Přejít na obsah


Fotka

POI Be On Road - export z GeoGetu do navigace Be-on-road


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 20:44

Lanc: a co se stane kdyz zmenis "icons\geocaching-com" na "icons\adrake"?
  • 0

#22 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 21:16

mikrom napsal/a:
Lanc: a co se stane kdyz zmenis "icons\geocaching-com" na "icons\adrake"?

no, když použiju adrake, tak to funguje, ale když jsem používal a:drake tak mi to nevytvařelo soubory *.png s hlaskou ze je nelze nalezt ale jen *.tsv
chyba v : která asi nemá být v ceste k souborum?
dik za radu
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#23 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2012 - 22:06

ono kdyz se podivas do slozky se scriptem, tak je tam podslozka "icons" a v ni dalsi podslozky podle nazvu ikon. jsou tam tusim tri..
  • 0

#24 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 6:35

mikrom napsal/a:
ono kdyz se podivas do slozky se scriptem, tak je tam podslozka "icons" a v ni dalsi podslozky podle nazvu ikon. jsou tam tusim tri..

Tak to už bylo na mě moc schovaný :)
Pro příště budu zase o něco moudřejší, dík
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#25 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2015 - 12:49

S politováním musím oznámit, že život tohoto exportního skriptu je asi u konce. Be on Road vyšlo v nové verzi. Ta je velmi poplatná tomu, že BoR vlastní Sygic a tudíž krásné rozhraní na import tsv zmizelo, zmizela i spousta dalších věcí, které jsem měl na BoR rád. Už jsem chtěl psát příspěvek o tom jak sháním novou navigaci do auta co umí rychle naimportovat keše z GG. Ale nakonec jsem přišel na to, že nově v BoR funguje sygicový postup na import keší, takže se asi bude dát použít sygicový exportní skript pro GG a pak postupu popsaný na http://www.sygic.com/company/poi Zkusím to doma prubnout. A snad to bude fungovat. BoR si stále ještě udržuje rozhraní, keteré je mi příjemnější než Sygicové.


  • 1

#26 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2015 - 8:20

Tak import do dové verze BoR funguje stejným způsobem jako do Sygicu. Přes RUPI convertor a nahrání do adresáře ./Maps/import - pokud není tak ho vytvořte. Odmazání Imported POI pak přes smazání souborů z ./Maps/rupi/<country> - musíte najít ten správný, pro každý importovaný rupi soubor je tam jeden....


  • 0

#27 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2015 - 20:42

Tak nový BoR alias Sygic-lite mi v telefonu moc dlouho nevydrzel. Nakonec jsem pomoci Google+ objevil https://play.google....or3.offlinemaps coz je asi nejaka stara verze BoR,kde jeste funguje import pres TSV soubory. Jen ten importni adresar je trochu schovany, ale da se najit.... 


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama