Přejít na obsah


Fotka

Kačerka na mateřské z Prahy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#1 LukAnet

LukAnet

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2012 - 21:15

Začíná být pěkně a mně se zapalují "kačeří" lítka :) Mám roční dítko a hledám společnost nějaké pražské kačerky s prckem, s kterou bychom mohly ve všední dny - ať už kočárkem, kolmo nebo s ruksakem - hledat kešky na pěkných místech v Praze a okolí. Dávám přednost přírodě a pěkné procházce než nasbíraným bodům. Samotné mě to nebaví a dcera to ještě neocení ;)
  • 0

#2 Anneke

Anneke

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 13:18

Ha! Že bych oprášila gpsku? Mám osmiměsíční mimino a někdy i cachovací náladu. Jsme nosící, kočárek vedeme jen v blízkém okolí, cestovat s ním v MHD je pro mě moc velký adrenalin. Stejně bych se nejraději družila někde na Praze 6 či 7 (šíře to můžem pojmout jako levý břeh, bohužel i to vylučuje naši oblíbenou geo-rodinku HD). Tak pokud je to stále aktuální, nebo pokud by se naskytl někdo jiný s volným časem přes den, neváhejte.
  • 0

#3 .Bezinka

.Bezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 15:31

Ahoj, tak to ja se i rada pridam, mam 2,5 staryho potera, ted hodne objizdime na kole. Jsme z Petrovic
  • 0

#4 Sochorovi

Sochorovi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 7:19

Ahojky, já mám 3 letou holku a jsem z Prahy 6... :-)
  • 0

#5 .Bezinka

.Bezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 8:15

To bysme si uz mohly skoro udelat takovej (ne)oficialni event mamin a nekam vyrazit :-D nejlepe zavrit deti nekam do chlivku, odkud by zadny neuteklo, aspon na dve hodinky, a my si obehneme krabicky, ze jo?! :o)) Delam si trochu srandu. Mne by se treba libilo lovit Prahu zapad, tam toho moc nemam, vychod dejme tomu, ale klidne se projdu rada i tady, napr. Kunraticky les nemam taky zadnou. Pristi tyden muzu krom uterka dopol furt.
  • 0

#6 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 8:24

No my sice mame teprve 2 dny a manzelka je jeste v porodnici, ale mozna by taky nekam vyrazila. Byt Kunraticak co je za barakem mame vylovenej ...navic tam ty kese nejsou zrovna Kocarek friendly :-(.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#7 .Bezinka

.Bezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 8:30

:)) tak to gratuluju k prirustku! Kunratak to byt nemusi, to ja jen co me zrovna pri pohledu do mapy prastilo do oci. Navic teda ja uz kocar netaham prakticky nikam, jenom kdyz vim, ze se bude hooodne chodit a taky proto, ze to nejsou maly golfky. To asi budu muset poridit, kdyby se neco domluvilo, abysme nezdrzovali ;)
  • 0

#8 janasrodinou

janasrodinou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 12:08

ahoj,tak nám jsou 3 roky a jsme Praha 10. nám je tak v celku jedno kde by jsme hledaly. teda kam dojede MHD:)
  • 0
táta-Martin,dcera-Barbora,syn-Honza,máma-Jana,občas babí,strejda

#9 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 13:07

Dobesch napsal/a:
No my sice mame teprve 2 dny a manzelka je jeste v porodnici, ale mozna by taky nekam vyrazila. Byt Kunraticak co je za barakem mame vylovenej ...navic tam ty kese nejsou zrovna Kocarek friendly :-(.


Gratuluju novopecenemu otci :-) Ovsem nemuzu si pomoct a kdyz koukam na tvuj avatar, nedokazu si odpustit dotaz. Neni ti to doufam moc podobny? :o
  • 0

#10 mikisosa

mikisosa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 13:35

LukAnet napsal/a:
Začíná být pěkně a mně se zapalují "kačeří" lítka :) Mám roční dítko a hledám společnost nějaké pražské kačerky s prckem, s kterou bychom mohly ve všední dny - ať už kočárkem, kolmo nebo s ruksakem - hledat kešky na pěkných místech v Praze a okolí. Dávám přednost přírodě a pěkné procházce než nasbíraným bodům. Samotné mě to nebaví a dcera to ještě neocení ;)




Kdyby tady byla nahodou nejaka pekna kacerka ktera by mermomoci chtela lovit s maminkama a jediny co ji k tomu schazi je to dite.. Tak staci rict, klidne s tim pomuzu...:D
  • 0

#11 .Bezinka

.Bezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 13:42

mikisosa napsal/a:

LukAnet napsal/a:
Začíná být pěkně a mně se zapalují "kačeří" lítka :) Mám roční dítko a hledám společnost nějaké pražské kačerky s prckem, s kterou bychom mohly ve všední dny - ať už kočárkem, kolmo nebo s ruksakem - hledat kešky na pěkných místech v Praze a okolí. Dávám přednost přírodě a pěkné procházce než nasbíraným bodům. Samotné mě to nebaví a dcera to ještě neocení ;)




Kdyby tady byla nahodou nejaka pekna kacerka ktera by mermomoci chtela lovit s maminkama a jediny co ji k tomu schazi je to dite.. Tak staci rict, klidne s tim pomuzu...:D


To je moc dlouhy zadelavani testa, ne?:D:D (na cas, ne na cm, dispozice neznam;) )
  • 0

#12 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 13:56

.Bezinka napsal/a:

mikisosa napsal/a:

LukAnet napsal/a:
Začíná být pěkně a mně se zapalují "kačeří" lítka :) Mám roční dítko a hledám společnost nějaké pražské kačerky s prckem, s kterou bychom mohly ve všední dny - ať už kočárkem, kolmo nebo s ruksakem - hledat kešky na pěkných místech v Praze a okolí. Dávám přednost přírodě a pěkné procházce než nasbíraným bodům. Samotné mě to nebaví a dcera to ještě neocení ;)




Kdyby tady byla nahodou nejaka pekna kacerka ktera by mermomoci chtela lovit s maminkama a jediny co ji k tomu schazi je to dite.. Tak staci rict, klidne s tim pomuzu...:D


To je moc dlouhy zadelavani testa, ne?:D:D (na cas, ne na cm, dispozice neznam;) )


No hlavne je na tom dojemna ta obetavost, jak kaceri jsou ochotni nezistne nabidnout pomoc v kazde situaci :P
  • 0

#13 mikisosa

mikisosa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 14:06

.Bezinka napsal/a:

mikisosa napsal/a:

LukAnet napsal/a:
Začíná být pěkně a mně se zapalují "kačeří" lítka :) Mám roční dítko a hledám společnost nějaké pražské kačerky s prckem, s kterou bychom mohly ve všední dny - ať už kočárkem, kolmo nebo s ruksakem - hledat kešky na pěkných místech v Praze a okolí. Dávám přednost přírodě a pěkné procházce než nasbíraným bodům. Samotné mě to nebaví a dcera to ještě neocení ;)




Kdyby tady byla nahodou nejaka pekna kacerka ktera by mermomoci chtela lovit s maminkama a jediny co ji k tomu schazi je to dite.. Tak staci rict, klidne s tim pomuzu...:D


To je moc dlouhy zadelavani testa, ne?:D:D (na cas, ne na cm, dispozice neznam;) )


samotny zadelavani zase tak dlouhy neni..:D a cm bych tady tak verejne neresil, nech se prekvapit :D
  • 0

#14 .Bezinka

.Bezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 14:18

mikisosa napsal/a:

.Bezinka napsal/a:

mikisosa napsal/a:

LukAnet napsal/a:
Začíná být pěkně a mně se zapalují "kačeří" lítka :) Mám roční dítko a hledám společnost nějaké pražské kačerky s prckem, s kterou bychom mohly ve všední dny - ať už kočárkem, kolmo nebo s ruksakem - hledat kešky na pěkných místech v Praze a okolí. Dávám přednost přírodě a pěkné procházce než nasbíraným bodům. Samotné mě to nebaví a dcera to ještě neocení ;)




Kdyby tady byla nahodou nejaka pekna kacerka ktera by mermomoci chtela lovit s maminkama a jediny co ji k tomu schazi je to dite.. Tak staci rict, klidne s tim pomuzu...:D


To je moc dlouhy zadelavani testa, ne?:D:D (na cas, ne na cm, dispozice neznam;) )


samotny zadelavani zase tak dlouhy neni..:D a cm bych tady tak verejne neresil, nech se prekvapit :D


Jo, jo, to urcite:D tak az budes mit caparta, tak se prihlas;)
  • 0

#15 Alka19

Alka19

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 19:11

Ahoj, ráda bych se taky přidala. Mám skoro 5ti měs. prcka. S kočárek sjedem skoro vše :-) A samotnou mě to tolik neba...tak když tak písněte i mě :-)
  • 0

#16 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 21:47

Otazka pro zakladatele tohoto tematu: Zena s detatkem je striktni podminka...? Proc se ptam? Ne, nejsem zadny "uchylak", ani nepoptavam zadne "sluzby" apod., jen me nebavi lovit sam...
  • 0

#17 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 21:56

mikisosa: Četl jsem si tvoje příspěvky, a buď jsi nedorostlej puberťák, co tu dělá na internetu machry a přítom sedí nad určitým typem stránek doma u počítače, anebo by ses měl jít léčit. Píšeš tu do několika společnostích fór a nabízíš tu sexuální služby. Nebyli rodiče náhodou sourozenci? To jediné by tě omlouvalo. Jinak se omlouvám za Off-Topic, ale na tohle jsem musel zareagovat.
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#18 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 22:51

Týý jo. To už vypadá na založení specializovaného mateřského centra. ;):)
  • 0

#19 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2012 - 23:46

Hehe, brzy vám sem přihodím další maminu- jednu tříletou ratolest máme a druhé už se countdown rychle blíží k nule :).
  • 0
Monte

#20 mikisosa

mikisosa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 7:58

ajne napsal/a:
mikisosa: Četl jsem si tvoje příspěvky, a buď jsi nedorostlej puberťák, co tu dělá na internetu machry a přítom sedí nad určitým typem stránek doma u počítače, anebo by ses měl jít léčit. Píšeš tu do několika společnostích fór a nabízíš tu sexuální služby. Nebyli rodiče náhodou sourozenci? To jediné by tě omlouvalo. Jinak se omlouvám za Off-Topic, ale na tohle jsem musel zareagovat.


Za to ze nemas smysl pro humor ja bohuzel nemuzu..:) A jestli mas opravdu potrebu reagovat na takovyhle kraviny tak toho doktora mozna potrebujes spis ty. Beres se asi desne vazne, ale ver mi, jednou se z toho zblaznis :) Poznamku o mych rodicich radsi nebudu komentovat.. Vymenovat si drsny poznamky pres net zvladne kazdej ubozak..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama