje...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama