Přejít na obsah


Fotka

Kačerka na mateřské z Prahy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 18 červen 2012 - 19:54

Mira_B napsal/a:
Otazka pro zakladatele tohoto tematu: Zena s detatkem je striktni podminka...?

Proc se ptam? Ne, nejsem zadny "uchylak", ani nepoptavam zadne "sluzby" apod., jen me nebavi lovit sam...


Nevím, jak zakladatelka tématu, ale třeba mému mudlomanželovi bych asi jen těžko vysvětlovala, že jen hledám parťáka pro odlov kešek, protože ve víc lidech je to větší zábava, víc očí víc vidí a víc hlav přijde na víc nápadů.
  • 0

#22 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 0:31

Hm, mas pravdu - lide jsou ruzni ... a zarlivost a podezrivavost nekterych nema hranic :-(
  • 0

#23 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 0:32

(Uprava prispevku <doublepost> - z mobilu nejde smazat)
  • 0

#24 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 8:12

mikisosa: Ne to není vtipné, to je jen hooodně trapné. A mne by to bylo jedno, kdyby to bylo jednou, ale že prakticky tvoje jediné příspěvky jsou v tématech Společnost a všechny jsou stejné, tak jseš opravdu trapák. Jestli ti to přijde vtipný, tak by ses měl nad sebou hooodně zamyslet. A ta poznámka se často používá v ironii naznačení hodně neduchaplného vyjadřování. Že ti z toho vůbec nic nedochází jen naznačuje, s jakou úrovní se tu bavím. Já doktora nepotřebuju, to ty tu očividně přecházíš nějaké komplexy. A drsnej se tu snažíš být jen ty, já jen reaguju na naprosto ultrahloupé příspěvky, navíc když tu nikde nemáš co říct opravdu k tématu geocaching. Na seznamku si vyhledej jiné fórum. A ještě jednou omluva za OT, už jsem přispívat nehodlal. Teď už zamyky zamyky tlamu a nechám zde maminky běhat po kešulích B)
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#25 mikisosa

mikisosa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2012 - 8:46

ajne napsal/a:
mikisosa: Ne to není vtipné, to je jen hooodně trapné. A mne by to bylo jedno, kdyby to bylo jednou, ale že prakticky tvoje jediné příspěvky jsou v tématech Společnost a všechny jsou stejné, tak jseš opravdu trapák. Jestli ti to přijde vtipný, tak by ses měl nad sebou hooodně zamyslet. A ta poznámka se často používá v ironii naznačení hodně neduchaplného vyjadřování. Že ti z toho vůbec nic nedochází jen naznačuje, s jakou úrovní se tu bavím. Já doktora nepotřebuju, to ty tu očividně přecházíš nějaké komplexy. A drsnej se tu snažíš být jen ty, já jen reaguju na naprosto ultrahloupé příspěvky, navíc když tu nikde nemáš co říct opravdu k tématu geocaching. Na seznamku si vyhledej jiné fórum. A ještě jednou omluva za OT, už jsem přispívat nehodlal. Teď už zamyky zamyky tlamu a nechám zde maminky běhat po kešulích B)


Ale jo, vykecej se, spadne z tebe ten nahromadenej stres a ulevi se ti ;)
  • 0

#26 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2012 - 20:57

Na tohle fakt není třeba reagovat, to mluví samo za sebe. Ostatně jsem měl takto primitivní reakci očekávat :D
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#27 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 17:11

Trochu ozivim tohle tema :). Jen co prejde trochu ta inverze, tak bych rada vyrazila ven, zatim ma dcerka par dni, takze to nevidim na velke vzdalovani z Prahy 9, ale vyhledove urcite sirsi okoli (to by bylo abych tu Prahu behem MD nevyluxovala :D). Najde se nekdo kdo by se pridal? Idealne taky z Hloubetina se stejne starym mimcem, ale nerada bych lovila sama, takze beru i mene idealni varianty :D.
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#28 Alka19

Alka19

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 19:45

Nejsem úplně ideální varianta, ale nabízím společnost. Jsem z P3, ale můžu dojet a malýmu je o pár měsíců víc (9) Samotnou mě to moc neba...člověk se špatně kreje :-)
  • 0

#29 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 19:52

Jsme z Hostivare a zatim jsme T (+-) - 3 dny, ale urco by se pozdeji nekam vyrazit dalo :D
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#30 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 20:00

lukabike: ty jsi opravdu velky optimista:D
  • 0

#31 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 8:16

to Alka19: super, to jsme sousedi :-), tak se na něčem domluvíme, počítám spíš příští týden, protože tu inverzi naslibovali až do čtvrtka. Jinak s tím krytím to je fakt, naopak 2 maminy s kočárama můžou naprosto beztrestně postávat úplně kdekoliv, aniž by vzbudily nejmenší podezření :D. to lukabike: v Hostivaři jsem vyrostla B), tak až se vám to vyklube, tak se můžeme výhledově domluvit ;).
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#32 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 8:25

LukAnet napsal/a:
Začíná být pěkně a mně se zapalují "kačeří" lítka :) Mám roční dítko a hledám společnost nějaké pražské kačerky s prckem, s kterou bychom mohly ve všední dny - ať už kočárkem, kolmo nebo s ruksakem - hledat kešky na pěkných místech v Praze a okolí. Dávám přednost přírodě a pěkné procházce než nasbíraným bodům. Samotné mě to nebaví a dcera to ještě neocení ;)


Milé kačerky, já Vám moc fandím a je to lepší než někde jen šopovat.
Lituji, že když jsem jako táta objížděl s kočárkem přilehlá pískoviště, tak ještě žádný družice nelítaly.
Hezký podzim a mnohá dobrodružství při hledání pokladů .
odnikudnikam
  • 0

#33 Alka19

Alka19

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 19:26

to Majus: super, budu čekat na zprávu:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama